День Народження 22 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені в день переходу одного знака Зодіаку, в іншій — амбіційні, цілеспрямовані і віддані своїм цілям люди. Більшою мірою, ніж інші Козороги, ви любите досліджувати світ і використаєте отримані знання, щоб краще його зрозуміти. Ви хочете знайти істинний сенс життя, але, незважаючи на ідеалізм, практичні, реалістичні й не дозволяєте собі повністю зануритися в ілюзії. Діяч, мислитель і працівник, ви ведете активний спосіб життя і володієте величезним запасом енергії. Якщо ви не навчитеся розслаблятися, то ризикуєте швидко згоріти. Ви надзвичайно кмітливі, дотепні і, коли знаходите час на відпочинок, стаєте справжньою душею компанії.

Сама чудова риса народжених 22 грудня — здатність до довгострокового планування та реалізації намічених планів. Тема розміреності як в роботі, так і в сімейному житті взагалі дуже актуальна для цих людей. Вони зазвичай володіють певними здібностями до прогнозів, але ці здібності, як правило, застосовуються в основному для точного розрахунку того, де і ким вони будуть самі і як складеться їхня доля, виходячи з минулих заслуг. Все це, між іншим, зовсім не означає, що вони не здатні змінити свій життєвий курс; швидше, це свідчить про те, що вони прекрасно усвідомлюють свої можливості і потреби на певний період часу, і це дає їм змогу відповідно планувати свій час і зусилля.

Народжені 22 грудня понад усе на світі цінують надійність. Вони розвиваються повільно, але вірно, рік за роком створюючи і вдосконалюючи структуру свого життя. В силу своєї обережності вони здійснюють зазвичай набагато менше помилок і терплять значно менше поразок, ніж більшість людей. Але якщо вже на їх плечі лягає катастрофа (таке трапляється з ними, можливо, раз чи два за все життя), то катастрофа ця серйозна, надовго вибиває з колії. Однак через деякий час, витрачений на зализування ран, вони знову повертаються, щоб з дивовижною непохитністю продовжити свій шлях.

Знак Зодіаку 22 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи знаків Земної стихії, які виділяються наступні якості: дисциплінованість, розважливість, чесність і акуратність, а також — відмінне вміння керувати.

Планета Управитель: Сатурн. Її головний «дар» Козерогові — прагнення до порядку в усьому. Ця планета — головний покровитель для людей, зайнятих у сфері будівництва та проектування, а також для керівників. Планета у вигнанні — Місяць. Саме вона несе відповідальність за деяку емоційну холодність вашого знака.

22 грудня є перехідним вдень від Стрільця до Козерогові. Що з’явилися на світло в цю дату Козероги – природжені дослідники. Вони тяжіють до нових знань, прагнуть відкривати нові горизонти. Мало що може зупинити Козерогів шляху. Представникам знаку чужі сумніви. Вони чітко знають, чого хочуть і як цього досягти. Козероги – переконані життєлюби. Такі люди не схильні страждати з-за дрібниць. Що стосується міжособистісних відносин, Козероги бувають безцеремонними. Власна думка для них важливіше будь-якого іншого. Козерога буває непросто зрозуміти. Представник знака може бути надмірно вимогливий до оточуючих. Але він завжди допоможе в складній ситуації.

Якщо людині, народженій 22 грудня, властива амбіційність (що, взагалі-то, буває у таких людей рідко), то його просування до вершин кар’єри відбувається болісно повільно — в силу явного небажання йти на невиправданий, на його думку, ризик, так і приймати неминучі в деяких випадках компромісні рішення. У ставленні до роботи, так і до життя в цілому, у народжених в цей день є щось від ремісника, який отримує насолоду від самого процесу праці, так і від його кінцевого результату.

Народжені 22 грудня дуже терплячі в глобальному сенсі. Вони, однак, також здатні дратуватися по дрібницях в якихось побутових ситуаціях, стаючи при цьому абсолютно нестерпними в спілкуванні. У таких ситуаціях їм властиво моментально виливати на оточуючих свої емоційні реакції (такі, як, наприклад, спалахи гніву). Висловивши своє невдоволення, вони рідко зберігають злість або погане ставлення на довгий час і швидко заспокоюються. Правда, після подібних випадків вони очікують від тих, хто постраждав від їх люті, буквального проходження своїми правилами, особливо у відносинах зі своїми дітьми. У таких людей існує небезпека надмірного захоплення авторитарними методами, яких їм слід всіляко уникати, так як подібна поведінка може викликати образу або навіть різке невдоволення серед оточуючих, особливо членів їх сімей. У своїй більшості народжені 22 грудня володіють потайливим і серйозним характером. Однак якщо у них з’являється привід проявити своє почуття гумору, вони видають його, як кажуть, на повну котушку. Краще суспільство для них — це компанія декількох близьких друзів або членів сім’ї. Будучи по натурі самотніми людьми і потребують тривалих періодах самітництва, вони завжди відчувають себе незатишно на багатолюдних зібраннях і воліють піти в себе, позбувшись таким чином від настирливої уваги суспільства.

Народженим в цей день дуже важливо навчитися обережно поводитися зі своїм гумором, який часто може мати відтінки рубав іронії чи сатири, і не допускати його переростання в сарказм чи злісну насмішку. Дуже важливим завданням для них також є знаходження балансу між серйозністю і розвагою, ізоляцією від суспільства і соціальною активністю. При можливості їм варто пошукати якийсь канал, по якому їх думки і почуття (часто пригнічені або ізольовані) могли б повноцінно виходити в навколишній світ і знаходити там своє вираження.

Чоловік Козеріг — народився 22 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 22 грудня, відрізняються наступними рисами: чудове почуття гумору, честолюбство і відповідальність. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 22 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 22 грудня, володіють наступними якостями: амбіційність, обережність, здатність згладити конфлікт. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 22 Грудня

Люди, народжені 22 грудня знак зодіаку Козеріг, може планувати довгострокові справи і здійснювати їх. Обов’язки по роботі виконує дуже ретельно, за рахунок обдумування кожного кроку. У підсумку результат варто чекати довго, але він буде вище всіх похвал. Особисте життя також піддана ретельному плануванню. Дуже часто ці люди виявляють у себе здатність передбачення. Передбачення, які вимагають точності або якою буде доля виходять у них найкраще і часто мимоволі. Такі люди можуть змінити свою долю за рахунок того, що вони правильно оцінюють свої можливості і планують свої дії заздалегідь. Не ставлять за мету поміняти гарне на краще, а просто вдосконалюють перше.

Люди, які народилися 22 грудня знак зодіаку Козеріг, надійність вважають кращою якістю оточуючих. Також вони цінують стабільність і внутрішню гармонійність. Суєта для цих людей чужа. Вони люблять все робити поступово, щоб їх ніхто не турбував даремно. З-за своєї обережності люди, що народилися 22 грудня знак зодіаку Козеріг, роблять набагато менше життєвих помилок, ніж інші люди. Якщо все-таки трапилася яка-небудь помилка, то вони довгий час не можуть прийти в себе. Але через деякий час вони повертаються в колишню колію, щоб йти далі, як ні в чому не бувало.

Народжені 22 грудня знак зодіаку Козеріг — люди досить амбіційні, але вони дуже важко і не поспішаючи просуваються по кар’єрних сходах в силу того, що вони не йдуть на ризик і компроміс. Ризик часто вважають необдуманим, хоча це не завжди так. В роботі для таких людей важливий сам процес і відмінний результат. Люди, народжені під знаком Козерога 22 грудня досить дратівливі по дрібницях, які відбуваються в житті, а таких ситуаціях їх мало хто виносить. Плюс в тому, що, висловивши своє невдоволення, вони досить швидко заспокоюються. Ці люди схильні до захоплення авторитарним способом управління, часто це призводить до численних незадоволення людей, особливо сім’ї. В силу своєї нестриманості, в суспільстві часто виникають проблеми. Тому таких людей часто називають нестерпними.

Народжені 22 грудня знак зодіаку Козеріг, мають глибокий і вдумливий характер. Найчастіше потайливі. А якщо вони починають жартувати, то гумор у них виходить без залишку. Жарти дуже навіть інтелектуальні, але трошки нечемні. Найбільш приємних коло спілкування для цих людей – пара близьких друзів і сім’я. Величезні компанії і місця великого скупчення людей – не найзатишніше місце для людей, які народилися саме в цей день грудня. Тому цим людям часто необхідно велика кількість часу, щоб побути одним. Постарайтеся бути менш вимогливі. По дурницях нікого не звинувачуйте. Не бійтеся помилятися, іноді потенційна помилка може призвести до величезного успіху. Побільше спілкуйтеся і заводьте нових друзів!

Любов і Сумісність

В особистих стосунках ви — пристрасний і люблячий, але більш волелюбний, ніж звичайні Стрільці. Ви залишитесь відданим і вірним, тільки якщо знайдете з партнером справжню інтелектуальну спільність і порозуміння.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Народилися 22 грудня є цілеспрямованими людьми, амбітними, відданими своїм думкам, ідеалам, принципам і ідеям. Вони люблять досліджувати світ. Такі люди легкі на підйом, швидко включаються в цікаву для них роботу. Народилися 22 грудня шукають сенс життя, прагнуть зрозуміти суть явищ і подій. Люди, що з’явилися на світ у цей день, відрізняються тонкою інтуїцією, рішучістю, стійкістю. Вони мають духовний стрижень. Народилися 22 грудня складно вибити з колії. Крім того, у таких людей природне чуття на небезпеку. Вони вміють передбачати події, що нерідко допомагає уникати серйозних неприємностей.

Козероги, які народилися 22 грудня, видатні стратеги. Довгострокове планування – їх коник. У реалізації намічених планів Козерогам теж рівних не знайти. Вони знають, що і в якій послідовності робити для отримання максимального результату при мінімальних витратах. Цінують представники знаку в роботі розміреність і стабільність.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 22 грудня нерідко стикаються з проблемами, в основі яких складне світовідчуття. Психологічні негаразди можуть проявлятися у фізичних нездужаннях — наприклад, з віком загострюються хвороби кісток і повік. Слід звернутися до фізичних вправ, що виробляють гнучкість, — йоги, тай-ши, калистенике. Крім того, в додаток до жорсткій дієті можна спробувати розвинути в собі кулінарні навички. Строго контрольовані емоції можуть знайти для себе вихід в любові. З фізіологічної точки зору слабкими місцями у представників знаку є кістки і органи зору. Захворювання загострюються з віком. Часто Козероги страждають на артрити, остеопороз, остеохондроз. Поганий зір для них – теж практично норма.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди зі складною долею. Вони прийшли в цей світ відпрацьовувати кармічні борги. Їх завдання полягає в тому, щоб очистити свій рід, відмолити його перед Вищими силами. Будуть злети і падіння, людині доведеться пробиватися через перешкоди. І якщо він зможе витримати, не зламається, не озлобиться, а збереже в душі добро, буде милосердним і мудрий, то доб’ється успіху, використовуючи ті таланти і можливості, якими його наділили при народженні сили Всесвіту.

Поради Козерогам, Народженим 22 Грудня

Ви амбітні, а просування по кар’єрних сходах йде дуже повільно? Може, варто переглянути своє ставлення до ризику? Завжди він є невиправданим? Пом’якшити свою вимогливість і самоконтроль. Навчіться бути більш відкритими і терпимими по відношенню до оточуючих. Не звинувачуйте і не звинувачуйте нікого. Дурниці іноді мають велике терапевтичне значення і, крім того, можуть бути вельми кумедними. Більше спілкування!


Залишити відгук