Сонник Діти — до чого сняться ?

Багато дітей бачити у сні — до тривог і клопотів. Бачити, що дитина впала, означає, що незабаром у вас з’явиться багато перешкод у ваших справах. Плачуть діти в сні — знак обману і неприємностей через брехливих друзів. Бачити граючих дітей — до гарних новин, сімейного спокою, радості. Сон, у якому ви побачили, що дитина гуляє без нагляду дорослих, означає, що ви можете пошкодувати, що нехтували чужими порадами. Самому грати з ними, — до досягнення бажаної мети. Дитини в супроводі няні побачити уві сні — передвісник приємного і спокійного проведення часу. Самому няньчити дітей у сні — вказівка на те, що друзі або партнери, на допомогу чи підтримку яких ви розраховували, зрадять вас у важкий момент.

Миле дитя побачити уві сні і розчулюватися — до приємних известиям або новому і приємному знайомству. Бездітним побачити в сні, що у них є діти, — знак того, що вас чекає щасливе і благополучне життя. Побачити себе в сні батьком (для того, хто не має дітей) декількох маленьких дітей, що бігають по кімнаті і грають, — знак того, що він ніколи не буде мати дітей, і життя буде сповнене неприємностей і прикростей. Побачити у сні дитину на руках, на плечах у чоловіка передвіщає народження хлопчика, а якщо на руках у жінки, то в родині народиться дівчинка. Проте цей сон може так трактуватися тільки тими, хто насправді очікує народження дитини. Іншим людям такий сон пророкує клопоти і турботи, які стосуються бізнесу.

Впустити дитини у сні — знак провалу планів. Батькам такий сон пророкує хворобу дитини. Бити дитину уві сні означає, що вас чекає успіх. Карати дитину уві сні — знак того, що вам слід розкаятися у своїх помилках. Без цього ви не зможете домогтися успіху. Брудні й невмиті діти уві сні — до великих проблем, судових розглядів, які несподівано обрушаться на вашу голову. Бачити уві сні своєї дитини хворим — до дрібних неприємностей і домашнім чварам. Якщо вам присниться, що у вашої дитини висока температура або жар, то вас чекають великі душевні переживання чи туга. Бачити уві сні своєї дитини дуже хворим або померлим — знак небезпеки, навислої над вашою родиною і вашим добробутом. Часто такий сон пророкує крах надій або планів.

Дітей бачити, як працюють чи навчаються, — знак добрих надій на виконання бажання. Незаконнонароджені діти уві сні — передвістя докорів, якими вас будуть обсипати оточуючі. Іноді такий сон указує, що у вас багато заздрісників, які тільки й чекають моменту, щоб розправитися. Недоумкуваті діти уві сні пророкують нові засмучення з-за невдач у справах. Чути дитячий розмова (якщо він не дратує вас) — до спокою і благополуччя в домі. Якщо уві сні вам недоела балаканина дітей, то в реальному житті хтось втомить вас брехливими обіцянками і своєю некомпетентністю. Зростаючого дитини бачити, як він гарнішає і змінюється на очах, — дуже хороший знак, що віщує зростання добробуту і зміцнення положення.

Дитячу коляску побачити порожній — до засмученням з-за власної невпорядкованості та самотності, з немовлям — знак допомогою вірного друга. Маленькі діти уві сні зазвичай означають клопоти. Але побачити уві сні підлітків віщує допомогу і надію. Якщо вам присняться незнайомі підлітки, то такий сон пророкує вам благополуччя і успішне здійснення задуманого. Якщо уві сні ви дізнаєтеся, що якийсь дитина вам доводиться родичем, то чекайте отримання спадщини або несподіваною прибутку. Прийомної дитини мати у сні означає, що ви отримаєте підтримку у вашій справі або хтось запропонує вам участь у вигідній справі. Якщо уві сні ви не змогли усиновити (удочерити) якоїсь дитини, то конкуренти випередять вас. Іноді такий сон передвіщає невдачу в проведенні якийсь угоди. Якщо вам присниться, що вас усиновили багаті люди, то ви отримаєте підтримку і заступництво впливових людей, яка забезпечить успішне здійснення ваших планів. Дивіться тлумачення: Немовля, Дитина.

Образ дітей, що з’являються в наших сновидіннях, вимагає більш детального розгляду, адже завдяки їм ми можемо побачити справжнє відображення всіх пережитих нами думок і почуттів. Діти завжди бояться того, чого дійсно варто побоюватися; вони наділені загостреним почуттям справедливості, вони добре розуміють різницю між добром і злом; вони відверто виражають почуття — і любов, і ненависть.

Якщо приснилася дружба з дитиною, то трактування може бути неоднозначною. Так, насправді існуючий дитина уві сні може бути проекцією вашого бажання. А якщо дитина незнайомий, то є ймовірність, що це ви самі, тільки в минулому. Ключовий елемент тлумачення — які відносини пов’язують з цією дитиною і як ви ведете себе в його суспільстві.

Бути в сні батьком і побачити власних дітей — у більшості випадків це відображення бажання, але в ряді випадків — вказівка на неблагополуччя взаємовідносин з якимись людьми, які мають для вас велике значення, наприклад, батьками. Також роль батька означає потребу у здійсненні прагнення впливати на когось. Приміром, відносини з людиною з вашого оточення виходять з-під контролю, тому вам хочеться все повернути на круги своя. І, так як більшість людей на власному досвіді знають, що таке батьківська влада, виростаючи, ми можемо робити уві сні те ж саме.

Ще один ймовірний варіант — сон, у якому ви є дитиною, а інші проявляють свою авторитарність і намагається вас контролювати. Наприклад, приснилося, що ви, немов у дитинстві, на роботі граєте в «переодягання», і при цьому всі колеги — дорослі люди. Це можна тлумачити у тому сенсі, що колеги користуються великим авторитетом в порівнянні з вами.

Приснилося безліч дітей — вам доведеться витрачати зайвий час і сили на дрібні проблеми, яких у вас буде в достатку. Цей сон може пророкувати і підвищення рівня народжуваності на землі. Побачити себе дитиною — ви ведете себе так, що ваші дитячі витівки не тільки вкрай недоречні, але і ображають навколишніх.

Якщо приснилися діти, які плакали, планеті загрожує небезпека. Прийде час, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться неженскими справами, а діти справді чимало плакати. Сновидінню його бачення пророкує лиха, що йдуть від власних дітей або нащадків самих близьких родичів. Діти-інваліди, що з’явилися у вашому сновидінні, свідчать, що своїми поганими звичками ви шкодите не тільки власний, але і здоров’ю людей навколо себе. У ряді випадків такий сон пророкує екологічну катастрофу в масштабах планети.

Побачити своїх дітей — будьте уважніше, вибудовуючи відносини зі своїми домашніми. Ймовірно, своїми діями і словами ви їх здорово ображаєте. Поганим сном є пошук дітей: низка дрібних негараздів зробить неможливим вирішення сформованого скрутного становища. Грати з дітьми — ви перебуваєте в пошуках роботи до душі. Проте ще якийсь час ви проведете на старій роботі, яку не любите і яка позбавляє вас останніх сил.

Наснилися красиві діти — вас чекає надзвичайний процвітання, щастя і благо. Для матері бачити власної дитини пріболевшім — у нього завжди буде відмінне здоров’я, але інші пов’язані з ним дрібні неприємності стануть предметом її занепокоєння. Якщо ви побачили уві сні працюють або навчаються дітей, вашою долею будуть добробут і мир.

Свій дитина уві сні був безнадійно хворий чи мертвий — є причини для страху, оскільки його благополуччю щось серйозно загрожує. Побачити мертву дитину — такий сон не принесе незабаром нічого, крім розчарувань і хвилювань. Діти горе, плачуть — настають неприємності, тривожні передчуття, ваші уявні приятелі проявлять підступність і злість. Грати і возитися з дітьми — у всіх комерційних і любовних справах досягнете мети.

Діти є символом геніталій взагалі, тобто і чоловічих та жіночих. Часто прийнято вважати, що хлопчик є символом чоловічих геніталій, а дівчинка — жіночих статевих органів, але це зовсім не обов’язково так. Якщо ви граєте або няньчітесь з дітьми, то у вас дуже сильна тяга до самозадоволення, якої ви не можете, так і не хочете, протистояти.

Якщо ви караєте або наказуєте дитини взагалі або дитини протилежної статі, то це також говорить про вашу тягу до самозадоволення. А от якщо ви караєте дитину одного з вами статі, то це може говорити про вашу тягу до не традиційної сексуальної орієнтації. Якщо ви рятуєте дитину від небезпеки, наприклад, тоне, то це говорить про ваше бажання завести дитину, можливо, приймального.

Якщо заміжня жінка побачила, що народила дитину, — це сон в руку: вона завагітніє і народить здорову дитину; також її незабаром залишать всі хвороби і нездужання. Якщо вона побачила маленьких дітей, це віщує їй абсолютно особливий стан душі і тіла. Самотня жінка побачила, що у неї є дитина, — її доброчесність знаходиться в небезпеці. Якщо приснилася смерть своєї дитини, ви не повинні лякатися, оскільки сон тлумачиться навпаки, т. е. дитина оговтається від хвороби. Бачити себе дитиною — такий сон не можна вважати добрим. Однак якщо приснилося своє власне дитинство, в шлюбі, залицяннях, в робочих питаннях, торгівлі вам буде супроводжувати удача.

Красиві, здорові діти у сні передвіщають надзвичайне процвітання, щастя і благополуччя. Для матері бачити уві сні своєї дитини легко хворим означає, що у нього завжди буде міцне здоров’я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов’язані з ним.

Якщо Ви бачите уві сні граючих дітей, це означає, що Вас чекає щастя і благополуччя в амурних справах. Все, що Ви плануєте, здійсниться; все, про що мрієте, неодмінно збудеться. Ловіть мить удачі, поки доля надає Вам таку чудову можливість!

Цілувати дітей у сні — до спокою. Дитина сниться до великого здивування; грудне дитя — до добробуту; красиве — до радості; голенькое і забруднене, негарне — гряде тяганина, несподівано звалилися клопоти.

Сон з дітьми означає добро, добре ставлення людей. Якщо приснилося, що у вас є діти, хоча насправді їх не існує, якийсь захід виявиться вельми успішним.

Сон про дітей — це позначення нерозвинених інстинктів або функцій. Іноді, виходячи з контексту, слід визначати, позитивний або негативний символ для особистості.

Турботи. Красиві, охайні знак радості та удачі. Некрасиві, брудні поганий стан справ і ситуації. Підкидьок — багатство.

Діти сняться до удачі і успіху в справах. Весело і невимушено базікали з дітьми — доля подарує вам справжню радість.

Діти сняться до радості і прибутку, успіху і благополуччя в справах.


Залишити відгук