Сонник Борг — до чого сниться ?

Сон, у якому ви оплатили свої борги, — до прибутку і вигідним підприємствам. Отримати гроші від боржника у сні — сон-попередження про те, що вам слід бути обережніше і не давати грошей в борг, так як може статися, тому що ці гроші ви не отримаєте. Такий сон попереджає вас про обман, який обернеться для вас збитком. Давати гроші в борг у сні означає, що ваше легковажне поводження призведе до неприємностей через непростимою помилки і ви будете гірко шкодувати про це.

Побачити сон, у якому ваш кредитор вмирає, означає, що незабаром ви відчуєте величезне полегшення і ваші справи підуть в гору. Якщо уві сні ви наробили боргів, то в житті вам доведеться довго каятись у своїх помилках і змиритися із залежністю від інших. Сон, у якому ви зустріли боржника, — попередження про те, що вам слід уникати ризикованих підприємств і участі в «темних» правочинах. Хворому побачити уві сні, що його просять повернути борги, сон пророкує швидку смерть, особливо якщо він заплатить борги уві сні. Якщо вам присниться, що вас переслідують за борги, то вам загрожує небезпека.

Утворилася у вашій організації заборгованість по зарплаті сниться до відстрочення у реалізації будь-яких планів. Якщо приснилося, що керівництво клятвено пообіцяв ліквідувати заборгованість, то наяву у вас не вистачить грошей для чогось важливого, з-за чого ви пропустіть добру нагоду. Уві сні дійсно вам виплатили борги по зарплаті — значить, у вас з’явиться новий недруг, конкурент, суперник. Дівчатам таке сновидіння пророкує знайомство з красенем чоловіком.

Власна перед якоюсь організацією заборгованість сниться до розчарування в одному з друзів або дитину, якщо він у вас є. Приснилося, що ви позбулися не давали вам спокою заборгованості, — це до успішного розвитку розпочатих вами справ. Ситуація повністю під вашим контролем і далі.

Якщо приснилися борги, це можна вважати поганим сном, оскільки за ним слідують невдачі в діловій сфері. Вам доведеться розгорнути бурхливу діяльність, щоб перемогти брак коштів, з якою ви зіткнетеся. Але якщо ви в сні виконайте всі свої боргові зобов’язання, то наяву хід ваших справ попрямує в більш сприятливе русло.

Сон, у якому Ви віддаєте борги, символізує невдачі в любові. Ви зіткнетеся з відмовами, Вашим планам не доведеться здійснитися. Але якщо борги віддають Вам – це сприятливий знак, що обіцяє приємний сюрприз, несподіваний подарунок від партнера, який Вас здивує і дуже порадує.

Отримувати уві сні від когось гроші в борг означає незадоволеність справами і неприємності по службі. Віддавати кому-небудь борг-до успішного ведення справ на роботі.

Сон про борг (неважливо, чи брали ви його або віддавали) віщує обман і викликане ним глибоке розчарування.

У сні віддавали борг — отримаєте прибуток; хтось віддав вам — до збитку і обману.


Залишити відгук