Сонник Доктор — до чого сниться ?

Побачити в сні доктора — ознака тривожний. Ваш сон символізує вашу надмірну стурбованість власним здоров’ям, хоча для цього поки немає підстав. Ви явно схильні перебільшувати власні труднощі. Ставитеся до простіше невеликим неприємностей, і тоді ваше життя виявиться набагато привабливіше. Якщо вам приснилося, що ви самі лікар, сон означає, що ви любите вирішувати чужі проблеми, забуваючи про власні. Ви живете за принципом «чужу біду руками розведу», але у вас не залишається ні часу, ні терпіння на свої справи, а їх у вас не так вже й мало. Ваш сон — спонукання подумати про себе, про подальше життя. Вам варто переключити увагу з інших на себе.

Бачити, як доктор доглядає за хворими — вам не вистачає уваги і підтримки близьких, і ви намагаєтеся знайти у тих людей, які для цього абсолютно непридатні. Постарайтеся не зосереджуватися на ваших образи, і тоді спілкування з вашою сім’єю напевно налагодиться і те тепло, якого вам так не вистачає, ви отримаєте сповна. Але не забувайте, що турботи необхідна не тільки вам, проявляйте увагу до інших. Спостерігати в сні за діями лікаря, хоча він знаходиться в неформальній обстановці, — до тривалої поїздки, швидше за все діловий. Ви впевнені, що нічого цікавого вас не чекає, але на ділі ви будете приємно здивовані — ваша поїздка залишить багато приємних спогадів.

Побачити в сні доктора — попередження про те, що вам слід більш уважно піклуватися про своє здоров’я, відмовитися від згубних звичок або легковажного проведення часу. Іноді такий сон пророкує одержання звісток про хвороби близьких. Розмовляти в сні з доктором — до нетривалої хвороби або ж благополучному результаті легковажного підприємства, якщо лікар під час розмови був налаштований благодушно по відношенню до вас. Якщо ж він буде сердитий і суворий, то вас чекають неприємності, розчарування або фізичне нездужання, яке виявиться досить болючим. Якщо уві сні лікар оперував вас, то вам належить довгий шлях до одужання (якщо ви хворі). Здоровим такий сон пророкує хворобу. Ліки, прописані лікарем, приймати в сні — знак втрат і невиконання бажань. Фельдшера побачити у сні — до застуді, легкого нездужання або неприємностей по службі. Дивіться тлумачення: Операція, Дантист.

Якщо молодій дівчині присниться доктор — це означає, що вона пожертвує своєю красою заради пустої розваги. Якщо вона насправді нездорова і тому бачить подібний сон, тоді він передвіщає хворобу й занепокоєння, які вона незабаром превозможет, якщо тільки лікар в її сні не з’явиться вкрай стурбованим, — тому що в цьому випадку все може закінчитися втратою і горем.

Якщо жінка уві сні збирається заміж за лікаря — це знак можливого обману в майбутньому. Лікар-шарлатан, марно намагається уві сні вилікувати Вас, обіцяє Вам тривоги і хвороби, Якщо уві сні Ви приходите лікувати зуби до дантиста — то це знак швидкого розчарування можливо, що нещирість близьких засмутить Вас. Якщо Ви бачите дантиста, лікуючого зуби у молодої дівчини — наяву Ви повинні очікувати справжнього скандалу в колі своїх друзів.

Лікар — чоловік, який нас консультує, радить нам абсолютно конфіденційно, але насправді, він сам провокує наші симптоми. Доктор — людина, яка навчає, авторитетна фігура, він керує і йому необхідно вірити. Коли людина бачить себе доктором — він хоче бути таким же, в цьому бажанні володіти такими якостями, зосереджена тривога, що іншого, крім його волі, контролює його і підпорядковує собі.

Традиційний, білому халаті — ваша надія на допомогу з боку здійснитися. Доброзичливий, лікує — вам буде надана допомога, але тільки на ваше прохання. Відчужений, відмовляється лікувати — ваші надії не виправдаються, особливо якщо це стосується матеріальних питань. Лікує вас — допомога потрібна вам. Лікує іншого — потрібна допомога від вас.

Бачити — безладний спосіб життя викличе жалю; говорити з ним — є певна надія; піддаватися операції — хворим повільне одужання; здоровим — хвороба; приймати лекартсво — втрати.

Доктор: друг.


Залишити відгук