Сонник Долина — до чого сниться ?

Рівна, без височин долина сниться до відкривається величезним перспективам. Нарешті Фортуна звернула на вас увагу і дає шанс, який ви не маєте права упустити. Якщо снилася долина з пагорбами, то сон попереджає про недоброзичливців, які в реальному житті будуть ставити вам палиці в колеса. Оточена високими горами долина сниться до того, що птах удачі вже летить до вас. Вам потрібно лише простягнути руки і вхопити її за хвіст.

Якщо наснилося, що ви гуляєте в долині, це пророкує вам самотність. Якщо долина вражає ваша уява і ви насолоджуєтеся її невимовною красою, то в реалі вам доведеться пережити багато неприємних хвилин. Якщо сниться поточний в долині струмок, то наяву зустрінетеся з зацікавленою у вас, але при цьому неприємною вам жінкою.

Приснилася прогулянка по чарівною зеленій долині — такий сон повідомляє, що справи будуть іти добре, на роботі все складеться якнайкраще. Закохані після сну будуть проявляти дивну єдність і згода. Прогулянка по безплідній, висохлої, сумною долині передбачає поворот до гіршого буквально у всьому. Болотиста місцевість сниться до хвороби.

Гуляти по долині у сні — до виконання бажання або приємної звістки. Іноді такий сон може пророкувати зустріч з приємними людьми. Закоханим такий сон пророкує повну взаємність. Долина висохла і пожухлої — знак поганий і пророкує розчарування, турботи і неприємності.

Долина сниться до приємним переживанням, заміській прогулянці, дальніх поїздок, вечорами в хорошій, душевної компанії та ін

Бачити — очікування; період спокою; майбутня життєва перспектива (виходячи з зовнішнього вигляду місцевості).

Закоханим людям сон, в якому вони гуляють долині, віщує однодумність і одностайність.

Гуляли в сні по долині — наяву бажання здійсниться.


Залишити відгук