Сонник Будинок — до чого сниться ?

Сни про будинках часто означають пристрій життя, хід справ. Від того, в якому стані ваш будинок, залежить те, що чекає вас в майбутньому. Іноді ці сни повторюються. Особливо якщо ви замислюєтеся про своє життя і очікуєте змін до поганого або, навпаки, до хорошого. Бачити блискучий або покритий золотом будинок — до нещастя або неприємностей. Купувати, оглядати будинок — будувати плани на майбутнє. Такий сон також пророкує зміни в житті і положенні. Зверніть увагу на стан приміщення, меблі, освітлення і почуття, які ви відчували при огляді будинку уві сні. Будувати будинок у сні означає, що вам доведеться нелегко, щоб добитися стабільного положення в суспільстві і добробуту. Іноді такий сон передвіщає нудьгу, невдоволення своїм становищем або хвороба. Хворому такий сон пророкує близьку смерть. Комору або сарай будувати у сні означає, що незабаром ви обзаведетеся своїм домом і сім’єю. Дивіться тлумачення: Комору, Сарай.

Мати в сні свій власний будинок, як він є, означає, що ваші переживання марні і життя у вашому будинку налагодиться. Якщо уві сні ви ремонтуєте або покриваєте будинок дахом, то наяву вас чекають розчарування і втрати. Опинитися в закритому приміщенні — сон-попередження про те, що хтось будує підступи проти вас. Спустошений, розграбований будинок (свій) побачити уві сні — до прибутку й великим гарним змін. Руйнування в будинку означають неприємності, які загрожують вашому благополуччю. Іноді такий сон може означати тривалу хворобу (залежно від ступеня руйнувань), а хворий, побачивши такий сон, може померти. Ремонт у вашому будинку побачити в сні означає, що незабаром вам доведеться чимало потрудитися, щоб виправити зроблені помилки або поліпшити ваше становище. Побачити в сні будинок, призначений до руйнування, — попередження про те, що ваші необдумані вчинки зашкодять вашому благополуччю. Зміни і перестановки в будинку, які ви виробляєте уві сні, — до змін або візиту важливого людини.

Сон, у якому ви побачите ваш будинок порожнім, попереджає вас про можливе розставання з близькою людиною, про невиконання надій і про матеріальні втрати. Такий сон також говорить про те, що ви незадоволені своїм справжнім положенням і болісно шукайте вихід з нього. Сон, у якому ви побачите свій будинок, охоплений вогнем, — знак невдач у справах, неприємностей і прикростей. Такий сон часто попереджає про небезпеку для життя мешканців цього будинку. Палаюча вітальня або їдальня — передвісник неприємних звісток про хвороби господаря будинку. То ж, якщо ви побачите, як у вашому домі меблі або драпірування спалахнули і горять. Гірше всього, якщо обстановка в будинку згоряє дотла. У цьому випадку чекайте великих і тривалих лих. Побачити в сні, як горить і валиться верхній поверх будинку, — попередження який бачив такий сон, що він може втратити стану, зазнати принижень. Невірні друзі покинуть його в скрутну хвилину. Крім того, такий сон може загрожувати і великим судовим розглядом. Однак якщо в сні будинок буде горіти ясним полум’ям, без руйнувань і диму, то бідняк розбагатіє, а багатий стане знатним. Дерева, гарячі перед будинком, — знак збитку для його власників. Побачити в сні будинок своїх батьків (людей похилого віку) — до одержання дурних звісток про нещастя в сім’ї. Дивіться тлумачення: Мешканець, Вогонь.

Житло дивного вигляду бачити в сні означає, що ваше реальне життя не влаштована і ви дуже переживаєте з-за цього. Якщо побачите уві сні трансформації житла з дивного в нормальне — знак того, що те ж саме відбудеться і з вами у житті. Входити в таке житло у сні — передвісник того, що скоро ви ввяжетесь в незвичайну справу. Якщо вам присниться, що ви шукаєте вихід з такого будинку не можете знайти, то сон попереджає вас про те, що вам слід утриматися від ризикованих підприємств. Бачити прекрасний будинок видали у сні означає, що вас чекає прекрасне і щасливе майбутнє. Заходити в красивий і високий будинок у сні — означає великі зміни на краще. Після такого сну ви можете розраховувати на хороше і прибуткове місце, проведення вигідних угод. Такий сон часто обіцяє вам багатого і могутнього покровителя, який підтримає вас у всіх починаннях. Опинитися в величезній кімнаті багатого будинку на самоті або відчувати себе там чужим означає, що скоро ваше благополуччя розсиплеться як картковий будиночок, і тоді багато хто ваші друзі, яким ви багато допомагали, відвернуться від вас. Міняти будинок (квартиру) у сні означає, що вас чекають неприємні звістки про зраду або зраду близьких людей. Сон, у якому ви побачили, що метете в будинку підлоги, означає, що незабаром вам нанесуть візит. Дивіться тлумачення: помсти, мити, порядок. Дивіться тлумачення: Будівля, Приміщення.

Чистити будинок у сні — знак того, що ви хотіли б виправити допущені помилки і розібратися з вашими супротивниками. Прибиратися в будинку, наводити порядок — ознака того, що скоро ваші справи прийдуть в норму, ви провернеться вигідну справу. Мити підлоги в будинку — до смерті близької людини. Дірки в підлозі або даху будинку — до близького розставання з коханою людиною або переїзду. Будинок свій уві сні іржавий бачити — знак каяття, принижень, потреби. Сон, у якому ви побачили свій будинок тісним, — до збитків і втрат, з-за яких ви будете сильно переживати. Цей сон говорить про те, як наполегливо ви шукаєте вихід із становища. Кропити будинок водою — до засмученням. Будинок свій водою поливати уві сні означає співчуття до ближнього і поправку своїх справ. Якщо вам присниться, що ви ходите і шукайте потрібний номер будинку, означає, що ви можете зробити невірні кроки, про які будете гірко жалкувати згодом. Залишати свій будинок у сні означає, що ви зробите помилку, про яку потім будете шкодувати. Домочадців вітати або цілувати в сні — передвісник отримання приємних звісток. Будинок продавати в сні — до розорення і незгод. Шукати свій будинок — до великих розчарувань і мізерного існування. У землянці жити у сні — знак принижень і злигоднів. Не мати вдома — до невдач і втрат, з-за яких ви втратите спокій. Дивіться тлумачення: Кімната, Вода, Ключ.

Жовта корова приходить в будинок — попереду багатство і знатність. Кабарга в будинку — віщує просування по службовій драбині. Безліч людей зібралося біля печі в будинку — гармонія у відносинах і щастя. Обламуючи молоді пагони бамбука, приходите додому — у дружини народиться син. Вогонь палає у твоєму власному будинку — віщує розквіт і силу.

Основна будівля будинку — багатство. Основна будівля будинку руйнується — нещастя в сім’ї. Віддавати свій будинок в оренду кому-небудь — отримаєте місце по службі. Переїжджати в зруйнований будинок — буде гарна дружина. Переселяешься в новий будинок, що належить іншій людині — до щастя. Перестраиваешь і відновляєш житло — до великого щастя.

Підмітати будинок, розбризкуючи при цьому воду — приїде людина здалеку. Купуєш в людини будинок в сільській місцевості — переїзд в зв’язку зі зміною місця служби. Посланець входить в твій будинок — велике щастя. Посланець неба велить вам увійти у браму або ж входить в ваш дім — велике щастя. Принуждаешь розбійника увійти в будинок — сім’я розориться.

Приходити додому, несучи дерево на плечі — радість у зв’язку з матеріальною вигодою, придбання. Порожній будинок, без людей — віщує смерть. Ремонтувати сільський будинок — буде велика радість. Сім’я виїжджає з дому — радісна подія для дружини. Сидячи в човні, їдеш по своєму будинку — розорення, втрата добробуту.

Сніг покриває твій будинок і двір — віщує траур. Сосна виростає в будинку — віщує поворот у справах в бік поліпшення добробуту. Стіл або полку в будинку — справа її зладиться. Стоячи під дахом, в будинку, одягаєшся — говорить про невизначеність, якусь таємницю. Будувати відхоже місце в будинку — багатство і щастя. Будуєш стіни, зводиш оселю — велике щастя і вигода. Черепаха в колодязі біля будинку — буде багатство і знатність.

Якщо сниться будинок, можуть здійснюватися різні сценарії. Ви можете його зводити або купувати, його може стерти з лиця землі стихія або війна, його можуть захопити і т. д. Як правило, побачений будинок обіцяє серйозні зміни, нестабільність або помітне зростання.

Якщо будинок уві сні виявився кимось зайнятий або був сповнений якихось істот, сон повідомляє, що у вас з зовнішнім середовищем існують відносини, не відрізняються стійкістю. Ви пригнічені — це буває, але якщо ви перебуваєте в такому стані безперервно, то цей сон сигналізує про неспокої.

Зруйнований будинок віщує переїзд, фінансові проблеми, смерть або розлучення. У таких сюжетах будинок розвалюється і більше не може виконувати головне своє завдання — служити для людини притулком і захистом. Такий сон — привід задуматися, які обставини гнітять вас і як це впливає на ваше життя.

Будівництво будинку — це сон-демонстрація ваших життєвих обставин і прийдешніх змін. Існує велика ймовірність того, що вас підвищать у посаді; можливо, зміниться в кращу сторону ваше матеріальне становище, у зв’язку з чим ваші можливості істотно розширяться. У відносинах з партнером не виключений перехід на більш серйозний якісний етап, можливо подружжя. Будь-які сни про будівництво будинку мають позитивний відтінок.

Будинок символізує материнську утробу і жіночий вплив, а тому після сну можна запитати у себе: ви (або ваша партнерка) завагітніли і мрієте створити сімейне вогнище, де жило б майбутнє потомство? Чи відчуваєте ви реальну необхідність вступати в серйозні, передбачають наявність зобов’язань відносини з вашим партнером? Запитайте у себе, чи ви відчуваєте підтримку, є по натурі надмірно консервативними.

Якщо приснився чужий будинок і він мав значні розміри, це означає, що відбувається вторгнення чужої людини у ваше життя. Входити в будинок — ви ввійдете в чуже життя. Якщо ви відвідали його на запрошення господарів, то наяву до вас звернуться за допомогою. Входити таємно — добровільно приймете участь в чиїйсь долі. В чужому домі було багато поверхів — пригадайте, на якому з них відбувалися події у сні. Маленький будинок сниться до нового знайомства. Дуже старий — дадуть про себе знати майже забуті зв’язки, особливо якщо всередині будинку ви бачили масу старих речей.

Тлумачення трохи відрізняється, якщо будинок уві сні був вашим. Новий, зовні великий — почнуться якісь нові справи, але у вас буде вибір, взяти участь у них або немає. Якщо ви зайшли в будинок, ваша участь вплине на хід справи сприятливо. Зайняли пустовавшую кімнату або квартиру — ваші праці призведуть до матеріальної вигоди. Якщо в приснившемся будинку у вас було багато сусідів, то наяву будете працювати в немаленькому колективі. Сусіди уві сні були хорошими стосунки з колегами будуть погані, і навпаки. У приснившемся будинку жили і ті, хто насправді помер, — буде вам допомога і підтримка в нових справах.

Зверніть увагу на окремі деталі будинку, а також номер поверхи, квартири та інші фігурували в сновидінні цифри. Старий будинок — доробіть старі справи. Старий — позбудьтеся від усього зайвого: спогадів, старих паперів і речей. Будинок наснився на стадії будівництва — для чого-то вдалий час ще не настав, а ви форсируете хід якихось справ і подій. Розвалюється будинок означає, що справа ваша руйнується зсередини. Розвал будинку уві сні походив з чиєюсь допомогою — наяву хтось цілеспрямовано розвалює ваша справа.

Сумувати в сні по дому означає, що ви можете упустити прекрасну можливість виїхати кудись, щоб відпочити і отримати потрібну вам інформацію. Якщо уві сні ви відвідуєте свій старий будинок — наяву чекайте хороших новин. Затишний і радісний дім сниться до довгого благоденству. Покинутий будинок — до сумним подіям. Бачити у сні, що ви не можете знайти свій будинок, – значить повністю втратити віру в людей. Якщо уві сні ви виявилися бездомним — вас чекають невдачі у всіх починаннях. Переїзд у сні передвіщає термінові известия та нагальні поїздки. Для молодої жінки бачити, що вона виїхала з будинку, означає, що її будуть оточувати віроломні особистості.

Будинок — символ самої людини, її тіла, її душі. Зверніть увагу на те, який саме будинок вам сниться. Як ви себе відчуваєте, перебуваючи всередині? Якщо вам тепло, затишно і радісно, ви в ладах з самим собою. Зовнішній вигляд будинку зазвичай відповідає тому, як, за вашими відчуттями, ви виглядаєте в очах інших. Фасад будинку, його розміри, архітектурні деталі — все це можна перевести на мову, що характеризує ваш зовнішній вигляд… Наприклад, будинок з великою кількістю вікон уособлює допитливого, відкритого світу людини. Присутність двері вказує на додаткові можливості, які відкриються для вас в найближчому майбутньому. Поява у ваших снах будинку, в якому ви народились або провели дитинство, означає, що для вирішення повсякденних проблем необхідно повернутися до своїх витоків, до принципів, яких ви, можливо, колись дотримувалися, а тепер забули про них.

Дім, житло уві сні — це дружина, яка дає чоловікові біля себе притулок. І хто побачить, що виходить з маленького будинку, той позбудеться від тривог і турбот. Якщо побачить, що його будинок став ширше, той примножить своє добро і врожай. Вдома у сні тлумачаться по-різному. Якщо кому-небудь присниться уві сні незнайомий будинок в незнайомому місці з незнайомими мешканцями, то це означає його будинок у загробного життя, і стан цього будинку буде таке ж, як і у сні: добрий або погане. А знайомий будинок — це будинок у мирському житті. Якщо побачить хто-небудь себе у знайомому будинку, то його мирські блага збільшиться настільки, наскільки був широкий і великий цей будинок.

Якщо побачити в сні свій будинок зруйнованим, то це до руйнування матеріального стану людини, викликаному неправильними діями господаря. Якщо побачити збільшеними розміри знайомого будинку або двору або ж але виття прибудови, то це також до збільшення матеріального блага. Бачити себе в сні в незнайомому будинку — отримати радісну звістку незабаром і вилікуватися від хвороби. Зайти в будинок, щільно закривши за собою двері, — до утримання від гріхів. Будувати уві сні будинок — до добра. Ламати будинок — зіткнутися зі злом і несправедливістю. Хто увійде в сні в будинок до знайомому людині, для того будуть розкриті його секрети. Іноді власний будинок символізує сім’ю, близьких.

Будинок (житловий) найчастіше символізує людину. Однак дерев’яний будиночок може символізувати труну. Будинок з гладкими стінами символізує чоловіка, а будинок з балконами, лоджіями і еркерами — жінку. Ремонтувати будинок — вступати у статеві контакти. Якщо ви ремонтуєте будинок з задоволенням, то у вашому особистому житті повний порядок. Якщо, ремонтуючи будинок, ви відчуваєте неприємні відчуття, то не любите свого сексуального партнера, може бути, навіть ненавидите, але приховуєте свої почуття.

Якщо чоловік піднімається або спускається по гладкій стіні будинку, то він схильний до гомосексуальних контактів. Якщо чоловік залазить на балкон будинку, то його почуття до жінки досить серйозно. Якщо жінка лізе по гладкій стіні будинку, то її почуття до чоловіка залишаться, скоріше за все, нерозділена. Якщо жінка залазить на балкон будинку, то вона потребує жіночої опіки і схильна вступити в лесбійський зв’язок.

Залазити на дах будинку — прагнути до ускладнення і з’ясування взаємин, тяга до скандалів і розборок. Бачити зруйнований будинок — у вас проблеми зі здоров’ям, у тому числі і в сексуальній сфері. Перебувати або жити в зруйнованому будинку — всі ваші спроби досягти взаєморозуміння з вашим сексуальним партнером виявилися марними.

Сон служить вказівкою на найбільш близьке до «я» простір існування, а також на домінантний стереотип суб’єкта; позначає набір образів поведінки, які характеризують спосіб життя суб’єкта. Крім звичайних психоаналітичних значень, якими володіють окремі деталі будинку — дах, підвал, перший та інші поверхи та ін., важливо дізнатися, в якому стані — зовнішньому і внутрішньому — знаходився будинок, що являла собою його архітектура і внутрішнє оздоблення.

Ще більш важливо дізнатися, де саме (в спальні, вітальні, кухні і т. д.) відбувалася дія сновидіння. Так, якщо приснилася ванна або туалет, то це служить вказівкою на порожній еротизм, нав’язливу мастурбацію, а також на щось, що має агресивну динаміку, наприклад, на негативну психологію, яка проявляється в агресії, властивої для початкової стадії розвитку. Менш негативний образ кухні, якщо там не видно ножі або оброблення м’яса (це є показником активної негативності на етапі зовнішньої патології). Образи ж спальні і їдальні позитивні. Поряд із загальним значенням будинок в ряді випадків може символізувати різні аспекти організму суб’єкта.

Будувати уві сні будинок — такий сон говорить, що у справах, зокрема пов’язаних з торгівлею, все йтиме досить благополучно, можна сподіватися на отримання великих прибутків. Будинок побачився моряку — плавання буде вдалим; він одружується на багатій нареченій, а тому йому не треба буде більше виходити в море для заробітку. З тих пір морські подорожі будуть для нього не більш ніж розважальними прогулянками.

Наснилися нові будинки — вам доведеться змінити місце проживання, де ви знайдете щастя і не будете страждати від дій таємних ворогів. Високі, величні будинки сняться до добробуту і щастя. Бачити ж справжні палаци — не тільки багатства, але й до знатності. Маленькі, непривабливі, старі будинки обіцяють негативні зміни. Якщо будівлі уві сні були недобудованими, сон вважається ще більш несприятливим, особливо якщо ви цікавитеся причиною незавершеності будівництва. Якщо вам ніхто уві сні не дасть відповіді, вам не доведеться дожити до реалізації своїх життєвих планів.

Шукати і не знаходити свій будинок — такий сон означає, що більше ви не будете вірити в те, що люди можуть бути чесними. Бачити, що у вас немає вдома, — настають невдачі у всіх починаннях, втрати у фінансах. Поміняти житло — отримаєте термінові вести, відправитеся в невідкладну поїздку. Виїхати з дому — молодій жінці таке сновидіння розповідає, що поруч з нею будуть підступні наклепники. Відвідувати свій старий будинок — до добрих новин і довгому благоденства, якщо старий будинок виявився затишним і радісним. Покинутий будинок сниться до поганих подій.

Побачений у сні будинок, в якому тепло і затишно, віщує появу в найближчому майбутньому новин, значно повлияющих на розвиток Ваших відносин з коханою людиною. Якщо будинок покинутий, напівзруйнований, Вас спіткає гіркоту розчарування в найдорожчій людині. Ви втратите підтримку з його боку, що відразу відчуєте і оцініть, але відновити колишні відносини буде нелегко.

Бачити будинок — опинитеся в небезпеці; будувати — життя покращиться; крити — будуть збитки; помсти в будинку — прийдуть гості; мити підлогу — до смерті, розлуки; дах провалився, утворилася діра — переїдете; знаходитися вдома — трапиться неприємність, про вас розпустять плітки; палаючий будинок — велика радість.

Будинок будувати: для хворого — сон до швидкої смерті, для здорового — до виснажливим працям і нескінченним клопотів; палаючий будинок обіцяє великий прибуток.

Поліпшення психологічного стану, період розслаблення; черговий відпустку.


Залишити відгук