Сонник Діва — до чого сниться ?

Якщо заміжній жінці сниться, що вона незаймана, це означає, що вона буде мучитися докорами сумління з-за своїх минулих зв’язків. Якщо дівчині сниться, що вона втратила цноту, це означає, що вона зможе зберегти чистоту і непорочність думок, так як буде благоразумна і не дозволить пристрасті взяти гору над собою.

Якщо приснилася діва одруженому чоловікові, йому варто очікувати спокус, які ось-ось повинні обступить його з усіх сторін. Якщо в баченні діва відвідує неодруженого чоловіка, то швидше за все, він умудриться зустріти свою другу половинку в самий найближчий час. Сон, у якому чоловік намагається зазіхнути на невинність дівчини, нічого доброго не віщує.

Бачити діву в сні – успіх у справах. Для заміжньої жінки — бути незайманою – Вас замучать докори сумління за Вашого минулого, але і майбутнє не обіцяє їй удачі. Для молодої жінки — бачити що вона вже не незаймана – Ви зумієте зберегти свою репутацію і проявить розсудливість. Для чоловіка бачити себе в компанії з дівчиною – невдачі при виконанні якоїсь справи, турботи, розлад справ. Також див. Дівчина.


Залишити відгук