Сонник Незаймана — до чого сниться ?

Приснилася діва — це уособлення вашого майбутнього успіху (нехай не найгучнішого) у справах. Заміжня жінка побачила себе дівою — її истерзают докори сумління за минулого; в майбутньому сон не обіцяє успіху. Юна дівчина побачила, що вона вже не незаймана, — вона збереже свою репутацію і продемонструє розсудливість. Якщо чоловік побачив себе в компанії з незайманою, то, реалізуючи якесь діло, він потерпить фіаско. Невиконані обіцянки, дані коли-то іншим людям, стануть для нього джерелом турбот і приведуть в розстроєне стан його справи.

Зустріти її у сні — знак початку нової справи. Бути незайманих у сні означає, що ви не можете реально оцінити те, що відбувається. Втратити цноту у сні — попередження про те, що слід уникати легковажних вчинків, щоб не постраждала ваша репутація. Чоловікові незаймана, що полонила його уві сні, наяву принесе багато клопоту, прикрощів. Такий сон також пророкує чоловікам, що після сну їх справи можуть прийти в занепад.

Якщо заміжня жінка побачила себе у сні незайманою – її будуть мучити докори сумління через минуле, але і майбутнє не обіцяє їй удачі. Якщо юна дівчина бачить у сні, що вона вже не незаймана, – вона проявить розсудливість і зуміє зберегти свою репутацію.

Якщо чоловік бачить себе з незайманою, обіймає її або має з нею близькість, то в цьому році його чекає удача і різні блага, в залежності від того, наскільки красива дівчина. Якщо він просто дивиться на оголену дівчину, цей сон обіцяє успіх в торгівлі.

Побачити себе незайманим або незайманою — сон означає, що в житті вам властива надмірна скромність, тому рідко у кого виникає намір зайнятися з вами любов’ю. Ви свідомо преуменьшаете до стану невидимості свої достоїнства.

Сон про незайманій відображає той факт, що наяву ви відчуваєте тиск, перебуваєте в пригніченому стані, стримуєте свої емоції або заперечуєте саму життя.


Залишити відгук