Сонник Дошка — до чого сниться ?

Дошка, незважаючи на те, що це довгомірний предмет, є символом жінки. Відповідно, все, що зроблено з дощок, також символізує жінку або жіноче начало. Гладкі, сухі і добре застругані дошки говорять про ваших дуже ніжних відносинах зі своїм сексуальним партнером. Нерівні або погано застругані дошки символізують напружені відносини з вашим сексуальним партнером. Купівля дощок символізує ваше прагнення до зміни сексуального партнера. Навантаження або розвантаження дощок символізує вашу насичене сексуальне життя.

Нові дошки, з’явилися уві сні, передвіщають клопоти на дачі. Приснилися старі — будьте обережні, є ризик зламати чи вивихнути ногу. Побачити прасувальну, пральну і т. д. — готуйтеся до домашнім клопотам. Приснилася дошка пошани, на якій красувалася ваша фотографія — це до прикрих клопотів на робочому місці. Просто побачити дошку пошани — займетеся отриманням якихось довідок, виписок та інших документів.

Переходити каламутні води по поганим, прогнилим дощок — для молодої дівчини сон служить передбаченням її майбутніх сильних переживань через байдужість, проявленого до неї дорогими для неї людьми, або інших нещасть і неприємностей. Крім цього, вона ризикує втратити честі і доброго імені. Йти по добротному, міцному настилу — добрий знак. У той же час він вимагає від людини вельми обережного поводження.

Тримаєш замащену дошку для запису аудієнцій — буде велика милість від знатної особи. Ламається дошка для запису аудієнцій — віщує нещастя, горе. Дуже несприятливий знак. Вручаєш кому-небудь зав’язки для носіння дошки для аудієнцій — віщує переміщення по службі, пов’язане з переїздом, службове відрядження.

Бачити багато дерев’яних дощок сниться до численних смертей, можлива небезпечна епідемія. Робити що-то з дерев’яних дощок — займетеся добрими справами, за що доля вас віддячить. Стругати або пиляти дошки — будьте поблажливіші до людей, ваше зневажливе ставлення образливо для оточуючих.

Сон, у якому Ви пишете білою крейдою на дошці — віщує несприятливі звістки про деякому людину, що страждає від важкої хвороби. Також можливі фінансові негаразди з-за нестійкості економіки.

Якщо дівчині сниться, що вона йде через темну річку по трухлявим дощок — це означає, що вона не зможе змиритися з байдужістю до себе з боку коханої людини.

Обробляти дерев’яні дошки — швидка весілля. Будувати настил із дощок — небезпечні ігри. Будувати що-небудь з дощок — достаток у домі. Купувати їх — до смутку.

У сні пиляли на заводі дошки — до смерті; обробляли їх будинку — до весілля або хрестин.

Дошки — мала прибуток; білі, чисті — професійні успіхи; збивати — до смерті.

Дерев’яні дошки — ви незабаром дозвольте всі проблеми.


Залишити відгук