День Народження 23 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 23 грудня володіють унікальною здатністю передбачати майбутні можливості, не втрачаючи з виду випробувані і перевірені принципи. Дотримуючись традиційних способів дії, ви відмінно розумієте цінність новаторських ідей. Дар красномовства і легкість самовираження говорять про те, що ви ніколи не лізете за словом в кишеню. Ви вбирає знання як губка і використовуєте їх, щоб переконати інших у цінності вашої точки зору.

Народжені 23 грудня повинні приділяти більше уваги своєму тілу з настанням зрілого віку. Вони можуть бути схильні до різного роду травм, пов’язаних з перенапруженням м’язів, особливо м’язів спини. В юності їм слід приділити підвищену увагу зубах, щоб уникнути проблем у майбутньому. Як правило, в середині життя назріває необхідність дотримання суворої дієти (насамперед йдеться про скорочення споживання жирів і збільшення частки свіжих продуктів). У тому, що стосується фізичних вправ, що рекомендуються помірні навантаження, переважно несостязательного характеру, хоча командні види спорту завжди благотворно позначаються на соціальному аспекті особистості.

Двадцять третє грудня — день народження люден, для яких щастя полягає в освоєнні нових земель. Їм приносить справжню насолоду активна діяльність, спрямована на просування вперед і втілення в життя сміливих ідей і проектів. Однак не повинно створюватися помилкового враження, що народжені 23 грудня сповідують вкрай радикальні або революційні погляди — набагато частіше вони, навпаки, мають обережним і стриманим характером. Народженим 23 грудня властиве шанобливе ставлення до усталених цінностей. Вони, як правило, ретельно обмірковують і вивіряє свої плани, перш ніж взятися за справу, і, незважаючи ні на що, завжди залишаються тісно пов’язаними зі своєю сім’єю або соціальною групою, до якої належать. До речі, вони не замислюються про долю цієї групи, але і докладають зусиль до її покращення; володіючи живим інтелектом, вони інстинктивно знаходять кращий спосіб зробити це. В цьому відношенні вони, можна сказати, мають навіть деякі пророчі здібності: багато з них здатні не тільки передбачати якісь події, але й знають, як підготуватися до них і зустріти їх у всеозброєнні.

Знак Зодіаку 23 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Землі, які виділяються наступними якостями: педантичність, практична мудрість, економність, розсудливість, реалізм, відповідальність, дисципліна.

Планета Управитель: Сатурн. Дарує Козерогові бажання все упорядкувати. Вплив Сатурна ідеально для професій у сфері державної служби, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідальна за невміння емоційно співпереживати, а також брак емоцій.

23 грудня на світ з’являються Козероги. Представники знаку красномовні, орієнтовані на справу. Козероги раціональні, практичні, у міру амбітні. Вони люблять вчитися, вбирають досвід і знання, як губка. Теорію Козероги віртуозно використовують на практиці. Їх багаж знань є активним. Це відрізняє народилися 23 грудня від інших представників знаку. Козероги діяльні, активні. Може здатися, що вони сповідують радикальні ідеї. Насправді представники знаку лояльно ставляться до думок і поглядів оточуючих. Стриманість – головне соціальне зброю Козерогів.

Народжені 23 грудня органічно не переносять, коли їх не помічають. Брак уваги або пряма відмова вони сприймають як певний виклик долі, на який у них вже є готова відповідь. Цілком природною частиною життя тих, хто народився в цей день, є боротьба. Тому вони абсолютно не схильні піддаватися тиску з боку. Це зовсім не означає, що вони невразливі, нечутливі і не схильні до помисливості — просто це дає їм привід для подальшого самоствердження в житті. Взагалі, народжені у цей день часто відчувають незадоволеність собою або тим місцем, яке вони займають. Саме це фундаментальне невдоволення змушує їх дотримуватися активної позиції по відношенню до життя, агресивно проштовхувати свої власні ідеї, а не проводити час у безцільних мріях.

Характерна для народжених 23 грудня практичність і прихильність до земних інтересів часто поєднується в них з неабиякою завзятістю, що сильно ускладнює іншим спілкування з ними. Вони не люблять, коли їх точку зору піддають сумніву, і не дуже добре ставляться до всіх радикальних ідей (крім, звичайно, своїх власних). Незважаючи на це, народжені 23 грудня, як правило, володіють одним дуже цінним якістю: ті з них, кому вдається досягти у своїй кар’єрі будь-яких посад, пов’язаних із владою або впливом на інших, здатні залишатися відкритими до здорової критики і позитивних пропозицій з боку, вміючи при цьому добувати необхідні для себе позитивні моменти з будь-якої отриманої інформації, навіть негативною. Здатність до взаєморозуміння, особливо на емоційному рівні, не займає в їх загальному списку здібностей і цінностей особливо високих позицій.

Народжені 23 грудня цілком здатні проявляти дивно теплі почуття, але настільки ж природні для них і холодність і відстороненість у відносинах. Чоловіки, народжені 23 грудня, наражаються на небезпеку розвитку у себе способу мислення, подібного «крутим хлопцям» з американських бойовиків, а жінкам, мабуть, варто контролювати свої агресивні та владні нахили і уникати їх відкритого вираження. До речі, як чоловікам, так і жінкам, які народилися в цей день, не варто забувати про те, що рано чи пізно їм доведеться навчитися стримувати свою активність і зійти з дистанції, поступаючись дорогу молодому поколінню. Правда, як правило, остаточний відхід на заслужений відпочинок не відбувається у тих, хто народився 23 грудня, з першого разу і не триває довго — вони воліють повернутися до роботи і вести більш активний спосіб життя.

Чоловік Козеріг — народився 23 Грудня

Чоловіки, c датою народження 23 грудня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — відповідальний, вірний, зрілий, наполеглива. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 23 Грудня

Жінки, що з’явилися на світ 23 грудня, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — вірна, серйозна, розумна. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 23 Грудня

Козероги, народжені 23 грудня, люблять залучати в своє життя все нове та незвичне. Вони розробляють нові, ніким не випробувані методи у своїй роботі, і не бояться вкладати в невідомі, неперевірені проекти. Їм подобається пробувати свої сили в різних видах діяльності і випробовувати на міцність свої знання і здібності. Незважаючи на це у них рівна і стриманий характер і вони достатньо обачними у поводженні з людьми. Люди, народжені 23 грудня знак зодіаку Козеріг, з повагою ставляться до сімейних традицій і звичаїв свого народу. Кожна започаткована ними справа вони передують ретельно розробленим планом, зважуючи всі наявні шанси і піддаючи перевірці існуючі дані. Вони зберігають довірчі стосунки з усіма членами своєї сім’ї і завжди підтримують зв’язок з ними, де б вони не знаходилися.

До того ж їм властиво піклуватися про благополуччя того середовища, з якого вони вийшли, і їм небайдуже її майбутнє. Завдяки гострому практичному розуму, вони роблять вдалі дії, спрямовані на культурний розвиток свого суспільства та покращення умов його існування. Тут вони володіють надприродною інтуїцією і здатні передбачати прийдешні події, заздалегідь готуючись до них. Люди з датою народження 23 грудня знак зодіаку Козеріг, люблять перебувати в центрі подій і бути у всіх на виду. Якщо їх ігнорують, вони вважають за потрібне усілякими шляхами привернути до себе увагу і домогтися загального визнання. Їх характер придбав жорсткість і твердість у боротьбі з мінливостями долі і сторонньому впливу вони зовсім не схильні.

Проте вони не позбавлені сумнівів і коливань, просто приховують їх глибоко в душі. Це допомагає їм відчувати себе впевненіше і відчувати в собі достатньо сил для того, щоб впоратися з усіма труднощами. Зазвичай вони не відчувають задоволення від обраної ними професії і свідомість того, що їх покликання полягає в іншому, змушує їх вживати різні заходи для зміни обраного шляху. Людям з датою народження 23 грудня знак зодіаку Козеріг, властиві практичність і тверезий розрахунок, їх матеріальний стан і положення в суспільстві важливо для них. Вони люблять відстоювати свою точку зору і не здатні сприймати чужу точку зору. Їх упертість і непробивність робить спілкування з ними нестерпним. Стороннього втручання у свої справи вони не категорично не сприймають. Хоча, у разі якщо вони займають керівну посаду, справедлива критика або раціональні пропозиції будуть ними вислухані, а рішення про те, чи брати їх до уваги, вони залишають за собою.

Ніщо людське їм не чуже, і люди, народжені 23 грудня знак зодіаку Козеріг, здатні відчувати глибокі почуття і зберігати прихильність тривалий час, однак зовні це не завжди проявляється. Що можна порадити людям, народженим 23 грудня знак зодіаку Козеріг? Не намагайтеся врахувати всі дрібниці, це неможливо. Не варто занадто далеко загадувати. Ви завжди можете вислухати чужі зауваження та поради, а потім вчинити по-своєму. Іноді це єдиний вихід, щоб не вступити у суперечку.

Любов і Сумісність

Практичні, материалистичны і того ж вперті, всі ці якості жодним чином не полегшують спілкування з народженими у цей день. Щоб побудувати тривалі відносини з ними, партнеру потрібно бути поступливим.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Народилися 23 грудня – унікальні особистості. Вони можуть передбачати події. Такі люди володіють сильно розвиненою інтуїцією. Вона допомагає їм уникати неприємностей, невиправданих ризиків. Народилися 23 грудня воліють уторовані дороги. Вони використовують для досягнення цілей перевірені методи і технології. Але при цьому такі люди розуміють цінність новаторства. Вони відстежують ідеї, прогресивні теорії, але не поспішають їх використовувати. Народилися 23 грудня самовиражаються легко. Вони успішні в обраній сфері діяльності. Такі люди без праці переконують оточуючих у своїй правоті. Для цього використовується отриманий багаж знань.

Козероги, що з’явилися на світ у цей день, активні. Вони швидко включаються в роботу, беруться за будь-яку справу. Розпочате Козероги, як правило, доводять до кінця. Представникам знака можна доручати складні проекти. Козероги відповідальні, старанні, ініціативні. Вони можуть реалізувати самі сміливі, нестандартні проекти. За свої знання та праця представники знаку вимагають відповідну винагороду. Не отримуючи його, йдуть з компанії без жалю.

Здоров’я і Хвороби

В молодості Козероги відрізняються відмінним здоров’ям. З віком на стан організму рекомендується звертати увагу частіше. За роботою, повсякденними турботами нескладно продивитися симптоми захворювання. Також з віком зростає ризик травматизму. Козерогам не рекомендуються екстремальні види спорту і відпочинку. Краще віддати перевагу моциону. Слабким місцем організму Козерогів є м’язи спини. Їх перенапруження призводить до плачевних наслідків. Найчастіше неприємності представникам знака доставляє горезвісний корінцевий синдром.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, амбітні натури. Ці люди наділені організаторськими здібностями, вони рішучі, цілеспрямовані, спритні й активні. Знають, що їм потрібно від життя, як вступити в той чи інший момент. Природна обережність, уміння прораховувати все на багато кроків вперед дозволяють уникнути помилок у житті. В шлюбі зазвичай щасливі. Можуть себе проявити в науці, медицині, сцені. В матеріальній сфері щасливі.

Поради Козерогам, Народженим 23 Грудня

Козеріг – рішучий чоловік. Але не завжди швидкість прийняття рішення відіграє в його користь. Іноді потрібно дати собі час подумати. Не варто розписувати своє життя до дрібниць; остерігайтеся загрузнути у скрупульозності. Зайве планування майбутнього може негативно позначитися на сьогоденні. Навчіться бути більш терпимими до думки інших.


Залишити відгук