Сонник Дикун — до чого сниться ?

Дружелюбно ставиться до вас абориген сниться до того, що вам слід прислухатися до порад незнайомих людей, незалежно від того, компетентні вони у вашій справі чи ні. Ця рада може виявитися єдиним виходом для вас. Якщо сниться, що дикун накидається на вас, то в цьому вам потрібно бути напоготові, бо вороги не дрімають і готують напад. Снилося, що дикуном ви були самі, — значить, ваша некоректність і неврівноваженість перешкодять вам у виконанні намічених планів.

Якщо вам привидівся дикун, то цей сон навряд чи обіцяє щось хороше. Він уособлює якусь не зовсім зрозумілу вам силу, спрямовану проти вас. Якщо в образі дикуна постав хтось знайомий, то, ймовірно, в житті цей чоловік обурюється і налаштований на активні дії проти вас. Якщо ж у вигляді дикуна уві сні постаєте ви самі, то це знак, що ваші плани можуть впасти, а ви самі не будете цілком усвідомлювати, що вам слід робити, щоб вибратися з такого становища.

Якщо приснився дикун, ваші вороги зроблять відкриту атаку. Втекти від нього — ви переможете своїх недоброзичливців хитрістю і винахідливістю. Побити дикуна або вбити його, чинячи опір ворогам, ви будете діяти так рішуче, що назавжди відіб’єте у них бажання ставити вам палиці в колеса. Дикуном бачити себе — при реалізації планів не пощастить.


Залишити відгук