Сонник Духи — до чого сняться ?

Побачити в сні духи — передвіщає, що незабаром Ви отримаєте несподіваний подарунок, який зробить Вам майже незнайомий чоловік. Купувати в сні духи — наяву не варто тішити себе марними ілюзіями. Вдихати уві сні аромат парфумів — передбачення щасливих подій у Вашому житті. Якщо уві сні Ви відчуваєте приємний запах парфумів — Вас чекає дивовижне романтичне знайомство. Такий сон передвіщає молодій дівчині швидке заміжжя.

Якщо Вам сниться, що Ви брызгаете духами на свій одяг або на іншу людину — у реальному житті Ви будете вирішувати свої проблеми, використовуючи низьку лестощі. Якщо Вам сниться, що Ви брызгаете себе духами — це означає, що Ваше прагнення до розкішного життя не виправдано. Будьте обережні, інакше залишитеся без рубля в кишені. Пролити духи — знак того, що Ви втратите того, що приносить Вам задоволення. Якщо Вам приснилося, що Ви розбили, флакон з парфумами — наяву, незважаючи на багатообіцяючий початок. Вашим потаємним бажанням не судилося збутися.

Нюхати їх у сні — до приємних известиям або теплої зустрічі з близькою людиною. Купувати в сні — натяк на те, що хтось любить вас. Душитися ними у сні — знак самоповаги, гідного життя. Жінці такий сон пророкує, що вона буде займати видне положення в суспільстві. Особливо добре бачити в сні, як ви душіть собі волосся або голову. Сон, у якому ви побачили, що вам подарували парфуми, означає швидке отримання приємних звісток про хороші зміни, доходи або придбання, відповідних аромату духів. Робити духи і дарувати їх у сні — знак того, що скоро ви дізнаєтеся щось корисне, що пізніше використовуєте у своїх справах, які принесуть успіх і вигоду. Такий сон також сприятливий і для ваших близьких людей. Занадто сильний запах парфумів у сні відчувати — попередження про те, що ви можете стати жертвою інтриг. Дивіться тлумачення: Запах.

Аромат парфумів – щасливе пригода, користуватися парфумами – Ви довіритеся льстивому людині, задихатися від нестерпного аромату – душевна хвороба від зайвого захоплення пустими забавами. Пролиті духи – сумний знак, Ви позбудетеся джерела Вашої радості. Розбитий флакон духів – Ваші найпотаємніші мрії та бажання загинуть, не осуществившись. Отримувати есенцію – співробітники і товариші по службі будуть приємними людьми. Для жінки — приймати надушенную ванну – хвилюючі події. Отримати в подарунок від чоловіка – задоволення, пов’язані з ризиком. Також див. Ванна.

Якщо приснився флакон з духами, то в недалекому майбутньому вам представиться можливість взятися за нову справу. Сон, у якому нюхаєте духи, обіцяє божевільну любов. Душитися духами уві сні без міри означає, що наяву ви можете втратити старе місце при спробі зайняти нове – будьте обережні! Якщо уві сні вам подарували парфуми, то наяву один запропонує вигідну справу, яка насправді обернеться порожніми клопотами. А якщо парфуми дарували ви, то близьким людям належить з вашої вини марна робота.

Користуватися в сні духами або просто відчувати їх запах — такий сон вважається добрим знаком для ділових людей; також в дружбі і любові він обіцяє удачу.

Якщо у сні ви купували, дарували парфуми або користувалися ними, наяву доведеться розчаруватися в коханій людині.

Нюхати духи — почнете нове життя; купувати — хтось вас любить.

В коханій людині розчарується той, хто побачить у сні духи.

Духи — поїздка, зміна планів; романтичну пригоду.

Остерігайтеся інфекційної хвороби.


Залишити відгук