Сонник Дівчина — до чого сниться ?

Багато дівчат побачити у себе в будинку — до приємної звістки. Дівчину приємної зовнішності бачити уві сні для чоловіків означає великі витрати. Поцілувати її — до несподіваним і радісним подіям, які здивують вас. Дуже молода дівчина зі свіжим рум’янцем на обличчі, приснився вам, означає що вас чекає приємна зустріч з милим людиною, яка значно поліпшить ваш настрій. Потворна дівчина, приснився вам, віщує порушення нормального і спокійного плину ваших справ або способу життя. Іноді такий сон передвіщає перешкоди в справах. Хвора дівчина у сні — провісниця поганих звісток від близької людини. Можливо, хтось із ваших близьких захворіє, що дуже засмутить вас. Дивіться тлумачення: Урод, Хвороба.

Танцююча дівчина приємної зовнішності у сні — до любовного побачення або радісної звістки. Дівчину купувати або спіймати у сні — знак підвищення по службі, укладеною — звільнення, хворому — одужання багатому — вигоду. Засмучена дівчина (або плакуча) у вашому сні — до розбрату між закоханими або партнерами. Матері побачити в сні квітучу юну дівчину сон передвіщає одержання гарної звістки від її дітей. Бути дівчиною в сні — для жінки — передвісник приємного проведення часу, яке може бути небезпечно для неї наслідками, які не забаряться позначитися на її репутації; для чоловіка такий сон — знак нездоров’я; для людей творчих професій — приплив натхнення. Дивіться тлумачення: Дама, Танець.

Сон, в якому вам компанію становить дівчина, пророкує невдале завершення важливого для вас справи, в якому ви пішли ва-банк. Ви не потягнете взятий на себе тягар зобов’язань, що спричинить за собою проблеми у справах. Обрушилася на вас лавину турбот вам доведеться розгрібати самостійно. Спокуслива дівчина сниться до настання у вашому житті чорної смуги. Розчарування в супутнику життя ви спробуєте втопити в морі авантюр і пригод, які приведуть вас до банкрутства. Якщо сниться дівчина бліда, хворобливого вигляду, це знаменує появу у вашому оточенні важко хворої людини.

Сни, в яких вам привидівся розчісує волосся дівчина, пророкують, що незабаром у вашій родині пролунають звуки маршу Мендельсона, а кому-то доведеться ловити невестін букет. Якщо уві сні ви самі орудуєте гребінцем, то наяву отримаєте розкішний подарунок. Якщо вам сниться дівчина, съезжающая з гірки на санчатах, то вам належить розставання з другою половинкою. Сон, в якому вам приснилася дівчина, прогуливающаяся за розпускаються весняному саду, пророкує успіх у справах, сімейне благополуччя, фінансову стабільність. Раскладывающая близько столових приладів серветки дівчина сниться до того, що в дійсності на вас обрушиться шквал пліток, обманів, інтриг.

Бачити уві сні веселу і добру дівчину-до любові, радості та успіху. Бачити нахмурившуюся і сердиту дівчину, значить, почути якусь погану і тривожну новину. Хто побачить у сні скромну, пристойно одягнену дівчину, отримає радісну звістку, звідки не чекав її отримати. Побачити ж у сні безтурботне, непристойно одягнену дівчину, значить, почути радісну звістку, яка може стати причиною непристойних вчинків.

Худа і виснажена дівчина — до тривозі і, можливо, бідності. Якщо чоловік побачить голу дівчину, його чекає невдача в справах торгівлі, але якщо він впевнений в тому, що вона-незаймана, то у всіх торгових справах йому як ніколи буде супроводжувати успіх. Якщо уві сні дівчина перетворилася на стареньку, то це-до поліпшення життєвого рівня.

Поява дівчини уві сні у всіх випадках знаменує собою шану, отримання прибутку, перебування в хорошій компанії. Одружитися на дівчині — у вашому серці оселиться ніжна любов. Бачити уві сні гарну дівчину — такий сон закликає згадати, що маленькі подарунки підкріплюють дружбу.

Дівчина уві сні не відрізнялася красою — такий сон означає, що близькі продемонструють свою виняткову відданість вам. Домагатися одруження на чарівній молодій дівчині — символ життєвого благополуччя. Викрасти дівчину силою чи підступом — вас чекають сльози і печалі.

Якщо вам приснилися здорові, привабливі дівчата, наяву вас очікують домашні радості, майбутнє виявиться сприятливим. Образ худий і блідої дівчини означає, що в родині хтось буде хворіти. Чоловік бачив себе у сні дівчиною — для його розумового здоров’я це можна вважати поганою ознакою. А ось здібним молодим людям дане сновидіння обіцяє успішну долю театрального актора.

Приснилася гарненька дівчина — це до великих витрат. Цілувати її — до чогось радісно-несподіваному; молоденька — до захоплення; плакуча — до зради, на яку піде ваш улюблений чоловік; танцююча — до щасливої любові; що живе в селі — до майбутнім здоровим діткам.

Дівчина в сновидінні у чоловіка або хлопця є символом його сексуальних фантазій і бажань. Для жінки або дівчини вона символізує сексуальну конкурентку, суперницю.

Якщо вам сниться здорова і красива дівчина, це означає, що вас чекають успіх в любові і щастя. Худа і бліда дівчина, навпаки, передвіщає хворобу коханої людини.

Приснився дівчина означає якесь приємне здивування, багатство. Танцююча дівчину — любов, цілувати її — радісна несподіванка.

Гарна чи негарна нове заняття, справа, удача або невдача для чоловіків. Для жінок характер любовних відносин, вона сама.

Це позначення придушення, стримування або заперечення життя.


Залишити відгук