Сонник Дрова — до чого сняться ?

Дрова символізують жіноче начало або жінок. Акуратно нарубані і покладені дрова символізують активну, але добре налагоджену й акуратну сексуальне життя. Ви зі своїм партнером дуже уважні один до одного і цінуйте це. Повалені або розкидані дрова символізують нерозбірливість у виборі сексуальних партнерів.

Мокрі або гнилі дрова символізують захворювання статевих органів або їх функціональні розлади. Дрова, які ще тільки належить розпиляти і наколоти, символізують різні труднощі, які чекають вас при спробах здійснити свої сексуальні плани. Заготівля дров (пиляння, колка) символізує статевий акт.

Бачити дровяницу або оберемок дров у сні — чекайте сварок з друзями і близькими. Носити їх на спині у сні — знак невеликий прибутку, яка дістанеться вам з великим трудом. Людям забезпеченим такий сон обіцяє легке збагачення нечесним шляхом. Велике поліно бачити під церковне свято — знак того, що ваше заповітне бажання здійсниться в святкові дні. Дрова рубати уві сні — боротьба за успіх і знак щасливої вдачі, яка, однак, дістанеться не без праці. Дров’яні козли уві сні бачити — знак підприємливості, господарської кмітливості. Дивіться тлумачення: Дерево, Колоти, Камін.

Бачити уві сні оберемок дров – означає незадовільний стан справ і суперечки, сварки з коханою істотою. Якщо вам присниться велике поліно, яке зазвичай спалюють у святвечір – то, це хороший сон; вашим самим радісним очікуванням судилося збутися дні якихось великих свят. Пиляти дрова – до обвинувачення в невірності. Палити дрова в печі або на багатті — значить звільнитися від неприємних уподобань.

Дрова сняться до того, що ваше багатство незабаром збільшиться. Вам навіть не доведеться для цього докладати особливих зусиль, тому що все буде йти немов за помахом чарівної палички. Складати дрова поодинці — ваш стан буде рости без чиєї-небудь допомоги. Хто допомагав вам у цьому занятті — і наяву ви будете багатіти, спираючись на чиюсь підтримку. Нести в’язку дров — ви придбаєте власне нове житло.

Якщо вам сниться в’язка дров, це віщує сварку з коханою людиною. Однак велике поліно, яке спалюють у переддень Нового року, обіцяє здійснення ваших самих радісних надій. Можливо, зустріч з людиною, яка зможе подарувати вам щастя, відбудеться святковий день.

Бачити уві сні оберемок дров – до незадовільного стану справ і суперечок, сварок з коханою людиною. Велике поліно сниться до дуже радісних подій і здійснення ваших надій в дні великих свят.

Це наклеп, плітки. І той, хто підпалює дрова, буде ходити з ким-небудь до правителя. Інший раз дрова — це ознака дурниці і скупості.

Зіпсоване справу; сімейні неприємності. Добре складені вдалий підсумок праці.

Якщо приснилися дрова в сараї, ви зробите якісь дурні вчинки.


Залишити відгук