Сонник Дресирувальник — до чого сниться ?

Цирк, а вірніше, його арена, є символом жінки. Подання на арені цирку – не що інше, як символ статевого акту. Циркові артисти – це сексуальні партнери сновидця, зрозуміло, про що говорить їх якісний і кількісний склад. Якщо уві сні довелося бути присутнім на представленні в ролі глядача, і при цьому, захоплено спостерігати за тим, що діється на арені, то це означає, що сексуальні фантазії можуть реально прикинутися в життя.

Самостійний виступ у ролі дресирувальника вказує на те, що інтимне життя сплячого досить насичена і різноманітна. Майстерно виконувати номери – дуже добре, це означає, що сновидець є майстром своєї справи і в ліжку з ним нудно не буде. А якщо виступ закінчилося повним провалом, то це говорить про втому або про втрату інтересу до протилежної статі. Всякий бачить себе в сні приборкувачем тигрів має схильність до садомазохізму.

Наснилося циркове подання явно вказує на те, що людина втомився і йому потрібен відпочинок. Не обов’язково все кидати і їхати на Канари. Достатньо лише послабити завзяття і зменшити оберти, адже всіх грошей все одно не заробиш. Якщо привиділася арена, по якій бігають по колу циркові коні, то це означає лише одне: пора припиняти витати в хмарах і жити ефемерними мріями. На тлінній землі занадто багато незроблених справ, щоб віддаватися солодким маренням про нездійсненне. Побачити в сні циркових звірів, виконують безглузді команди дресирувальника, значить, доведеться ще раз переконатися в тому, що у начальника дуже крутий норов.

Циркову виставу з дресирувальником, побачене уві сні, передвіщає виникнення якоїсь незвичайної або навіть абсурдної ситуації, причому, в житті сплячого вона буде повторюватись неодноразово. Побачений купол цирку обіцяє дуже вчинення ризикованого, але безглуздого вчинку, який ніхто не оцінить, тому слід проявляти обережність і не ризикувати даремно.

Побачити себе в ролі дресирувальника тварин у сні означає, що вас чекають надзвичайні сили. Підпорядкувати собі лева – значить стати переможцем у будь-якій справі.


Залишити відгук