Сонник Документ — до чого сниться ?

Якщо приснився якийсь документ (ліцензія, патент, дозвіл на що-то), вас чекають дискусії і втрати. Заміжня жінка може розлучитися зі своєю природною веселістю. Побачити в сні шлюбне свідоцтво — жінці такий сон пророкує, що незабаром вона виявиться в неприємній, що принижує її гордість залежності. Підписувати якийсь документ — сон означає, що ви можете виявитися дійовою особою адміністративного або кримінальної справи. Для успішного результату вам не вдасться обійтися без допомоги хорошого адвоката. В цілому підписувати уві сні паперів вважається недобрим знаком.

Документи — асоціюються з офіційністю. Уві сні документ дає вам почуття безпеки або створює незручність, так як обмежує вас в чим-небудь? Уві сні документ є доказом? Як його отримують? Його сприймають як має силу запис, або на нього не звертають увагу, що засмучує вас і зриває плани? Він ясно віддзеркалює ваше реальне життя: ви вважаєте, що ніякі формальні записи не можуть гарантувати довіра і чесність? Можливо, документ — означає щось визначене у вашому житті, в чому ви впевнені і що вам не потрібно офіційно реєструвати.

У сні документи були у повному порядку — приготуйтеся до благопріяним змін у своєму житті; вам представиться можливість користуватися привілеями, які знижками. Папери порвані, написані з помилками і т. п. — вас як члена соціуму чекають невдачі, наприклад, відмова в реєстрації, в прийомі на роботу. Отримувати документи — поліпшиться соціальний статус; втратити — погіршиться.

Для заміжньої жінки сон, у якому вона бачить документ, означає, що у неї буде пригнічений стан. Якщо їй сниться шлюбне свідоцтво, це говорить про те, що її волю підпорядкує чоловік – тиран і деспот.

У сні знайшли документи — вас чекає несподівана прибуток; втратили — відчуєте потрясіння. Отримати уві сні патент — наяву отримати доходи.

Документи (посвідчення, паспорт) Дрібні зволікання, труднощі, порожні турботи. Документи паперові, ділові марна суєта.

Ставити печатку на офіційні документи — слава і популярність.


Залишити відгук