Сонник Дощ — до чого сниться ?

У снах дощ завжди є передвісником сліз і важливих подій в житті людини. Рідкісні краплі дощу говорять про появу невеликих неприємностей, з-за яких ви будете хвилюватися, нервувати і плакати. Каламутні краплі, що падають, як при сповільненій зйомці, сповіщають сплячого про майбутні йому душевних переживаннях, які викличе зрада коханої людини. Якщо краплі дощу падають на пісок і зникають в ньому, той сон говорить, що змінюють вам не перший день. Якщо дощ залишається на поверхні піску, то вам належить дізнатися про обман.

Сниться, що краплі дощу колами розходяться на водній гладі річки або струмка, — це попередження сплячого про майбутню сварці з другою половинкою. Будьте обережні, так як вона може стати причиною розриву відносин. Якщо уві сні протягом швидке, а на поверхні каламутної води плаває сміття, то про зраду будуть пліткувати, злословити, розпускати чутки. Якщо у воді видніються камені, то вони попереджають сплячого про швидку розлуку або майбутнє розлучення. Падаючий на землю суцільною стіною, сильний дощ сниться до неприємних пригод, інцидентів, конфліктів на роботі і сварок з близькими людьми.

Якщо Ви побачите в сні сильний дощ — значить, скоро Ви відчуєте велику тривогу. Потрапити під теплий літній дощ — до радості, ви знову відчуєте себе молодим і безтурботним, а в родині пануватиме мир і спокій. Бачити низькі грозові хмари — тривожні новини. Потрапили під дощ люди – гідні довіри друзі. Потрапити під зливу – до фінансової удачі. Вам виплатять премію або підвищать у посаді.

Промокнути під дощем наскрізь – ваша відкритість з оточуючими обернеться неприємностями. Жінці цей сон говорить про її зайвому легковажності і передбачає осуд оточуючих. Якщо ви встигли сховатися від дощу, значить, зумієте уникнути проблем. Стежити у вікно за негодою віщує удачу. Стукіт крапель по даху до сімейних радощів. Але якщо уві сні ви стривожені – чекайте хвороба. Сон, у якому продірявилася дах будинку, а зі стелі ллється чиста вода радить уникати сумнівних задоволень. Якщо вода брудна вас чекають проблеми і біди.

Потрапити під сильний дощ: до порожніх розмов. Швидше за все, до такого безглуздого поведінки вас змусять обставини, проте пам’ятайте, що працювати язиком без толку – непотрібна втрата енергії. Спостерігати з вікна, як на вулиці йде дощ: сон означає, що у вашому житті скоро почнуться зміни. Вони будуть носити незвичайний характер і виражатися в тому, що ви займетеся зовсім невластивим вам справою і всією душею відмовите новому потягу. Воно дуже сильно вплине на ваше ставлення до життя і до тих, хто вас оточує. Ви як би заново подивіться на все і на самого себе, а способу життя, який ви вели раніше, ви будете сильно дивуватися. Йти по калюжах під час зливи: до радісної і довгоочікуваної вести, що стосується службових справ. Цілком можливо, що мова йде про підвищення зарплати.

Промокнути під дощем — до сімейним чварам або нетривалої хвороби. Якщо вам присниться, що дощ намочив вам голову, то бережіться пристрасті, яка може зашкодити вашим справам і відносинам в сім’ї. Грибний дощ у сні — передвісник приємних змін. Сильний тривалий дощ з вітром — до невдач, розчарувань, великих втрат або навіть небезпекам і розорення. Тільки біднякам такий дощ обіцяє тривалу спокійну, але сумну життя. Тихий дощ, що мжичить — знак жалю і виправдань. Прямий тривалий дощ без вітру і бруду пророкує збитки і руйнування для торговців. Однак фермерам він обіцяє багатий урожай і хороші доходи. Іноді такий сон пророкує порожнє проведення часу. Дивіться тлумачення: Злива.

Погода у сні зазвичай не представляє інтересу для аналізу, за винятком тих випадків, коли вона яким-то причин потрапляє у поле зору людини. Дощ є одним з таких «помітних винятків. Причина криється в прямому взаємозв’язку Води з родючістю, яке визнається багатьма культурами. У снах, де між дощем і родючістю стоїть знак рівності, дощ наділений особливими якостями. Він може просто припинити засуху або піти в закритому приміщенні, причому тільки на певних людей. Є дощ джерелом вашого неспокою або приємним доповненням до сценарію сновидіння?

Якщо дощ безущербен, то це знак добробуту, уділу, милості та життя людини і землі. Але якщо уві сні дощ повсюдно заподіює шкоду або з неба сиплються камені або капає кров, то це вказує на гріхи і непослух завітів Аллаха. Рясний та тривалий дощ, означає, підвищення урожаю та зниження цін на харчові продукти, а також Правильний Шлях і знання: що Сказано в Корані: «Ми з неба ллємо благославенный дощ, і з ним будуємо всі злаки і сади».(Сура, Каф, 9). А іноді дощ у сні означає попередження від Аллаха. Тремтіти уві сні, значить, випробувати труднощі від правителя і його указів.

Дощ є символом сім’явипорскування і запліднення. Якщо жінка мокне під дощем, то вона хоче мати дитину. Якщо чоловік мокне під дощем, то він схильний до занять онанізмом. Якщо жінка сховалася від дощу, то вона боїться небажаної вагітності. Якщо чоловік сховався від дощу, то у нього проблеми з потенцією. Якщо дитині сниться, що він вкриває мати від дощу, то він не хоче появи в будинку нових дітей. Якщо ви уві сні намокли під дощем і замерзли, то, напевно, з вас просто сповзла ковдру!

Гроза з поривчастим вітром символ війни. Літній дощ у сні змиє ваші гріхи в реальності. Також сон може означати, що у вас розвинена інтуїція або паранормальні здібності, але це вас лякає, і ви пригнічуєте їх. Веселка, яка з’явилася після дощу – чорна смуга закінчилася, а всі питання вирішуватися оптимальним для вас чином.

Якщо Вам сниться теплий літній дощик, у Вашій родині настане ідилія і гармонія, про які можна тільки мріяти. Якщо дощ затяжний або холодний – це знак напружених відносин. Ви натрапите на стіну нерозуміння з боку коханої людини. Можливо, Вам потрібно лише перечекати цей «дощ» під який-небудь затишній дахом.

Бачити уві сні дощ — це передбачення майбутніх клопотів, особливо якщо у Вашому сні сильний дощ і супроводжується шаленим вітром. Потрапити в сні під теплий, м’який, весняний дощик — дуже хороший знак, предрекающий сприятливі обставини і щасливу любов.

Іти в похмуру похмуру погоду — нещасливі ситуації. В дорозі потрапляєш під дощ — буде частування і випивка. Дощові черв’яки — віщує щастя в справах, пов’язаних із сільським життям. Прояснюється небо і припиняється дощ — незабаром пройдуть всі печалі та турботи.

Марна втрата часу; тихий — виправдання; сильний — велика невдача; промокнути — застій, хвороба; крізь сонце, сліпий дощик — приємна зміна. Також див. Промокнути, Гроза, Град.

Сон означає депресію або яскраво виражену інтравертивність суб’єкта, здатні розвинути стійкий комплекс неповноцінності, якщо для цього складуться сприятливі умови.

Побачити в сні дощ — сон передвіщає вам відчуття безпеки і комфорту. Потрапити під нього треба очиститися, обмиється, бути може, сльозами полегшення.

Розчарування, застійний період життя; нездужання. Приємний, спокійний з сонечком (грибний) зміна на краще; заспокоєння, задоволення.

Невеликий, тихий — виправдання; рясний — велика удача; крізь Сонце — приємна зміна; бути вимоченим — хвороба.


Залишити відгук