Сонник Дуб — до чого сниться ?

Якщо у сновидіннях ви часто бачите дуб, то вам хочеться зрівнятися з ним по силі, витривалості, можливості постояти за себе і виграти будь-який поєдинок. Вам подобається успіх, і ви хочете завжди бути на гребені хвилі. Ви відрізняєтеся неабияким здоров’ям. Снилося, що ви садите молоді дубки, то незабаром займетеся реалізацією нового проекту, успіх якого обрадує вас і принесе фінансову стабільність. Якщо цей сон вас завітав на неділю або понеділок, то він вказує, що ви потрапили у складну ситуацію і намагаєтеся знайти єдино правильний вихід.

Сон, у якому ви відпочиваєте під дубом, або ж сниться, як ви ховаєтеся за деревом, вказує, що ви маєте потребу в сильному людину, а його допомога вам знадобиться вже в найближчому майбутньому. Дуб, на якому тремтять самотні листочки, вказує спящему на те, що в його житті з’являться такі перешкоди, які він не зможе подолати. Але не потрібно боятися проблем, які можуть виникнути на роботі або зі здоров’ям: час все розставить по своїх місцях. Впав дуб сниться до того, що неприємності, можуть прийти з будь-якої сторони. Таке ж значення має сон, в якому людина спіткнувся об коріння дерева.

Дуб, обвішаний жолудями, або дубовий гай сняться до того, що незабаром на сновидця обрушиться грошовий дощ, будь-які розпочаті їм заходи будуть завершуватися успіхом і приносити йому підвищення по службі. Того, кому снився зламаний дуб, намагаються попередити про дивовижні сюрпризи. Майбутній нареченій дубовий гай сниться як вказівку на те, що вона зробила правильний вибір, її обранець зробить її щасливою, а їх спільне життя буде наповнене радістю, благополуччям, взаєморозумінням.

Побачити в сні великий дуб з розкидистою красивою кроною вважається дуже щасливим знаком. Діловим людям він віщує отримання хорошої постійної роботи. Молодому чоловікові таке сновидіння повідомляє, що він почне якусь справу, і воно буде просуватися цілком успішно. Крім того, він одружується на жінці, яка володіє цілим сонмом достоїнств — красою, розумом, сміливістю і твердістю характеру. Після такого сну ви зможете подолати всі випали на долю. Крім того, він віщує незмінне тихе сімейне щастя і щасливе енергійну старість.

Молода жінка після такого сну може розраховувати, що її чоловік буде відрізнятися привабливістю, силою, відмінним здоров’ям, працьовитістю. Він буде готовий віддавати всі сили утримання будинку на належному рівні, доставляти максимум задоволення дружині і приділяти увагу своїм дітям, їх вихованню і навчанню. Дуб з величезним кількістю жолудів — це символ безмежної процвітання і багатства. Висохле або сгнившее дерево, яке з’явилося в сні, передвіщає крах найсокровенніших прагнень і мрій; потреба і втрати стануть вашою долею в кінці життєвого шляху.

Побачити в сні прекрасний дуб — передвісник довгого життя, багатства, прибутку. Закоханим сон про дуб (діброві) передвіщає щасливе спільне проживання. Квітучий дуб у сні — знак великого багатства і почестей. Якщо вам присниться, що дуб з жолудями, то вас чекає багатство. Збирати жолуді — до великого успіху, пошаною і багатством. Зламаний дуб уві сні — провісник несподіваного несприятливого повороту в ваших справах. Висохлий дуб — знак втрат, несприятливого збігу обставин і невиконання бажань.

зрубаний Дуб або вивернутого з корінням — до великої біди. Звалити дуб — до перемоги над могутнім ворогом. Дубове листя у вашому сні — провісники почесті і зростання добробуту. Однак якщо в сні листя будуть в’янути на ваших очах, опадати або будуть засохлими, то чекайте розчарувань, втрат, переживань. Вінок із дубового листя бачити у себе на голові — до почестей і багатства. Дивіться тлумачення: вінок, дерева. Діброву уві сні побачити — знак покращення вашого положення і успіх у справах.

Якщо уві сні Ви побачили високий товстий дуб, це говорить про те, що Вас чекає активна і тривала статеве життя, при цьому Вам найменше загрожує венеричне захворювання. Вашому здоров’ю можна тільки позаздрити. Ви міцні як тілом, так і духом. Вам не властиві різного роду душевні муки, депресії, оскільки Ви не самокритичні, ніколи не ставите під сумнів свою спроможність як статевого партнера. Рідкісні невдачі в ліжку Ви схильні пояснювати втомою Вашого партнера, але ніяк не власними тимчасовими проблемами.

Незважаючи на те що у Вас є всі підстави пишатися своїм професіоналізмом в ліжку, не варто весь час підкреслювати свою перевагу над партнером, навіть у тому випадку, якщо він(вона) і сам згоден з цією аксіомою. Подумайте про те, що Ваша поведінка може поранити кохану людину, а тому грайте роль безкорисливого вчителя і не вимагайте замість безумовного поклоніння і підпорядкування.

Стояти в сні, сховавшись під кроною величезного дуба, — знак того, що незабаром вас чекає зустріч з багатим впливовою людиною, який буде захищати вас. Цього людини пошле сам Господь Бог, вирішивши нагородити вас за ваші страждання. Бачити уві сні зламаний або засохлий дуб — свідчення того, що ви будете дуже сильно розчаровані у своєму начальство. Ви очікували від нього багато чого, але, на жаль, вона думає лише про себе. Іноді такий сон пророкує смерть старого мудрого людини.

Збирати в сні впали з дуба жолуді — пророцтво того, що ви вигідно зумієте скористатися отриманими раніше знаннями і набутим досвідом. Спостерігати в сні за хитним від вітру дубом — знак того, що всі спроби ваших недоброзичливців нашкодити вам закінчаться невдачею з однієї простої причини: ви просто не будете звертати на їх підступи ніякої уваги.

Якщо у сні вам пощастило побачити не один дуб, а цілий гай цих дерев, значить, ви досягнете великого матеріального достатку і досягнете успіху в багатьох областях діяльності. Якщо дуб у вашому сні виявляється усипаним жолудями, можете сподіватися на те, що в реальності значно збільшиться ваш добробут, доля будемо до вас прихильною в будь-яких ваших починаннях, благополуччя вам посміхнеться. Якщо за сюжетом сну дуб зламали, отже, будьте готові до раптових сюрпризів, які приголомшать вас. Якщо дуб є в сновидінні до закоханих, це хороша прикмета: незабаром розпочнеться їх життя разом, і цей спільний старт буде вдалий завдяки сприятливим обставинам.

Побачити в сні дуб — до користі, яку ви зумієте з чого-то витягувати, до великого достатку; був сухим — обставини складуться невдало і змусять вас засмучуватися; звалити дуб — продемонструєте відвагу і мужність.

Міцне здоров’я (звичайно ж, в залежності від того, як він ще виглядає); успішна діяльність.

Серйозно захворіли.


Залишити відгук