22 Місячний День

День вважається несприятливим, оскільки відбувається поворот енергетичного потоку. Разом з тим енергія підсилює розумові здібності людини. Тому сьогоднішній день можна витратити на навчання або ворожіння. Приплив натхнення випробують філософи і мудреці. Сьогодні ви як ніколи чуйні до інформації. Придивіться — вас оточують знаки і підказки. Спостерігайте, аналізуйте побаченої. Іноді випадково побачене подія може виявитися ключем до вирішення вашої старої проблеми. Активізуйте розум і свідомість, будьте уважні. Важлива інформація міститься навіть в снах.

Можна навчати інших, передавати свої знання. Саме час дослідити своє коріння. Пошуки нових знань увінчаються успіхом, тому у істориків і археологів сьогодні вдалий день. Спробуйте зайнятися пошуками таємного знання. Читайте між рядків. Всю отриману інформацію використовуйте тільки на благо. В іншому випадку може погіршитися ваше здоров’я або від вас відвернеться успіх. Незважаючи на те, що сьогодні вас можуть відвідати оригінальні ідеї і цікаві рішення, починати нових справ, пов’язаних із ними, не варто. Для важливих проектів день несприятливий. Краще займіться своїм розумовим і духовним розвитком. Дослідіть власні можливості, переосмисліть плани на майбутнє і події минулого.

Символ сьогоднішнього дня — індійський бог мудрості Ганеша. Він протегує мудрецям і всім, хто відкритий для нових знань. Іноді отримання нових знань пов’язане з труднощами. Можна гадати, тільки не на картах. Карти взагалі не рекомендується брати в руки сьогодні. Медитуйте, вивчайте символи і письмена. Двадцять другий місячний день — також день відкритого серця. Допомагайте навколишнім, будьте щедрі, проявляйте альтруистичность. Сьогодні легко просити вибачення у інших і прощати самому.

22 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Третя чверть

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Дерево

Символ дня: Слон

Щасливе число: 4

Бажано попрактикуватися в історичних пошуках і дослідженні власних коренів, проводити архівні роботи. Набуті знання можна використовувати тільки на благо, інакше вони обернуться проти вас.

Любов і відносини в 22 Місячний День

Двадцять другий місячний день не дарма вважається днем мудрості і прозріння. Сьогодні любов може відкрити щось нове про себе, про світ, про інших людей. Жодна зустріч цього дня не буде марною, у всьому обов’язково знайдеться який-небудь сенс. Але пам’ятайте, що двадцять другий місячний день вважається невідповідним часом для початку будь-яких справ, особливо серйозних, які мають для вас велике значення. Тому не варто, сьогодні, укладати шлюби і починати спільне життя. Обіцяє веселий і приємний відпочинок – спільна подорож.

Робота і творчість у 22 Місячний День

Ділові контакти рекомендується обмежити. Ніяких серйозних справ починати сьогодні не можна. Займайтеся несуттєвими або дрібними питаннями. Операції з торгівлею нерухомістю краще перенести. Забудьте і про судових розглядах. До начальства з питаннями і пропозиціями сьогодні краще не підходити. Взагалі рекомендується скоротити кількість контактів на сьогоднішній день. Якщо ви відчуваєте, як у вас зароджуються негативні емоції, постарайтеся стриматися. Не починайте подорожей в цей день, не міняйте місце роботи, не вирушайте у відрядженні. Нехай день пройде тихо і розмірено.

Здоров’я і харчування в 22 Місячний День

22 місячну добу — важкий для організму день, оскільки відбувається енергетична перебудова, що вимагає величезних витрат. Загальний фон – несприятливий для здоров’я. Бажано не допускати фізичного, психічного та емоційного перенапруження.

Почалися в двадцять другий місячний день хвороби небезпечні. Чим більше ви знаєте про свої хвороби та методи її лікування, тим скоріше видужаєте. Рекомендується віддати перевагу вегетаріанській кухні. Виключіть алкогольні напої. В цей день вразлива нижня частина хребта, крижі.

Сни 22 Місячний День

Оскільки Ганеша є богом, усуває перешкоди, то всі образи сновидінь двадцять другого місячного дня вказують на перешкоди і перешкоди, які стоять на життєвому шляху. При правильному аналізі сновидіння людина може нарешті вирішити багато свої проблеми, вирішити енергетичні блоки і виявити, що ж насправді стримує у ньому реалізацію його божественної сутності.

Головне — при інтерпретації символів не попастися на вудку свого «его» і не замінили істину бажаним. І звичайно ж, Ганеша, будучи покровителем священного знання, двадцять другу добу часто посилає людям уві сні одкровення.


Залишити відгук