Сонник Двері — до чого сниться ?

Взагалі, двері уві сні означають перешкоди. Якщо двері самі відкриваються перед вами уві сні, то це означає, що все задумане вами може здійснитися і вас чекає успіх у справах. Сон про відкриту двері віщує жінці, що скоро вона заведе нового коханця. Відкрити двері самому в сні — знак того, що вам буде кого звинувачувати чи дякувати за те, що трапилося. Нові двері побачити в своєму будинку — до поповнення сімейства або зміні способу життя, пов’язаного з новими проблемами. Тим, хто чекає народження дитини, такий сон пророкує народження сина. Двері, які закрилися перед вами і ті, які ви не змогли відкрити, — до невдач. Шукати і не знайти двері у власний будинок — знак перешкод у справах, хворим такий сон пророкує, що його хвороба триватиме дуже довго і може закінчитися смертю.

Зупинитися біля зачинених дверей уві сні і дзвонити в неї або телефонувати означає, що в цей момент здійснення ваших задумів залежить від інших людей. Чекайте розчарувань. Вдалим слід вважати сон, в якому після ваших дзвінків двері відчиняться і ви увійдете в неї. Відкриті двері у сні бачити — до подарунку або несподіваного приємної події. Замки на дверях означають підступи недоброзичливців. Закривати двері на ключ у сні — знак швидкого вступу в шлюб для жінок. Якщо уві сні двері у вашу квартиру або будинок несподівано відчинилися, то чекайте неприємних звісток, які доставлять вам багато клопоту. Іноді такий сон пророкує горе та на втрату близької людини. Деяким сон пророкує, що незабаром їм доведеться змінити місце проживання.

Скрип дверей у сні попередить вас про неприємний візит. Горить яскравим полум’ям двері означає зустріч з друзями, яких ви прийміть з розпростертими обіймами. Вигорілі двері уві сні передвіщають велике нещастя, яке може трапитися з одним із членів вашої родини або з тим, хто бачив такий сон. Сон, у якому ви побачили, що забули закрити двері, означає, що з власної вини ви втратите гроші або понесете збитки. Входити в двері у сні — знак того, що ви займетеся якоюсь справою, яка принесе вам чимало клопоту.

Якщо вам присниться, що уві сні ви увійшли двері батьківського дому, то ваші тривоги вляжуться і душа знайде спокій у колі близьких. Сон, у якому ви побачили, як за ким-то зачинилися двері, означає швидку розлуку з цією людиною. Для подружжя такий сон означає розлучення (якщо ви бачили або знаєте, що двері зачинилися за вашим чоловіком). Стук у двері чути в сні — погана прикмета. Чекайте поганих звісток — це біда стукає у ваш будинок. Якщо вам присниться, що ви намагаєтеся закрити двері, а вона при цьому падає, то побоюйтеся нещасного випадку. Якщо уві сні двері впаде на когось, то цій людині наяву загрожує небезпека. Дивіться тлумачення: Будинок, Вогонь, Ключ.

Двері, як і ворота, є символом жіночих статевих органів, статевого отвору. Їхня символіка досить близька. Якщо ви стоїте перед замкненими дверима, то ви хочете зробити предмету своїх прагнень пропозицію вступити в статеві відносини, але не наважуєтеся. Якщо ви стоїте перед зачиненими дверима, тягнете за ручку, а двері не замкнені і легко відкривається, то ваш знайомий (-а) давно мріють про сексуальних контактах з вами і з радістю підуть назустріч вашим бажанням. Якщо ви забули або втратили ключі від будинку, то у ваших сексуальних стосунках не все в порядку. Проявіть більше ласки і такту у відносинах з партнером.

Якщо ви не можете відкрити двері, то у вас можливі розлади в статевій сфері. Якщо ви покриваєте двері лаком, фарбуєте її або обиваете, то ви дуже ревниві, причому, в більшості випадків необґрунтовано, і легко збудливі; ваші сексуальні контакти можуть бути короткими через передчасного сім’явиверження. Якщо ви ставите нові двері, то ви мрієте про частій зміні сексуальних партнерів. Якщо ви виходите з дверей, то ваш сексуальний партнер вас обтяжує, і ви хочете з ним розлучитися.

Якщо в будинку хтось є, але вам не відкривають, то у вас серйозний сексуальний конфлікт з вашим партнером, вам ніяк не вдається налагодити сексуальні відносини; для налагодження відносин, може бути, вам необхідно звернутися до фахівця. Якщо ви боїтеся відкрити двері, то у вас сильний страх перед початком сексуального життя, або сексуальними контактами з цим партнером. Якщо ви відкриваєте двері кому-небудь, то це говорить про вашу сексуальну незадоволеність. Якщо чоловік знаходить у сні двері відкритими, то він не може пробачити своїй подрузі попередні сексуальні зв’язки.

Велика і висока двері — багатство і знатність. Бачити, що за дверима нікого немає — великі неприємності. Ворота або двері зроблені з каменю — віщує довголіття. Ворота, двері наглухо закриті або завалені — справи не ладяться. Двері розсипаються на шматки — буде не приємна ситуація. Двері широко розчиняються — віщує щастя і вигоду, удачу. Дракон (змія) вповзає в двері — віщує багатство, прибуток. Ламаються, приходять в непридатність двері, ворота — віщує велике нещастя.

Міняти двері на нові — народження шляхетного нащадка. Відкривається маленька дверцята в кімнату — передрікає любовний зв’язок. Відкривати двері — багатство. Відкриваються двері, що ведуть в могилу — удача у всіх справах. Стулки дверей несподівано розорюються — віщує велике щастя. Стулки дверей несподівано розорюються — щастя і вигода, успіх. Ремонтуєш або міняєш двері або ворота — віщує велике щастя.

Якщо у сні Ви входите в двері — це віщує Ваші марні спроби позбутися від наклепників і недоброзичливців. Єдина двері, в яку Ви входите в своїх снах — двері будинку Вашого дитинства — обіцяє Вам в майбутньому щастя і оточення споріднених душ. Якщо Ви дивитеся на двері вночі під проливним дощем — це обіцяє Вам непрощенні витівки і легковажні зустрічі.

Бачити інших входять або виходять з дверей — означає можливі труднощі в приведенні в порядок Ваших справ; для селян і політичних діячів цей сон повний особливо дурних ознак. Якщо двері несподівано зривається з петель при Вашій спробі закрити її, і при цьому ранить кого-то — сон передвіщає небезпеку Вашим друзям.

Відкрита двері символізує розділену любов, щедре пожертвування, замкнені — перешкода, зустріч з несимпатичними людьми; гарячі — візит до вас друзів; нові — народження сина. Відкриті двері сняться: жінкам — до любові, чоловікам — до появи в їхньому житті жінки; не могли знайти дверей — до перешкоди; відчинилися уві сні самі — до успішних справах.

Це символ неоднозначний. Ви повинні з’ясувати, до якого контексту він відкриває шлях — до позитивного або негативного. Є вказівкою на стан нерішучості. Його наслідком може стати або позитивне вкладення, або регрес, тобто млявість або механістичність.

Якщо у сні ви входите в двері будинку, в якому виросли, це означає, що в майбутньому на вас чекають щастя в любові і гармонійні сімейні стосунки. Однак будь-яка інша двері, в яку ви входите, обіцяє вам розчарування в коханні і зраду близької людини.

Якщо у сні ви входите в двері – ваші спроби позбутися від наклепників і недоброзичливців будуть марними. Якщо двері несподівано зривається з петель при спробі закрити її і при цьому ранить когось- небезпека загрожує вашим друзям.

Відкрита двері — обережно! Вас заманюють в мережі в своїх цілях. Якщо двері в будинок — то справа, якщо в транспорті в шлюб, якщо з дому — у фінансову аферу. Закрита — вам заважає незнання якихось законів.

Наснилися дверей в будинку відкритими — чекає вас щедрий дар; побачити двері на замку — це до зустрічі з неприємними людьми; скриплять — до неприємного візиту; горять — до візиту приятелів.


Залишити відгук