Сонник Коштовності — до чого сняться ?

Побачити коштовності у сні — до приємних новин від близьких людей (або до отримання подарунка від коханого). Купувати в сні — до страждань з власної вини. Отримувати їх в подарунок уві сні — попередження про те, що вас можуть оточувати брехливі друзі, на яких вам не варто покладатися. Жінкам іноді такий сон пророкує вдале заміжжя. Золоті кільця уві сні часто означають намір вступити в шлюб. Золотий хрест побачити в сні — знак одержання радісної звістки. Знаходити їх у сні може означати прибуток або швидку зміну способу життя. Втрачати коштовності у сні — погана прикмета, яке може означати розлуку з близькими людьми, розлучення, великі і не дуже добрі зміни у житті. Якщо коштовності у вашому сні виблискують фальшивим блиском, то вам слід бути обережніше. Серед вашого оточення є люди, які готують вам неприємності і хочуть принизити вас. Дивіться тлумачення: Алмаз.

Зламані, гнуті, з втраченими камінням коштовності — передвісник лиха, великих особистих переживань, втрат. Закоханим такий сон часто пророкує швидке розставання. Якщо коштовності занадто малі або великі, то вам слід, що називається, рубати дерево з свого плеча і не витати в хмарах. Такий сон попереджає вас про можливі розчарування. Якщо уві сні ви намагаєтеся надіти коштовності, але вони спадають з вас або не застібаються, то можете не розраховувати на здійснення своїх планів. Вони вам не по зубах. Застібати ланцюг або намисто на своїй нареченій — знак того, що ви покладіть кінець вашим сумнівам і внесете ясність у ваші відносини з коханою. Дивіться тлумачення: Намисто.

Втрачена або зламана застібка на коштовностях — знак сварки або розлуки з коханим. Отримати уві сні коштовності у спадок — до великого прибутку і доходів, які, однак, здадуться вам недостатніми. Приміряти коштовності перед дзеркалом у сні означає пристрасне бажання змін. Бачити їх на собі знак пошани і поваги; на інших — знак поваги до вас з-за ваших зв’язків. Бути в одязі, прикрашеному коштовностями, — до рідкісної вдачі, великих змін і міцного положення в суспільстві. Дивіться тлумачення: точніше про коштовності за їх назвами та назвами каміння, прикрашають їх.

Якщо ви побачили уві сні коштовності, це передбачення спроможності і життя в світі суцільних задоволень. Побачити їх на собі — отримаєте більш високу посаду і задовольніть своє честолюбство. Побачити на інших людей — ви або ваш друг прийде популярність. Приснилися одягу, декоровані коштовностями, — вас чекає дуже рідкісна удача; вступ у спадщину або вдала велика торговельна угода поставлять сновидця на небачену раніше висоту.

Приснилося, що ви отримали коштовності у спадок — значить, ваш добробут різко зросте, однак це не зможе вас задовольнити. Вам дарували коштовності — значить, вашому становищу загрожує щось. Молодій жінці отримання уві сні коштовностей сниться до бажаного вступу в шлюб і масу задоволень.

Жінка втратила коштовності — на її шляху зустрінуться улесливі люди, вводять її в оману. Знайшли коштовності — це означає, що в якихось вельми цікавлять вас справах ви швидко досягнете гучного успіху. Купівля теж сниться до великого успіху у важливих справах, переважно любовних.

Побачити на собі коштовності означає вдале заміжжя для дівчат і одруження на багатій нареченій для юнака. Якщо вам приснилася одяг, оздоблений коштовностями, це означає удачу в любові. Отримати коштовності у спадок означає, що ви укладаєте шлюб з розрахунку, який, однак, не принесе вам щастя, незважаючи на те, що ви будете багаті.

Дівчина, якій сниться, що їй дарують прикраси, в реальному житті отримає багато задоволення і вдало вийде заміж. Втрата коштовностей сниться до розчарування в улюбленому. Такий сон говорить про те, що коханий, якого вона вірила, обманював її, переслідуючи свої цілі. Купівля коштовностей сниться до успіху в сердечних справах.

Сон, у якому ви бачили коштовності, завжди вважається сприятливою ознакою, оскільки після нього можна чекати істотного збільшення багатства. Коханий дарував вам коштовності — його любов щира і призведе до весілля. Молодий чоловік прийшов у сні захоплення при вигляді коштовного оздоблення обраниці — наяву скоро вони одружаться і будуть жити щасливо. Кохана підкорить його благородством і м’якістю натури. Уві сні розглядати коштовності в присутності коханої людини — діти ваші будуть міцними, здоровими, щасливими. Для комерсантів, моряків і фермерів сновидіння про коштовності особливо добре.

Коштовності зазвичай символізують особа або зовнішність коханої людини. Якщо коштовності уві сні побачила молода дівчина, такий сон символізує величезний успіх у представників сильної статі. Вас очікують задоволення, розваги і пропозицію про заміжжя. Якщо Ви бачите дорогоцінний камінь, це означає, що Ви зможете легко піддатися спокусам, про що потім будете жалкувати.

Бачити коштовності — до отримання подарунка. Купувати — до вас виявлять неповагу; одержати в подарунок — до вас прив’яжуться дармоїди; носити — станете відомою особою; знайти — на щастя; втратити — проявіть хтивість. Побачити гранчасті дорогоцінні камені — до щастя.

Коштовності зазвичай сняться до задоволення і багатства. Бачити уві сні прикрашену коштовностями одяг віщує дивну вдачу; це може бути або великий спадок, чи вдала торгова угода.

Ви будете покарані з-за своєї гордості. Спілкувалися з ювеліром — якийсь друг буде з вами неоткровенен. Фальшиві коштовності сняться до того, що хтось проявить лицемірство і лестощі без докорів совісті.

Бачити або надягати коштовності — проллєте сльози. Знайти — такий сон означає, що у своїх бідах винні тільки ви самі. Подарувати — до образу, яка боляче вас ранить. Красти — настають втрати.

Це символ помилкових цінностей, нефункціональних для Ін-се. Їх суб’єкт вважає основоположними в житті, але насправді вони лише міцно прив’язують його до «над-я».


Залишити відгук