Сонник Один — до чого сниться ?

Мати уві сні близького друга означає, що ви можете розраховувати на допомогу друзів у важкій ситуації. Сон, у якому ви несподівано зустрінете одного, пророкує, що незабаром ви одержите про нього звістку. Їсти або пити з одним у сні — передвісник великих клопотів. Іноді такий сон указує, що вам доведеться розділити з другом його негаразди. Подругу побачити у сні — до пліток, непорозумінь і сімейним чварам, іноді до отримання звістки про цю людину. Побачити у сні друга, якого не бачили дуже давно, означає, що він згадує вас.

Дізнатися уві сні, що ваш друг помер, — до отримання звістки про його одруження. Бачити свого друга радісним у сні — до одержання гарних звісток і хорошого дня. Побачити його сумним — до поганого дня і неприємної звістки. Бути в сні у компанії друзів і ворогів разом — знак того, що скоро один з ваших друзів стане вашим ворогом, або навпаки. Бачити в сні свого друга в іншому вигляді — чекайте обману від своїх близьких, розкриття якого призведе до розриву.

Зверніть увагу на те, як одягнені ваші друзі уві сні. Дивитися на друга знизу вгору — до здійснення сміливих надій, які ви будете прагнути досягти, а також такого ж положення, якого досяг і ваш друг; дивитися зверху вниз — передвісник того, що з-за свого зарозумілого поведінки чи корисливих спонукань ви можете розгубити друзів. Йти від одного уві сні (або бачити, що один іде від вас) — знак розлуки з одним.

Якщо вам снилися ваші друзі і всі вони життєрадісні, веселі, сповнені жагою діяльності, то невдовзі ви отримаєте звістку від старовинного друга або зустрінетеся з ним. Ця зустріч наповнить вас приємними спогадами, заряджає позитивною енергією. Засмучений один сниться до хвороб і нужді. Якщо уві сні ваш друг постав перед вами в незвичному для вас вигляді, то сон означає, що на вашої дорозі вже стоїть суперниця, яка відведе від вас коханої людини.

Якщо сниться один, виряджений настільки яскраво, що нагадує павича, то незабаром вашим серцем заволодіють тривоги і занепокоєння, які позначаться на близьких вам людей. Сновидіння, в яких ваш друг стрімко злітає по кар’єрній драбині і стає важливим державним діячем, говорять про те, що ви зможете реалізувати всі свої задуми, а ваша працьовитість буде винагороджено. Зраджений друг сниться до того, що незабаром ви пройдете по головах тих, кому нещодавно кланялися в ноги. Якщо уві сні ви посварилися зі своїм другом, то нові знайомства і участь в сумнівних проектах змусять вас забути про старих друзів.

Якщо приснилися один або друзі в доброму здоров’ї, щасливі, то наяву ви отримаєте добрі новини; можлива швидка зустріч з кимось, хто дорогий вашому серцю. Побачити одного засмученим, з потемнілим обличчям — попереду недуг і страждань. Побачити одного у вигляді тварини — незабаром недоброзичливці влаштують вам розлуку з близькими. Друг виявився одягненим в яскраво-червоні одягу, що в житті не відповідає його манері одягатися — близькі люди будуть хвилюватися і турбуватися.

Один уві сні стояв високо на п’єдесталі — ви реалізуєте багато чого із задуманого; вам завжди властиве прагнення до справедливості. А якщо він стояв десь далеко внизу, то в часи прийдешні своїх перемог ви проігноруєте старі симпатії. Відхід від одного уві сні можна розцінити як передвістя того, що ви вирушите на пошуки свіжих емоцій і вражень, розірвавши старі дружні узи. Потискували руку сумного, засмучено людині — разлучитесь з одним або зовсім його втратите.

Якщо приснився далекий друг, і сон про неї був сповнений неспокою, то, швидше за все, він захворів або потрапив у біду. Один плакав — це поганий сон. А якщо він спокійний і задоволений, прийдуть хороші новини. Побачений серцевий друг, чий візит так бажана, скоро приїде здалеку, і ви одружитеся. Один уві сні був мертвий — наближається весілля.

Якщо приснилися хворими і безпорадними друзі, з якими ви зараз розлучені обставинами, це говорить про те, що за своєю натурою ви запальні і незлагідні. Друзі радісні й здорові — все у них чудово, і ваша дружба буде тільки міцніти.

Є або пити в компанії товариша — це до клопотів. Ходити з ним по якимось людних місцях — ваш дружній союз може опинитися під загрозою із-за злих язиків. Подруга сниться до майбутнього незгоди з домочадцями. Побачити товариша погано виглядає — чекайте поганих новин; мають відмінний зовнішній вигляд — дізнаєтеся те, що вас обрадує. Побачити померлого товариша — до дивним і важливим известиям.

Бачити уві сні одного означає, що в найближчому майбутньому доля немов буде вести Вас за руку, минаючи всі можливі перешкоди. Для взаємовідносин з коханою людиною Вам будуть надані чудові умови, Ви зможете реалізувати в життя всі давно задумані мрії і плани. Вас чекає кілька чудових днів, які посприяють зміцненню Ваших відносин.

Один в сновидінні найчастіше символізує сексуального суперника. Однак кілька друзів можуть символізувати вашу маніакальну ревнощі. Відпочинок у колі друзів символізує ваше бажання випробувати радості групового сексу.

Приснився давно відсутній у ваших краях один — ваші колишні заслуги будуть згадані ким-то; помер уві сні — одружується наяву; хворий — отримаєте погані вісті; радісний — новини будуть гарними.

Наснилися друзі — до зустрічей, причому, ймовірно, з тими ж людьми; вони про вас згадували. Сон про друзів були неприємним — в життя ваші приятелі можуть зіткнутися з труднощами.

Побачити одного уві сні — скоро зустрінетесь наяву. А якщо зустріч і так вже була зовсім недавно, то товариш звернеться до вас за допомогою.

Допомога; дружня, творча, розумна частина характеру сплячого. Помер — до його весіллі; розставання.

Побачити уві сні одного — до приємній бесіді.


Залишити відгук