Сонник Сопілочка — до чого сниться ?

Сновидіння, в якому дівчина тримає в руках сопілку, підказує їй, що настав момент, коли вона має зробити серйозний вибір, як в особистому житті, так і на професійному поприщі. Якщо вона грає на дудці, слідом за нею, як за щуролова з відомої казки, потягнуться удача слава, фінансове благополуччя. Бачити у сні, що хтось грає на сопілці, — попередження про те, що дівчина ще не цілком самостійна, і їй потрібно більше прислухатися до порад батьків. Сон, у якому дівчина майструє дудочку, передвіщає їй щасливий шлюб і блискучу кар’єру. Зламати дудочку — лінощі та інертність завадять їй досягти благополуччя в житті.

Якщо чоловікові сниться, що він грає на дудці, — означає, що наяву він незадоволений своїм фінансовим становищем. Сон підказує йому, що не варто мріяти і будувати «повітряні замки», — благополуччя він зможе досягти лише наполегливою працею. Сновидіння, в якому хлопець бачить, що хтось грає на сопілці, віщує йому мудрого наставника або високопоставленого покровителя. Розглядати дудку — попередження, що нерішучість заважає хлопцю домогтися чогось значимого в своєму житті. Якщо хлопець ламає дудку у сні, означає, що наяву він благополучно подолає всі перешкоди на шляху до досягнення слави і успіху.

Для хворого бачити себе в сні грає на сопілці — до смерті. Хто побачить у сні незнайомих людей, що грають на сопілці, відмовиться від своїх слів, а якщо це роблять близькі, то це-до збільшення власної влади і впливу.

Чути звуки – скоро здалеку повернутися Ваші друзі. Для жінки – сильна любов, так як у Вашого коханого будуть надзвичайно вражають манери. Також див. Флейта.

Бачити, чути гру на сопілці — знак попередження про небезпеку. Грати самому — означає, що наяву ви побоюєтеся за близької людини.

Чути — вірний знак удачі незабаром.


Залишити відгук