День Народження 21 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

В пошуку істини і сенсу життя ви вивчаєте навколишній світ і накопичуєте знання, приховані в книгах, не забуваючи про багатому світі фантазії і уяви. Ви не прив’язується до певної ідеї або концепції, сприймаючи досвід якого роду таким, який він є. Налаштовані на активність і лідерство, ви володієте значним терпінням і наполегливістю, на відміну від звичайного Стрільця. Ваша мета — розширити розуміння світу, а тому ви розглядаєте своє існування як нескінченне, що приносить радість пригода, в якому не потрібно нікуди поспішати.

Народженим 21 грудня слід побоюватися депресії, яка виникає тоді, коли бажання не збуваються. Довго стримувані гнів і обурення можуть вилитися в раптових спалахів люті й жорстокості. Дуже важливим фактором для народжених 21 грудня є сексуальне самовираження. У цьому сенсі їм дуже важливо знайти такого партнера, який давав би не тільки тепло і ніжність, але і фізичне задоволення. Як результат неправильного харчування можливі проблеми з шкірою, зубами і надмірною вагою. Народженим 21 грудня слід зменшити свою пристрасть до солодкого, а також до тваринних жирів і молочним продуктам. Споживання алкоголю і антидепресантів слід жорстко контролювати. Рекомендуються рухливі фізичні вправи — від аеробіки до кінного спорту.

21 грудня народжуються сильні особистості, які знають секрет використання мовчання в своїх цілях. Кажуть вони що-небудь чи ні, ос — основним їх зброєю є мова тіла і душі, з допомогою якого їм вдається так викласти свої вимоги, що їм неможливо відмовити. З цими людьми сперечатися практично неможливо, настільки вони непохитні у досягненні власних ідеалів. Народжені 21 грудня мають чудову здатність спрямовувати всю свою енергію до останнього на те, щоб розчистити собі дорогу до одного наміченої мети і пустити по ній односторонній рух в потрібну їм сторону. А якщо вже їм вдалося змусити оточуючих робити щось так, як їм потрібно, вони можуть повністю контролювати результат цієї діяльності.

Знак Зодіаку 21 Грудня Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Вогняної стихії, які виділяються наступними якостями: ірраціональність, логіка, мінливість. Стрілець — людина енергійна, любить тварин, має велику спрагу особистої свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Дарує Стрільцеві пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Вплив Юпітера ідеально для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за відсутність об’єктивності, а також вибіркове ставлення до інформації.

Народжені 21 грудня Стрільці сильно відрізняються від інших представників знаку. Вони терплячі, наполегливі, постійні у своїх діях. Таким людям не властиві імпульсивні вчинки. Стрільці, народжені 21 грудня, продумують і прораховують все до дрібниць. Увагу вони звертають в кожній ситуації на незначні нюанси. При цьому можуть подивитися на справу глобально. Стрільці, народжені 21 грудня, лідери по натурі. Але в них відсутня спортивна агресія. До лідерства вони йдуть своїм, частково філософським шляхом. Стрілець, народився 21 грудня, не просто формальний лідер. Це наставник, учитель, здатний поділитися знаннями.

Ті, хто народився 21 грудня, володіють секретом використовувати мовчання з вражаючою ефективністю. Раптово замолкая в деякі переломні моменти бесіди або, наприклад, ділових переговорів, вони домагаються набагато більшого впливу на своїх співбесідників, ніж якщо б постійно говорили, намагаючись щось довести, або навіть кричали, висловлюючи свої емоції. Оточуючим може при цьому здатися, що за їх мовчанням ховається якась зловісна сила, яка здатна у будь-який момент вирватися назовні, тому з тими, хто народився в День великої загадки, як правило, звертаються з обережністю, як би боячись спровокувати виверження вулкана. На жаль, таке відчуття небезпеки, що виникає при спілкуванні з цими людьми, цілком може поширитися і на їх близьких, друзів, знайомих і колег, що сприяє виникненню напруженості у відносинах, а іноді навіть приводить до повного розриву. Саме тому ті, хто народився 21 грудня, можуть часто відчувати труднощі в підтримці тривалих дружніх почуттів і йдуть по життю, залишаючи за собою слід з розбитих сердець.

Народжені в цей день, як правило, воліють не поширюватися про себе і не люблять відповідати на питання, що стосуються їхнього особистого життя. Вони надзвичайно потайливі у всьому, що стосується їх фантазій і внутрішнього життя, але тим не менш здатні наполегливо і потужно проектувати свої фантазії на світ навколо себе, таким чином формуючи своє оточення. Їх бажання і здатність управляти людьми вельми великі. Більшість оточуючих краще спілкуватися з ними так, як вони того бажають, в основному для того, щоб не виводити їх з себе і не давати їм приводу проявити свою натуру з гіршого боку. Незважаючи на все це, народжені 21 грудня здатні на зворушливо теплі стосунки з тими, кого вони люблять. Як чоловіки, так і жінки, народжені в цей день, зазвичай володіють великою фізичною силою і добре володіють своїм тілом і при русі, і у спокої. Крім того, вони ніжно люблять маленьких дітей і/або тварин; ця любов іноді навіть здатна на час затьмарити їх дорослі справи і інтереси.

до Речі, саме в таких відносинах народжені 21 грудня могли б знайти широкий простір для вираження своєї сильно розвиненою інтуїції та здатності невербальним спілкуванням. «Хто не зі мною, той проти мене» — ця фраза дуже часто є принципом дії для всіх, хто народився 21 грудня. Їм варто навчитися прощати і бути більш терпимими до інших, а також почати використовувати в життя свою здатність ніжно любити. Для ефективного духовного росту їм слід позбутися страху бути відкинутими, уникати помисливості і нерішучості у вчинках і охолодити своє непомірне бажання бути предметом захоплення.

Чоловік Стрілець — народився 21 Грудня

Чоловіки, які відзначають день народження 21 грудня — можуть похвалитися наступними відмінними рисами: такий кавалер — философичный, сучасний, чесний, легко пристосовується, духовний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 21 Грудня

Жінки, що з’явилися на світ 21 грудня, характеризуються такими гранями темпераменту: така дама — чесна, турботлива, природна, смілива. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 21 Грудня

Стрільці, народжені 21 грудня, володіють такою здатністю, яка робить їх унікальними серед інших представників цього знака, – це люди, які вміють правильно мовчати, використовуючи тим самим мовчання для досягнення поставлених цілей. Подібне вміння полягає в тому, що такі співрозмовники можуть раптом замовкнути в кульмінаційний момент розмови і цим домогтися набагато більш значного ефекту, ніж при продовженні бесіди.

Однак така якість, народжених 21 грудня знак зодіаку Стрілець, може бути використане проти них, оскільки оточуючі не завжди в змозі зрозуміти, що ховається за подібною манерою поведінки, і у них може скластися враження, що такі люди не зовсім зрозумілі, а може бути, і зовсім ненадійні; звідси – обережність у спілкуванні, напруженість у відносинах і нерідко – повний розрив. Саме тому у Стрільців, чий день народження припадає на 21 грудня, майже не буває довгих дружніх стосунків з ким би то не було.

На відносини цих осіб з оточуючими впливає ще й те, що народжені 21 грудня знак зодіаку Стрілець, досить потайливі: все, що пов’язано з їх фантазіями, внутрішнім світом і особистим життям, захований глибоко в душі. Тим не менш потреба в спілкуванні у таких людей існує, і вона теж вельми специфічна: їм необхідно, щоб всі навколо підкорялися їх волі. І у них це дуже часто виходить, оскільки оточуючі, прагнучи не будити вулкан, воліють вести себе так, як хочеться їм.

Не слід, однак, вважати цих складних за характером Стрільців такими монстрами. Вони дуже зворушливо і тепло ставляться до тих, кого дійсно люблять. Особливо це стосується їхніх дітей, заради яких вони підуть на все, не шкодуючи ні сил, ні коштів, ні душевного тепла. Серед найяскравіших рис, притаманних людям, що відзначають день народження 21 грудня знак зодіаку Стрілець, слід відзначити їх значну фізичну силу (це стосується як чоловіків, так і жінок). Більше того, вони вміло нею користуються, прекрасно володіючи власним тілом в будь-якому стані і в будь-якій ситуації.

Знак Стрільця, захищаючий народженим 21 грудня, робить їх надзвичайно цілеспрямованими, але тільки в тому випадку, якщо поставлена мета максимально конкретна, – тоді змусити їх звернути з наміченого шляху вже не зможе ніхто і ніщо. Але і тут є підводні камені: дуже часто результатом таких прагнень є небажання таких людей думати про те, що їх затія не зовсім вдала. Вони дуже амбітні і честолюбні, щоб визнати поразку.

Але, як відомо, з будь-якої ситуації є вихід. Народжені 21 грудня знак зодіаку Стрілець, кілька стримають своє бажання бути першими у всьому і стануть терпиміше до тих, хто знаходиться поруч, вони дійсно зможуть досягти тих висот, до яких прагнуть. Вміти прощати, навчитися долати власні страхи, стати менш недовірливим і більш довірливими до інших, позбутися внутрішніх бар’єрів – можливо, надто багато умов, але їх дійсно необхідно виконати, щоб здійснити мрії і зрости духовно.

Любов і Сумісність

Охоплені великими бажаннями, але в той же час приховують величезні можливості контролю над іншими. Багато хто ставиться до народженим в цей день так, як хотіли б, щоб ставилися до них самих, задобрюючи їх таким чином, інакше хто знає, чим би закінчилася справа. І, незважаючи на все це, народжені 21 грудня вміють бути чарівними, ніжними, пухкими, ласкавими з тими, кого люблять.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народжені 21 грудня весь час проводять у пошуках сенсу життя та істини. Вони активно вивчають навколишній світ, нагромаджує знання і досвід. Такі люди часто бувають завзятими книголюбами. З книг вони черпають знання про світ. Отриманими знаннями народжені 21 грудня ділитися з оточуючими не поспішають. Вони видають інформацію дозовано, ніж підстьобують інтерес до своєї особистості. Народжені 21 грудня активні, амбітні, орієнтовані на лідерство. Вони люблять бути першими. Таким людям властиві наполегливість, терпіння. Свого народжені 21 грудня домагаються практично завжди.

Стрілець – сильна особистість зі своєрідним характером. З ним не завжди легко знаходити спільну мову. Стрільцеві комфортніше працювати самостійно, ніж в команді. Сферу діяльності представник знака може вибрати будь-яку. Великих успіхів народжені 21 грудня Стрільці досягають в освіті, науці, дослідженнях. З них виходять чудові аналітики. А ось точні науки цікаві деяким представникам знака. Те ж саме стосується інженерії та конструювання.

Здоров’я і Хвороби

Корінь проблем Стрільців зі здоров’ям у їх нездійснених мріях і неисполнившихся бажаннях. Те й інше – привід для депресії. Саме її представникам знаку слід побоюватися. Депресивні стани отруюють життя Стрільців. Самостійно з такими проблемами впоратися практично неможливо. Депресія може сильно затягнутися. А в цьому стані Стрілець не здатний розвиватися, прогресувати. Це пригнічує його ще більше. Виходить замкнуте коло.

Доля і Удача

В цей день народжуються чуттєві, романтичні, нерішучі, невпевнені в собі і своїх силах люди. Їм властиво самокопання, часом вони доводять себе до депресії, засуджуючи і звинувачуючи себе. У них занижена самооцінка. Ці люди відпрацьовують кармічні завдання. Їм необхідно навчитися впевненості, стійкості, рішучості. Вставши на шлях еволюційного розвитку, розвиваючи духовність, вони зможуть знайти своє місце в житті, стати щасливими, благополучними.

Поради Стрільцям, Народженим 21 Грудня

Ви вмієте використовувати мовчання для досягнення поставлених цілей. Частіше користуйтеся цим прийомом. Це козир, яким мало хто володіє в сучасному світі.


Залишити відгук