Сонник Дочка — до чого сниться ?

Приснилася реально існуюча дочка — це говорить про те, що у ваших стосунках є деякі гострі кути. Треба розібратися в цьому до того, як вони прийняли ще більш неприємні форми. Приснилося, що є дочка, хоча насправді її немає: якщо була зажуреною, хворий — передбачуваний свято душі ризикує не відбутися. Треба подумати про те, що вашій душі потрібна своя їжа. Дочка була веселою, красивою — сон до душевного спокою, милостивому станом, свідомості правильно зробленої справи. Уві сні дочку видавали заміж — перед вашою душею відкриються нові горизонти.

Матері побачити свою дочку в сні — знак того, що скоро вона отримає звістку про неї або від неї, що в кінцевому рахунку обернеться для неї засмученнями або клопотами. Випадково зустріти свою дочку у сні — до несподіваного повороту справ у сім’ї. Народити дочку у сні — до втрат із-за необережного поводження з грошима. Бачити уві сні свою дочку вмираючої означає, що незабаром вам доведеться заплатити за рахунками на підставі рішення суду. Зневажливе ставлення дочки до вас у сні — до неприємностей. Дивіться тлумачення: Діти.

У будь-якому випадку приснився дочка є символом родинних зв’язків і відносин, незалежно від того, матері вона явилася уві сні або батька. Якщо в житті ви з дочкою перебуваєте в тривалої розлуки (що, до речі, є самим сильним спонукальним мотивом для сновидіння), то нічого особливого сон про неї не означає: просто ви думаєте про дочку, сумуєте і хвилюєтеся. Сон може передвіщати швидку зустріч. Але якщо снилася живе з вами донька, сон може виступати застереженням про небезпеку, що їй загрожує.

Якщо сниться дочка — це добрий знак: ви не повинні впадати в ступор від насуваються на вас проблем. Після їх дозволу, ви відчуєте, що щастя є, а життя сповнене приємних сюрпризів. Якщо снилося відчуття, що дочка приділяє вам мало уваги і вам явно бракує її турботи, то необхідно бути готовим у життєвих негараздів і серйозним випробуванням. Ігнорує вас дочка сниться до дуже ймовірної появи зятя.

Для батька образ ангелохранителя, вказівника шляху: надії, нових справ, успіху чи невдачі (в залежності від виду і поведінки). Для матері турбота, хвилювання, життєві негаразди, втрачена можливість, частина негативних емоцій (заздрість, ревнощі, невдоволення); ситуація відносин з іншою людиною. Позитивний аспект: власна активна життєва сила, надія, мрія; дочка матері вона сама.

Якщо Ви бачите уві сні дочка, що існує в дійсності або запропоновану Вашою уявою, це означає, що Вам явно не вистачає уваги і підтримки з боку Вашого партнера. Якщо такий сон приснився жінці, це означає, що їй потрібно відчувати себе поряд зі своїм обранцем, як за кам’яною стіною. Для чоловіка такий сон символізує тугу за нереалізованим бажанням.

Приснилася власна дочка — такий сон говорить про те, що завдяки якимось подіям, які не можна назвати приємними, ви зможете відкрити для себе шлях до гармонії і отримання задоволення. Відчувати її недбалість, відсутність турботи — вас чекають неприємності.

Якщо приснилася дочка, це у всіх випадках обіцяє прибуток, почесті, хорошу компанію. Одружитися на власній дочці — настають легковажні любовні пригоди.

Якщо вам сниться ваша дочка, це означає, що вас чекають неприємності, які, тим не менш, обернуться щастям і гармонією в любові.

Дочка сниться до клопотів, турбот і засмученням.


Залишити відгук