Сонник Дерево — до чого сниться ?

Дерево, як матеріал, з якого виготовляють різні предмети — є одним з головних жіночих символів. Тому треба бути дуже обережним при тлумаченні тих символів, які вважаються чоловічими, якщо вони виготовлені з дерева. Дерево, основною частиною якого слід вважати все-таки стовбур — є символом чоловічих статевих органів. Якщо чоловік бачить уві сні якесь дерево — це говорить про його інтерес до гомосексуалізму. Якщо ж кілька дерев (але це ще не ліс) — сновидець може також прагнути до групового сексу, причому його цікавить варіант: кілька чоловіків і одна жінка. Чоловік, що сидить під деревом — відчуває прагнення до одностатевих зв’язків, а жінка, що сидить під деревом, не задоволено своїми сексуальними партнерами і мріє про ідеальний у всіх відношеннях чоловіка.

Якщо ви садите дерево або доглядаєте за зростаючим деревом — ви прагнути до нової (або першої) статевого зв’язку. Сон характерний для періодів статевого дозрівання, а також згасання статевої активності. Якщо ви рубаєте дерево — ви сумніваєтеся у своїй статевої активності та спроможності. Якщо ви не можете зрубати дерево — це говорить про те, що ваші страхи позбавлені всяких підстав і ви абсолютно здорові. Якщо ж дерево зрубане — у вас можливі порушення або розлади в діяльності статевих органів. Процес рубки дерев також може говорити про приховану гомосексуальності сновідящого. Зламане або всохле дерево — передвіщають невдачі в любовних справах, можливо, з-за захворювань статевих органів.

Якщо чоловік поливає дерево — він схильний до самозадоволення. Якщо жінка поливає дерево — вона прагне до радощів сімейного сексу і хоче мати дітей. Вирване дерево — говорить про вашу схильність до самозадоволення і страху бути викритим. Блискавка, яка влучила в дерево, або палаюче дерево — застерігають вас від вступу у випадкові зв’язки. Якщо ви спостерігаєте, як інші доглядають за деревом (деревами) — це говорить про наявність у вас едипового комплексу. Він може бути або пригнічений, або існувати в ваших мріях.

Якщо у сні вам примарилось одне дерево, то наяву вам сумно і самотньо, ви шукаєте споріднену душу. Якщо вам снилося распустившееся молоде деревце, то насправді вам потрібно озирнутися на ваших близьких або зайнятися пристроєм особистого життя. Пригрезившееся старе дерево з голими стирчачими чи обламаними гілками сниться до того, що в старості вас очікують важкі захворювання, самотність, бідність. Сни, в яких людині привиділося падаюче дерево (незалежно від того, вирвав його вітер, його зрубали або зламали), віщують його смерть. Якщо він сам рубає дерево, то наяву зробить необачні кроки, які можуть привести до загибелі знайомого, колеги по роботі або навіть близької людини.

Квітуче дерево сниться до радісних подій і успіху в будь-якому підприємстві. Якщо на дереві ростуть плоди, то несподівано на вас обрушиться грошовий дощ. Якщо снилася лісова гущавина або навіть кілька дерев, значить, спілкування втомила вас, ви хочете відпочити і хоч ненадовго залишитися один на один зі своїми думками. Якщо уві сні ви заблукали і не можете знайти стежки з лісу, то в цьому вам не на кого спертися, щоб з честю вийти з ситуації, що склалася.

Велике дерево несподівано ламається — віщує біду, нещастя. Підійматися на велике дерево — слава, слава, успіх, щастя. Бачити сухі і мертві дерева — щось неблагополучно в будинку. Висохле дерево знов зеленіє або розпускаються квіти на сухому дереві — благополуччя і щастя для дітей і онуків. У дворі виростає плодове дерево — віщує народження сина. На фруктових деревах багато плодів — говорить про те, що діти і онуки в хорошому стані.

поламане Дерево — до нещастя. Дерево, на яке ви забираєте, несподівано ламається — смертельне поранення, недуга. Листя падають з великого дерева — щаслива подія в будинку. Півень сидить на дереві — віщує багатство, прибуток. Посеред лісу виростає дерево — народиться ще один благородний син. Приходити додому, несучи дерево на плечі — радість у зв’язку з матеріальною вигодою, придбання. Саджаєш дерево — велике щастя і процвітання.

Збираєтеся зрубати велике дерево — віщує велику прибуток, матеріальний добробут. Стояти під деревом — благородний чоловік, що залишається в тіні, нікому не відомий. Впали або зів’ялі дерева — віщує нещастя для кого-небудь.

Одне дерево — символізує самотність, пошук близької людини. Молоде зелене деревце — вам необхідно приділяти більше уваги вашим близьким або зайнятися пошуком друга або коханої. Бачити уві сні самотнє старе дерево з облетіли листям і обламаними сучками до важких захворювань або самотньої старості в злиднях. Бачити падаюче дерево, зрубане або вирване вітром, зламане — передвістя швидкої смерті.

Самому рубати дерево — своїми вчинками ви можете погубити близької вам людини або просто знайомого, колегу. Квітуче дерево — символ очікує на вас незабаром успіху, радості. Дерево з плодами, які ви збираєте — вам належить несподіваний дохід, прибуток. Кілька дерев, ліс — ви втомилися від спілкування з людьми. Вам хочеться побути на самоті, відпочити. Заблукати в лісі — значить, ви не знаєте, кому можна довіряти або як знайти вихід з тієї ситуації, в якій ви опинилися.

Дерева вказують на жінок. Також побачити дерева уві сні — це ознака сварки і суперечки. А незнайомі дерева — це ознака тривоги і біди, особливо, якщо побачити їх вночі. А гарне дерево, як, наприклад, пальма — це гарне і приємне слово, огидне ж дерево, як колоквинт, наприклад — це погане слово. Іноді, дерево тлумачиться як людина, характер якої подібний до цього дерева, як, наприклад: якщо хто-небудь побачить у сні, що отримав багато плодів з якогось дерева, то він отримає багато подарунків і багатств від людини який за характером подібний цьому дереву. Бачити уві сні квітуче дерево — знак успіху, удачі та радості; голі дерева-до смутку і хвороб; дерева з висячими плодами — до процвітання і благополуччя. Зрубане дерево — провісник тяжкої втрати і біди.

Побачити квітуче дерево — до великого щастя; палаюче — до збитків; засохлу — неповагу; плодоносна — до зустрічі з добрим приятелем; зрубане — до втрати надії; залазити на дерево — у всьому будете щасливі, піднесеться на роботі або в цілому в діловій сфері; впасти з нього — до насмішок над вами; валити дерево — до того, що ваша вдача тільки принесе шкоди; пиляти — до щастя; з густим листям — до перспектив прибутку; без листя — до збитків; сидіти під деревом — до одержання гарних звісток; палити — до смутку; рубати — до втрати майна; плисти по воді на дереві — до того, що надії не справдяться. Збирати дрова, гілки, дошки і т. п. — до сердечного болю; носити все це — опинитеся в біді; купувати — до турбот; сточені хробаками дерево — до збитків.

Якщо в сні ви побачили дерево в молодій листі, то воно обіцяє реалізацію всіх ваших мрій і намірів. Мертві дерева сняться до смутку і втрат. Підійматися на дерево — так само швидко будете просуватися по службовій драбині. Зрубати дерево або висмикнути його разом з корінням — сон передвіщає абсолютно бездарну розтрату вами заощаджень і енергії. Колоти дрова — почнете боротьбу за успіх, яка завершиться вражаючими позитивними результатами. Милування пишними зеленими кронами сниться до майбутнього успіху і популярності. Шаруділи під ногами опале листя віщує втрату.

Побачити в сні красиві, густолистые дерева або фруктові дерева, вкриті квітами або плодами, — такий сон з’являється до благополуччя, а також успіхів у сільському господарстві, у підприємництві та морській справі. Для закоханих бачити дерева в цвіту або фруктах — попереду щасливе одруження, спокійне життя і радість, принесена в будинок дітьми. Зрубані дерева віщують втрати: друзі поїдуть далеко або важко захворіють, ваші справи засмутяться. Лазити по деревах — такий сон означає, що доля приготує вам масу випробувань, капканів, таять в собі біду.

Сон, у якому ви бачите дерево з молодою зеленою листвою — символізує виконання ваших таємних бажань. Вам належить випробувати нові відчуття, які знову розбудять у вас пристрасть і чуттєвість. Дерево з палого або опалим листям — навпаки, означає втрату колишніх стосунків. Любов і секс зникнуть на час з вашого життя, ви цілком і повністю зануритеся в роботу.

Побачити дерево — отримаєте прибуток; влізти на дерево — до втрат, невдач; побачити фруктове дерево (або рвати фрукти з нього) — вас чекає успіх, який не буде швидкоплинним; рубати — пережити втрату; садити — будете багаті; з плодами — до добробуту. Квітуче дерево обіцяє успіх у справах; оброблення, вивернути з коренем сниться до смерті, трауру; палаюче — до збитків.

Квітуче, струнке, з плодами говорить сама за себе, це щастя розквіт, успіх. Засохле занепад життєвих сил, старість, невдачі і розчарування. Залізти на дерево або його повалити повний успіх. Впасти з дерева провал, деградація, нещастя. Падаюче, мертве, вивернути з коренем смерть сплячого або близької людини; капітальний застій у справах.

Якщо побачили велике дерево з розкидистою кроною, погіршиться здоров’я. Зрубане, зламане — не звертаючи уваги на хворобу, ви доведете себе до небезпечного стану, наслідком якого може стати летальний результат. Тоненьке, тендітне дерево попереджає, що десь поруч з вами є вампір.

Це позначення індивідуального життя і розвитку самого суб’єкта. Образне відображення дерева служить вказівкою на ситуацію, в якій перебуває чи суб’єкт, або хтось, хто володіє ясновидінням.


Залишити відгук