Сонник Бійка — до чого сниться ?

Сон, у якому Ви потрапили в бійку — пророкує неприємні зустрічі з діловими конкурентами. Крім того, можливо, Вам будуть загрожувати судові позови. Якщо Вам приснилося, що Ви є одним з учасників бійки — настав час, коли Вам не слід вживати рішучих дій, інакше Ви можете потрапити у велику небезпеку. Бачити уві сні забіяк — означає, що Ви будете витрачати даремно витрачати гроші і час. Розбороняти уві сні забіяк — означає, що Ви не відчуваєте задоволення своїм життям і використовуєте будь-які засоби, щоб досягти бажаних висот.

Жінок такий сон попереджає про можливість наклепу і пліток. Спостерігати в сні за бійкою означає, що найближчим часом Ви потрапите в дуже велику біду, вибратися з якої Вам навряд чи вдасться без допомоги Ваших найкращих друзів. Якщо дівчина бачить свого коханого б’ються — це означає, що вона любить негідної людини. Бачити уві сні себе переможеним у бійці передвіщає, що Ви втратите власність.

Якщо у сні Вам завдали криваву рану — Ви скоро станете учасником якого-небудь події. Сон застерігає: Ваші інтереси можуть дуже сильно постраждати від зради тих, кого Ви вважали своїми друзями. Бити супротивника хлистом — пророкує, що своєю хоробрістю і наполегливістю Ви завоюєте славу і багатство. Ніякі труднощі Вас не зупинять. Бачити уві сні двох чоловіків, які стріляють один в одного з пістолетів — до розладу і здивування. Хоча цей сон передвіщає великих втрат, можливі дрібні неприємності, що чергуються з невеликими успіхами.

Приснився бійка позначає сплеск енергії, добрі вести, діяльну, активне життя. Приймати участь у бійці — сон говорить про те, що ви не чекаєте, поки життя почне підносити вам приємні сюрпризи, а самі намагаєтеся в міру своїх можливостей наповнити його цікавими подіями — щоб у старості було що згадати. Рознімали беруть участь у бійці — вам дуже імпонує приймати на себе функцію третейського судді. І якщо цю почесну посаду вам довіряють рідше, ніж вам би хотілося, значить, ви зарекомендували себе недостатньо добре.

Якщо у бійці вам дісталося і самому, значить, наяву вам властиво, керуючись благими намірами, втручатися не в свої справи, і з-за цього ви часто страждаєте. Ваша підтримка часто виявляється непотрібною і незрозумілою, і виходить, що в підсумку ви залишаєтеся в дурнях. Тому нейтралітет — те, що вам потрібно в більшості таких ситуацій.

Бійка, як і будь-який акт насильства, символізує статевий акт. Якщо чоловік б’ється уві сні, то це говорить про його агресивності у відносинах з сексуальними партнерами і наявності садистських нахилів. Якщо ж у бійку уві сні вплутується жінка, то це говорить про наявність у неї утіх нахилів. З-за цього вона може виявитися жертвою сексуальної агресії. Такий сон також говорить про прагнення жінки зав’язати відносини з більш молодими, ніж вона сама, сексуальними партнерами. Якщо ви спостерігаєте за бійкою зі сторони і не втручаєтеся ви любите або мрієте отримувати задоволення від спостереження за сексуальними контактами інших осіб, бажано з елементами садизму.

В цілому мало хто може розраховувати на удачу після сновидіння з бійкою. Після нього, швидше за все, у вашому будинку почнуться якісь неприємності. Ви ніби розучилися розуміти близьких, а вони, в свою чергу, будуть роздратовані тим, що ви говорите і робите. Закоханим сон обіцяє гіркоту сварки.

Хтось наздоганяє вас і б’є, заподіюючи біль — такий сон говорить про те, що намір ваших ворогів зробити вам якусь гидоту завершиться їх успіхом. Однак, відповідаючи уві сні своїм кривдникам сильними ударами, ви тим самим наяву зруйнуєте їх плани.

Б’єшся з дружиною чи наложницею — втратиш сили. Тебе б’є стороння людина — знайдеш сили. Жінки б’ються — віщує хворобу. Між собою б’ються брати — велике щастя, вигода. На ножах б’єшся з ким-то так, що видно кров — щастя. Люди б’ють тебе калаталом — віщує захворювання.

Якщо у сні ви вплуталися в бійку, то наяву доведеться брати участь у реальному протистоянні. Якщо вас здолали, проблеми і біди принесуть вчинки, зроблені іншими. Битися з ким–небудь означає, що ви бажаєте, нехай навіть підсвідомо покарати конкретної людини.

Забіяк побачити в сні означає, що вам слід бути обережніше, щоб уникнути дачі показань свідчень в суді. Приймати участь у бійці самому в сні — передвісник чвар, бурхливих сімейних сцен, розбіжностей з партнерами. Дивіться тлумачення: Бити.

Якщо у сні Ви берете участь у бійці, це символізує боязнь проявити себе в ліжку. Ви постійно відчуваєте протиріччя, страх бути більш відвертим. Ви усвідомлюєте, що у Вас є реальна можливість придбати репутацію неважливого коханця.

Бути учасником бійки — хтось вас втішить, ощасливить. Побачити — випаде щаслива можливість виграти, отримати якийсь подарунок, вигідно вкласти гроші.

Стати уві сні свідком бійки — це до благополуччю; битися самим — до несподіванки; з тваринами — гряде неприємність.

Готуйтеся до чварам, розлуку з друзями та сімейних неприємностей.


Залишити відгук