Сонник Двоєженство — до чого сниться ?

Якщо у вашому сні хтось із знайомих був двоєженцем, то наяву може виявитися, що ця людина веде подвійне життя. У сновидінні ви поставилися до цієї обставини цілком лояльно — означає, що наяву вас буде дуже обурювати поведінка когось із друзів або близьких. Приснилося, що двоєженцем був ваш улюблений чоловік, — значить, вам загрожує зрада.

Власне двоєженство сниться чоловікам до відсутності потрібної для життя сміливості. Також сновидіння може натякати на те, що йому іноді бракує елементарного здорового глузду. Жінці сюжет, в якому у неї було два чоловіка, сниться до того, що її честь опиниться під загрозою, якщо вона не стане надалі вести себе більш обережно і розсудливо.

Якщо чоловікові сниться двоєженство, це означає, що він проявиться як слабкий і боязкий чоловік. Жінці такий сон обіцяє неприємності і невдачі. Їй треба бути обережнішим, щоб не постраждали її репутація і честь.

Для чоловіки бути двоєженцем — означає втрату мужності і ослаблення розумових здібностей. Для жінки цей сон передвіщає, що постраждає її честь, якщо тільки вона не буде обачна і благоразумна.


Залишити відгук