Сонник Драма — до чого сниться ?

Перегляд у театрі драми сниться до повернення з чужих країв друзів або родствениников. Чим уважніше ви стежили уві сні за розвитком подій, тим більше яскравих вражень вас очікує від цієї зустрічі. Сон, у якому ви дивилися нудну, малоцікаву драму, може попереджати про візит неприємних гостей, яких вам доведеться радо прийняти.

Якщо наснилося, що ви були зайняті написанням драми, то будьте уважні, не наробіть боргів, намагаючись справити на оточуючих чарівне враження! Однак якщо твір драми сниться в ніч на понеділок, це може обіцяти вам щасливий випадок, завдяки якому ви позбудетеся від проблем з грошима. Грали в драматичному спектаклі — будете пускати пил в очі, щоб домогтися розташування цікавить вас людини.

У сні дивитися на сцені драму — передвісник приємних зустрічей з дуже далекими друзями. Нудьгувати на представленні — означає, що до Вас несподівано нагряне небажаний гість, якого Вам доведеться прийняти. Такий сон означає також якесь таємне захід. Писати драму у сні — до грошовими боргами. Однак доля подарує Вам дивовижний випадок, який позбавить Вас від проблем з грошима.

Дивитися драму у сні — до поганим вістям. Якщо уві сні драма вам не сподобалася, то чекайте візиту неприємного людини. Писати драму у сні — до грошових боргів і неприємностей, які ви самі на себе накликати.


Залишити відгук