Сонник Дорога — до чого сниться ?

Рівна, гладка, довга, без вибоїн і тріщин дорога, по якій ви йдете або їдете в сні, передвіщає вам довге, щасливе і розмірене життя. Перешкоди, перешкоди, повороти, нерівності, ями на дорозі, які ви побачите уві сні, пророкують, що незабаром у вас виникнуть проблеми, неприємні клопоти і перешкоди в справах, співмірні дефектів дорожнього покриття і труднощів, з якими ви їх долали при русі. Несподівані перешкоди, що з’явилися перед вами в дорозі, — передвісник швидкого важкого потрясіння. Якщо уві сні вам вдасться легко подолати їх, то і в житті ви легко впораєтеся з випали на вашу долю випробуваннями.

Повільно і з величезним трудом плентатись по дорозі — до життєвих тягот, які будуть тривати так довго, як довго ви бачили це у сні. Кращим в такому випадку буде вважатися сон, в якому ви відчуєте полегшення уві сні. Повороти на дорозі — передвісник того, що вас чекають зміни. Перехрестя — знак важкого вибору. Вузька і який складно перебороти доріжка уві сні — попередження про те, що легковажні вчинки можуть закінчитися для вас неприємностями і розчаруваннями. Такий сон попереджає вас про те, що не слід піддаватися спокусам. Зійти або втратити дорогу уві сні (заблукати) — до великих втрат, ганьби, засмученням і розчарувань.

Вийти на нову дорогу у сні — передвісник швидких змін. Якщо вона виявиться пустельній, то ваше життя буде невпорядкованого і марною. Мальовнича дорога зі зростаючими по краях деревами та чагарниками — передвісник несподіваної удачі. Завернути за ріг у сні — до здивування і розкриття таємниці. Знайти дорогу уві сні або раптом опинитися на ній — дуже гарний сон, що передвіщає щасливий поворот у ваших справах. Упасти в сні під час руху по дорозі означає, що вас чекають великі прикрості з-за невдач у справах. Брести по зеленою стежкою уві сні — предзнаменует вам спокійне і щасливе життя. Чим довше ви будете йти за нею уві сні, тим довше триватиме ваша щасливе життя. Дорожній стовп уві сні визначає етапи розвитку подій наяву. Якщо на ньому будуть коштувати цифри, постарайтеся їх запам’ятати. Дивіться тлумачення: Цифри.

Якщо доріжка раптом обірветься, то вам загрожує лихо чи халепа. Якщо уві сні дорога здасться вам нескінченно довгою, то вас чекає безліч клопотів. Залізницю у сні бачити — до діловій поїздці. Якщо потяги не побачите, то поїздка буде невдалою. Збиратися в дорогу уві сні — сон попереджає про те, що вам треба набратися сил і терпіння для здійснення ваших планів. Попутники в дорозі — приємні чи неприємні, з якими ви збираєтеся в дорогу або здійснюєте подорож або поїздку, — в житті можуть стати вашими партнерами в бізнесі або друзями. Як вони себе поведуть у сні, так і наяву. Залежить все від враження, яке залишив у вас сон. Дорога брудна і розкисла (особливо якщо ви испачкаетесь), побачена вами уві сні, предзнаменует великі життєві труднощі, бідність, приниження. Слизька дорога і круті повороти в сні бачити — знак небезпеки. Але успішно минути їх — до великої удачі. Дорога, що йде вгору, обіцяє, хоча і не швидке, але неодмінно успішне закінчення справи.

Якщо в сновидінні ви крокували по пустельній дорозі, це означає, що у вас є якась таємниця, яку ви оберігаєте від сторонніх. І даремно, тому що допоможе вам лише чиєсь втручання в справи. Прокладати дорогу — ви зробите велике відкриття, з-за чого вас буде поважати величезна кількість людей. При цьому у сні у вас були численні помічники — вже відносно скоро хтось відкриє нові родючі землі.

Наснилися три паралельні дороги — є ризик автомобільної аварії з вашої вини. Число три в даному контексті може тлумачитися варіативно: 1) означає кількість постраждалих; 2) зіткнуться три автомобіля; 3) ДТП відбудеться на перехресті. Якщо приснилася крива дорога, такий сон говорить про нестабільність вашого майбутнього. Крім того, він може означати некомпетентність людини, яка стоїть зараз у влади. Він потихеньку веде державу до розвалу, оскільки економіка і політика для нього — темний ліс.

Іти по курній дорозі — на вас будуть впливати, заманюючи в секту, погані люди. За такою ж дорогою йде велика кількість людей — утворюється велика і дуже впливова секта, що переслідує мету залучити якомога більше адептів. Вузьку доріжку можна вважати доброю ознакою. Ви рухаєтеся правильною дорогою, хоча вона і відрізняється від доріг інших людей. Ви неординарна, самобутній людина, яка досягне значних успіхів.

Якщо ви йшли по вимощеній бруківкою дорозі, належить зробити якийсь непристойний вчинок, що веде до каяття, яке переслідуватиме вас все життя. Швидше за все, ви будете навіть впевнені, що за цей гріх вам доведеться горіти в пеклі.

Якщо приснилася крива дорога, такий сон говорить про те, що ваші дії і думки спрямовані в невірне русло. Якщо не схаменеться, то вас чекають дві перспективи — кладовище або в’язниця. Широка пряма дорога — це свідчення того, що ваш шлях вірний, хоча і не зовсім легкий. Через якийсь час у вас буде улюблена сім’я, постійна робота, гарне матеріальне становище.

Ходьба по пустельній дорозі — це розповідь про ваше життя: зараз ваша доля — самотність, з-за якого ви не знаходите собі місця. Ви вважаєте, що вас ніхто не розуміє і не любить, але це неправда. Зверніться до Бога: так ви отримаєте заспокоєння, і ваше життя налагодиться. Прокладати дорогу — твердий характер і наполеглива праця допоможуть досягти в цьому житті великих висот і стати великою особистістю. Однак вам потрібно не забувати про важке минуле і, піднявшись на вершину, не ігнорувати простих людей.

Іти по курній дорозі — сон означає, що у вашому оточенні багато брехливих, шкідливих людей, які намагаються будь-яким способом зганьбити ваше добре ім’я. Вузька доріжка сниться до того, що вам доведеться пройти тернистий шлях до популярності, стабільного життя і матеріального становища, але все це у вас в кінці кінців буде. Йти по дорозі, вимощеній бруківкою, — сон говорить, що до поставленої мети ви рухаєтеся повільно, але вірно.

Йти легко і з задоволенням по хорошій дорозі — такий сон означає, що вже в недалекому майбутньому фортуна повернеться до вас обличчям, бажання стануть реальністю. Дорога була важка — вам доведеться пройти через багато перешкод. Красива дорога, що розташувався в тіні пишних зелених крон, сниться до довгої і безтурботного життя.

Перед вашим поглядом відкрилася вузька, звивиста дорога — попереду невдачі. Їхати залізницею — до процвітання в справах. Якщо мала місце несподівана, незапланована зупинка чи ви відчували поштовхи, трясіння, це передбачення неуспіху, розпаду любовного або ділового союзу.

Ви стали жертвою нещасного випадку на дорозі — у вас на шляху зустрінеться безліч перешкод, але всі вони будуть вами подолані. Побачити в сні, як якийсь чоловік відправився в поїздку по залізниці в супроводі нареченої, — це дуже добра ознака, обіцяє успіх у всіх справах і щастя.

Дорога обіцяє спокійне життя; пряма — виконання планів сповільниться; погана, нерівна — виникнуть перешкоди; вимощена, рівна — удача відвідає вас пізніше; дуже важка — для досягнення мети вам випаде один-єдиний шанс; расходящаяся в сторони — здійсните важкий вибір між добром і злом.

Якщо приснилася доріжка, тлумачення будуть наступними. Широка сниться до життя без перешкод; вузька — до того, що вас буде хто-небудь чи що-небудь спокушати. Їхати по доріжці — устремління будуть втілені в життя; зійти з доріжки — розлучитеся з честю або майном; йти по ній — до хороших перспектив; лежати прямо на доріжці — життя буде приємною; красива, зелена — до надзвичайно благополучного шлюбу.

Якщо наснилося, що ви йдете по незнайомій кам’янистій дорозі, то в житті ви затеете якісь нові справи, займетеся чимось новим. Результат буде набагато значніші втрати часу і тих дрібних неприємностей, з якими ви зіштовхнетеся в процесі. Дорога, обабіч якої ростуть дерева і квіти, сниться до несподіваної удачі. А якщо ви йдете за нею з друзями, це означає, що ваша майбутня сім’я буде практично бездоганною: чоловік і дружина збережуть вірність один одному, діти будуть почувати себе щасливими. Якщо уві сні ви збилися з дороги, це до грошових втрат, які стануть наслідком невірного рішення якогось ділового питання.

Білий пацюк показує дорогу до скарбу — співпраця та підтримка від когось. В дорозі, на мосту зупиняється фургон — віщує нещастя. Бачити чотири проїжджі дороги (перехрестя) — слава і вигода. Їхати по великій дорозі і провалитися в яму — втрата багатства. Йдеш з факелом у руках по дорозі — віщує великий успіх у справах. Йти по дорозі разом з розбійником — віщує велике щастя, вигоду. На дорозі бруд, терни, шипи — справа не закінчиться успіхом. Знаходити на дорозі багатство — до успіху, досягнення мети.

Якщо вам сниться пряма широка дорога – у реальному житті ви знаходитеся на вірному, нехай і не зовсім легкому шляху. Через деякий час у вас буде стабільна робота, стійке матеріальне становище і улюблена сім’я. Прокладати у сні дорогу – свідчення того, що завдяки своїм твердим характером і наполегливій праці ви досягнете в житті великих висот. Але, досягнувши високого становища, не відвертайтеся від ближніх, пам’ятайте свої важкі часи.

Приснився дорога, по якій Ви йдете, символізує Ваш життєвий шлях. Якщо дорога нерівна, з купинами і вибоїнами, це означає, що у Вашому особистому житті вистачає проблем. Ви постійно долаєте зустрічаються на Вашому шляху перешкоди і бар’єри, закладені швидше у Вас самих, а не в події зовнішнього плану. Якщо дорога гладка, рівна, та ще й піднімається в гору, Вам пощастить – все налагодиться і Ви незабаром отримаєте те, про що так давно мріяли.

Дорога в сновидінні найчастіше символізує ваш страх перед смертю, але може символізувати і інші ваші страхи і фобії. Розвилка дороги є самостійним символом і говорить про ваші труднощі, що виникають при виборі або зміні сексуального партнера. Перехрестя доріг символізує раптові зміни у вашій сексуального життя, причому зовсім не обов’язково, що ці зміни будуть в кращу сторону.

Широка — ви обрали невірний шлях. Вибоїста — підете в приємна подорож. Вузька, петляє — до несподіванки в дорозі. Йде вдалину, в туман — вас чекає таке ж туманне майбутнє. Будьте уважнішими, оскільки скоро доведеться робити вибір. Перехрестя, роздоріжжя — не варто змінювати вже прийняте рішення, хоча вас будуть провокувати і переконувати це зробити.

Йти по дорозі — до смутку, тяжкого праці; побачити криву, у вибоїнах — до збитків. Залізниця сниться до успішних справах; нова — до різких змін в справах, кризі. Поїзд зустрічати — отримаєте ділову пропозицію; хтось сходить з поїзда — пропозиція буде отримано через одного; бути в поїзді — до дуже важливого запрошення.

Іти по хорошій дорозі — в торгівлі, сільському господарстві, в справах серцевих вам буде супроводжувати успіх. Для заміжньої жінки — це передбачення благополучних пологів, для її родини — передвістя щасливого життя. Побачити звивисту дорогу, що пролягає через колючий чагарник, — до розчарування і підступності друзів.

Одна дорога вказує на канони Ісламу (Шаріату). А різні дороги-це нововведення в Ісламі (бід’а). Іти в сні по кривій, звивистою і брудній дорозі, значить, неправильно жити і грішити. Йти по прямій, рівною і широкою дорогою, значить, іти шляхом істини, добра і щастя.

Широка, хороша дорога, що з’явилася уві сні, — це відображення стану внутрішньої незадоволеності суб’єкта отриманими результатами; вузька, важкопрохідні або тільки вимальовується — вказівка на можливість функціонального самотворення людини.


Залишити відгук