Сонник Домашня птиця — до чого сниться ?

Бачити її уві сні — до прибутку (якщо тільки вони не дохлі або не виглядають хворими). Різати домашню птицю у сні — передвісник неприємностей, які ви самі на себе накличете. Кричущі птиці у вашому сні — знак поганих звісток або чвари з надокучливими людьми. Годувати домашню птицю у сні — до домашніх суперечок, суперечок і розбіжностей. Купувати їх (або отримати) у сні означає, що наяву ваше благополуччя зросте. Зловити домашню птицю у сні — знак того, що вам доведеться зайнятися домашнім господарством.

Якщо приснилася ручна домашня птиця, це говорить, що вашу фінансову ситуацію підірве власне марнотратство. Ганятися за домашньою птицею — дівчині такий сон пророкує, всі її дорогоцінний час піде на порожні розваги. Різати птицю — до прибутку, поповненню сімейних запасів, підвищення рівня добробуту. Мертва домашня птиця — погана прикмета, до хвороб, бідності, неприємностей.

Ручна домашня птиця у сні – знак того, що марнотратні звички значно підірвуть ваші фінансові можливості. Якщо дівчина в сні ганяється за домашньою птицею – це означає, що вона розтратить свій дорогоцінний час на порожні розваги.

Твої доходи збільшаться; годувати — шум і суперечки в будинку; купувати — добробут зростає; зарізати — позбутися від докучливих осіб


Залишити відгук