Сонник Дохід — до чого сниться ?

Якщо у сні ви були одержувачем якогось доходу, майна, це викриває у вас людину, здатного брехати і стати для своєї родини і друзів джерелом великих неприємностей. У вашому сні отримував спадщину хтось з рідні — це до вашого особистого успіху. Жінці втрата доходу сниться до розчарування в житті. Якщо побачили в сні, що розмір одержуваного вами доходу настільки скромний, що не влаштовує вас ні за яких обставин, то це може обернутися для вас неприємностями з родичами і друзями. Побачити, що до вас доходить лише якась частка належних доходів, — до короткочасного успіху, який не зовсім вас задовольнить, оскільки ви очікували більшого.

Отримувати уві сні доходи, входити у володіння майном означає, що ви можете обдурити когось і стати причиною неприємностей для сім’ї та друзів. Якщо вам сниться, що ваш дохід мізерний і недостатній для вас, – це передвіщає неприємності з родичами і друзями. Якщо вам дісталася лише одна частина ваших доходів – вас чекає короткочасний успіх.

Якщо жінці сниться, що вона втратила дохід, це обіцяє їй розчарування в любові. Мізерний дохід передвіщає сварки з коханим.


Залишити відгук