Сонник Дуель — до чого сниться ?

Якщо ви побачили себе в сні учасником дуелі, це говорить про властивому вам поведінці: груддю кидаючись на амбразуру, ви хочете позбутися від якоїсь несподіваної проблеми. Думка піти іншими — обхідними — шляхами вам і в голову не приходить. В даному випадку прямота не входить в перелік ваших достоїнств, і ви самі це чудово розумієте, але вам здається негідним хитрувати і згладжувати гострі кути.

Просто побачити дуель — сон говорить, що ви віддаєте перевагу політику нейтралітету, виявляючи по відношенню до людей лояльність і об’єктивність. На вас може не без підстав покластися як начальник, так і підлеглий. Тільки їм не варто навіть сподіватися на те, що в конфліктній ситуації ви підтримаєте чию-небудь сторону. Ваша життєва позиція — «Моя хата з краю, нічого не знаю».

Дуель, будучи, як і бійка, актом насильства, має і дуже подібне символічне тлумачення, як статевий акт. Якщо ви викликаєте суперника на дуель, то ваші відносини з партнером (партнеркою) гармонійні і доставляють вам величезну насолоду. Якщо ваша улюблена провокує вас на дуель, то це говорить про ваше до неї охолодженні.

Якщо вас викликають на дуель, то у ваших стосунках з’явилася тріщина, причиною якої може бути захоплення одного з партнерів кимось третім. Якщо ви провокуєте дуель між іншими особами, то це говорить про ваших (може бути поки і прихованих) гомосексуальних схильностях. Якщо жінка провокує дуель з участю свого коханого, то це свідчить про її підвищену істеричності.

Людині, якій приснився виклик на дуель — слід бути вкрай обережним, йому загрожує смертельна небезпека. Побачивши такий сон, слід постаратися згадати, чи багато у вас ворогів, і, звичайно, не варто намагатися перейти вулицю на червоне світло. Якщо уві сні ви билися на дуелі і перемогли свого супротивника — в житті вам доведеться затратити величезні зусилля для досягнення поставленої мети, в підсумку ви досягнете успіху, але не зазнали радості з цього приводу. Бути в сні на дуелі в якості свідка — в житті ваша ревнощі доставить вам великі неприємності; постарайтеся тримати себе в руках, щоб не уподібнюватися Отелло.

Вас викликають на дуель – великі неприємності, будете вибачатися заради збереження дружби; прийняти будь-який виклик – відкрите зіткнення зі злом в прагненні захистити когось від безчестя.

Присутні на дуелі в сні — знак тривог і благополучного результату справи. Дивіться тлумачення: Стріляти.

Вас або ви викликаєте на дуель — конфронтація, міжособистісний конфлікт.


Залишити відгук