Дитячий Сонник до чого сниться ?

Коли ми занурюємося в приємні дитячі спогади, там обов’язково фігурують дитячі майданчики, про які ми згадуємо з задоволенням. Важливу роль у сновидінні про дитячому майданчику грає обличчя, яке супроводжувало вас, а також ваш вік. Досить поширеними є сни, у яких сплячий показаний як єдиний дитина, яка перебуває серед дорослих, або єдиний дорослий серед дітей.

Як правило, такого роду сновидіння є вказівкою на те, що ваші сьогоднішні реальні дії не співвідносяться із звичайною поведінкою. Мабуть, вам варто було б подумати про самовдосконалення або нарешті почати приймати себе всерйоз. Це залежить від образів, які найбільш яскраво простежуються у вашому сновидінні.

Присутність певних членів сім’ї або друзів має для сну велике значення. Воно зростає, якщо ці люди в реальності вже померли, але уві сні живі. Такого роду сни найчастіше служать відображенням неповноти відносин, які являють собою точну копію реального стану речей, або вимагають осмислення та корекції.

Дитяча коляска сниться до здивування, джерелом якого буде ваш або чужа дитина або людина, яка залежить від вас. Була порожньою — сюрприз буде дуже неприємним. Побачити в колясці не дитину — до втрати, неприязні, сварок та інших неприємностей; себе — вам не вистачає життєвих сил, треба відпочити.

Якщо Вам присниться дитяча коляска, то це нагадування Вам про те, що у Вас є дуже вірний друг, здатний зробити Вам багато хорошого і навіть піднести сюрприз.

Дитяча кімната — почуття, пов’язані з ростом, турботою, радістю, батьківським обов’язком. Дитяча коляска — стосунки можуть привести до бажаного шлюбу.

Бачити дитячу колиску для неодружених — невдале подружжя; для одружених — важкий хрест. Дитяче коляска сниться до щасливого шлюбу.


Залишити відгук