Сонник Душа — до чого сниться ?

Приснилася власна душа — таке сновидіння відображає вашу побожність. Перш ніж здійсните яку-небудь справу, ви добре подумаєте. Оточуючим ви відомі як людина, якій притаманні чесність, благородство, милосердя, релігійність.

Побачити в сні відділення своєї душі від тілесної оболонки — остерігайтеся, адже таке сновидіння пророкує важка хвороба або навіть смерть. Після вмирання тіла вашої душі (однієї з невеликого числа) буде дозволено повернутися на землю, тільки вже в іншому образі. Побачити, що душа відокремилася від тіла іншої людини, — вже скоро до вас прийде сумна звістка про смерть або смертельної хвороби когось із близьких. Якщо уві сні ви просили про спасіння своєї душі, ваша життєва ситуація вимагає звернення до Бога з проханнями, благаннями про допомогу. Лише після цього ваша душа знайде мир і гармонію.

Ваша душа уві сні покидає тіло – Ви в небезпеці, т. к. приносите себе в жертву нікчемним планами, які шкодять Вашій честі і змусять Вас бути корисливим і немилосердним; для художника — бачити що Ваша душа перейшла в тіло іншого – досягнення популярності, коли цілком відмовите роботі; відчути, що Ваша душа перейшла в тіло іншого – втіха, підтримка незнайомця; для музикантки — бачити свою душу в образі жінки в прозорому одязі на сцені – Вас перевершать у найважливішому для Вас справі; міркувати про безсмертя своєї душі – досягнення бажаних знань і суспільства інтелектуальних людей.

Сон, в якому дух вирішив залишити твоє тіло – пророкує сновидінню серйозну хворобу або швидку смерть. Якщо ж у сні душа покидає іншої людини — наяву дізнатися про смерть близько знайомого вам людини.

Душа ваша відлітала в сні на небо — скоро будете сильно журитися про втрачене багатство. Приснилися душі в пеклі — хвора людина після такого сну видужає.

Розмовляти в сні з духом – бути обманутим тими людьми, від яких ви не чекали підступу.


Залишити відгук