Сонник Дракон — до чого сниться ?

В’їжджати верхи на драконі на ринок — високе призначення на велику посаду. Дракон (змія) вповзає в двері — віщує багатство, прибуток. Дракон (змія) вповзає у вогнище — призначення на посаду. Дракон стоїть перед воротами — велике щастя, процвітання. Дружина бачить дракона — віщує народження шляхетного нащадка. Змія або дракона вбивають людину — віщує велике нещастя. Змія перетворюється на рухомого дракона — підтримка знатного людини.

Летить дракон — буде оприлюднено ваше призначення на місце. Занурюватися у воду сидячи на драконі — займете високе положення, станете знатним. Підніматися на небеса на драконах — досягнення дуже високого положення. Прибулий дракон піднімається в гору — збудеться те, чого бажаєш. Дракон ховається в колодязі — потерпіть приниження від чиновника. Сплячий дракон у воді — досягнете того, чого прагнете. Вмираючий дракон — призначення на посаду.

Якщо дракон нападає на вас у сні — це передвісник того, що скоро у вашому оточенні з’явиться людина, якого вам слід побоюватися. Взагалі ж, його поява в сні — передвісник швидких несподіваних і значних подій, які повинні з вами трапитися в житті, якщо тільки уві сні ви не відчували страх або жах. Ви відчуєте себе героєм казки. Дракон буде для вас вісником долі і щасливих змін. Вам не слід боятися його уві сні, щоб не злякати своє щастя. Сон про розлютованому дракона не обіцяє нічого хорошого, а, навпаки, попереджає про сумні наслідки ваших необдуманих вчинків, здійснюючи які ви можете нажити собі ворогів. Дивіться тлумачення: Казка.

Якщо жінці наснилося, що її партнером є дракон, то у відносинах настають кардинальні зміни. Однак не обов’язково в гіршу сторону. Якщо змієподібний ящір з’явився чоловікові, то в душі він приховує свої порочні нахили, а наяву може стати жертвою чужої гри. Полювати на дракона, вступати з ним у сутичку і виявляти інші активні дії означає, що ви повинні або могли б вести надзвичайно насичений сексом спосіб життя. Тікати від нього виходить навпаки мати проблеми сексуального характеру.

Якщо вам снився вогнедишний змій, то сон пророкує приємний вечеря в ресторані. Крім того, кількість його голів на число ваших майбутніх онуків. Якщо уві сні змій напав на вас, то насправді вам належить подорож, в ході якої ви відвідаєте численні країни. У ніч на четвер вогненний змій сниться до того, що ви оплошаете і потрапите в складну ситуацію, але ваші розум і спритність допоможуть вам вийти сухими з води.

Приснився дракон — сон повідомляє про те, що пристрасті повністю здобули над вами верх, і ви, давши їм волю, дозволяєте собі безсторонньо і зневажливо висловлюватися в адресу людей, які ставляться до вас з антипатією. Цей сон-застереження: тримайте себе в руках, щоб уникнути конфліктів.

Це відображення значущого впливу, що чиниться на суб’єкта і завдає йому шкоди, сильну реактивацію якого-небудь фізіологічного центру або безсилля перед материнським комплексом. Також може служити вказівкою на певну динамічну перешкоду, яка руйнує середовище.

У сні дракон — це прихований і небезпечний ворог, про існування якого Ви досі не знали; причому сила і міць його залежать від числа його голів. Перетворитися у сні у дракона — до продовження життя. Для хворого тяжкою недугою дракон уві сні — провісник смерті.

Дракон, побачений молодій людині, застерігає його: він повинен контролювати свої емоції, інакше ризикує образити свою улюблену неприємним висловлюванням.

Побачити дракона — до багатства. Або його образ слід сприймати буквально, як сновидіння персонажа.

Можете сподіватися на несподіване багатство, виграш отримання спадщини.


Залишити відгук