Сонник Інша країна — до чого сниться ?

Якщо Вам приснилося, що Ви подорожуєте по іншим країнам, значить, Вас чекає несподіване, неймовірне сексуальне пригода. Ви зустрінете оригінального, загадкового і неймовірно привабливого людини, який допоможе Вам втілити самі таємні бажання і фантазії в життя. Ви відчуєте нові, незвичайні сексуальні відчуття, відчуєте себе учнем, відкриває для себе новий світ.

Сон про інших країнах віщує незвичайні події, які приведуть до змін у вашому житті. Іноді ці події можуть здатися вам просто казковими. Однак найчастіше такий сон указує на неисполнимость ваших бажань і мрійливий склад розуму. Одруженим і закоханим такий сон пророкує удачу і щастя.

Бачити у сні, що Ви поїхали жити в іншу країну або збираєтеся поїхати, передвіщає, що незабаром Ви разом з компанією здійсніть приємну поїздку. Можливо, потреба змінити клімат і побачити нові місця спонукає Вас на деякий час розлучитися зі своєю країною.

Сон, у якому ви їдете за кордон, означає, що ви зробите романтичну поїздку з коханою людиною. Цілком імовірно, що ви відчуєте потребу в спілкуванні з новими людьми, і це спонукає вас виїхати в іншу країну.

Якщо у Вашому сновидінні Ви опиняєтеся в далекій чужій стороні — значить, Вам слід очікувати яких-небудь життєвих змін; можливо, це буде зміна місця проживання або побутові негаразди.

Незручність; нові відносини, життєва переміна, дивна ситуація в справах, зв’язки. Закордонний паспорт складності, труднощі в справах.

Збори або від’їзд за кордон віщують приємне подорож в компанії друзів.

До змін, поїздкам.

Зміни.


Залишити відгук