Сонник Село — до чого сниться ?

Побачити в сні приємний сільський пейзаж — до приємного проведення часу і сприятливим обставинам життя. Опинитися в незнайомій селі у сні означає, що незабаром ви опинитеся в скрутному становищі або ж дізнаєтеся чиюсь таємницю. Бачити бідну село у сні означає, що ви засмучені і самі шкодуєте себе. Бачити село взимку, вогкою восени, в погану погоду — символ печалі і смутку.

Шукати будинок в селі означає, що ваш легковажний спосіб життя в майбутньому принесе вам чимало переживань через пліток і скандалів, з якими буде пов’язана ваше ім’я. Жити в селі — хороший сон і віщує сімейне благополуччя і душевний спокій. Рідне село бачити в сні — до отримання звістки про близьку людину або родича. Сон, у якому ви побачили село, охоплену вогнем, пророкує бурхливий розвиток якихось подій, які торкнуться всіх членів вашої родини.

Сільську бабу зустріти в сні — передвісник чвар або пліток про вас. Якщо вам присниться, що ви стали звичайним сільським жителем, то ваші справи відкладаються і ваше життя стане нудним і одноманітним. Побачити в сні сільських жителів за роботою означає, що ваші справи будуть просуватися не так успішно, як вам того хотілося б. Дивіться тлумачення: Будинок.

Бачити себе в мальовничій і родючій місцевості з великою пшеничними полями, чистими річками, красивими будинками передвіщає наступ Вашого зоряної години. Сприятливі обставини дозволять Вам зайняти високий службовий пост і розбагатіти. Суха, безплідна місцевість, бідні будинки — до наступу у Вашому житті смуги тривог і відчаю. Взагалі сон про перебування в селі обіцяє хороше здоров’я і забезпеченість. За відвідуванням уві сні будинку своєї сільської юності — наяву підуть несподівані, але приємні події.

Взагалі сон про перебування в селі обіцяє хороше здоров’я і забезпеченість. Бачити себе в мальовничій і родючій місцевості з великою пшеничними полями, чистими річками, красивими будинками передвіщає наступ вашого зоряної години. Сприятливі обставини дозволять вам зайняти високий службовий пост і розбагатіти. Суха, безплідна місцевість, бідні будинки сняться до наступу у вашому житті смуги тривог і відчаю.

Побачити село — ваше майбутнє поки невизначено; бідне село — ви збіднієте, обійняте вогнем пожеж — до добробуту; жити в селі — ваше життя буде мирною і спокійною. Якщо село у вашому сні з’явилося в літній час, це значить, душа наповниться щастям і радістю. У той же час село, наснилося пізньої осені або взимку, є недобрим знаком, що обіцяє тугу і незадоволення.

Приїхати в сні в село означає повернення до колишніх цінностей. Можливо, Вам захочеться відновити перервані з Вашої вини стосунки з колишнім партнером. Цілком імовірно, що він сам проявить ініціативу. Провівши деякий час у розлуці, Ви зрозумієте, що зробили помилку, і спробуєте її виправити.

Сільська природа сниться як уособлення потенційних можливостей суб’єкта, який вже починає йти до їх втілення; також сновидіння вказує на позитивне оточення особистості.

Побачити в сні село — такий сон обіцяє безтурботне життя. Гуляти по селу, збирати плоди у сільському саду — до достатку і благополуччя.

Радісна подія, умиротворення, спокій; для сільських повсякденні турботи і справи. Бачити палаючу з боку до щасливого події.

Бачити уві сні село — до щастя. Однак займатися пошуком чийогось будинку в селі — будете турбуватися з-за пліток і скандалів.

Сон повідомляє про наветах, наговорах, несправедливе засудження.


Залишити відгук