Сонник Гроші — до чого сняться ?

Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події — втрата, отримання, витрачання. Сни про гроші мають на увазі силу, контролювання інших людей, компетентність. Відповідно, істотним елементом, що має велике значення для розшифровки сну, є більш уважний погляд на осіб, які брали участь у приснився товарно-грошових відносинах, а також на вашу роль у них. Багато людей, до яких у сні є гроші, відчувають гостре бажання володіти ними в житті. Їх засмучує брак грошей і нездатність контролювати себе, коли мова заходить про поводження з грошима. Найбільш явно останній момент простежується у сні про гроші, який відвідує загрузли в боргах людей.

Отримуєте уві сні гроші — вам треба, по можливості, запам’ятати їх джерело та обставини цієї дії. Може, це сон про благословення. У даній ситуації отримання грошей служить вказівкою на те, що емоційні сили відроджуються, або ж на оновлення налагодження відносин, які більше не мучать вам душу. Якщо приснилося, що ви, будучи дуже заможною людиною, діліться багатством з оточуючими, то найчастіше це уособлює потреба донести благословення до інших. Насправді стоїть за цим потреба має відношення до власне грошей рідко — скоріше, це бажання допомагати іншим.

Якщо у сні ви без особливих на те причин втратили гроші, це говорить про те, що ви не в змозі контролювати себе — як у сфері грошових відносин, так і в емоційній сфері: ви безладно растрачиваете свій емоційний або інший потенціал. Як ви оцінюєте значення грошей для життя? Одними гроші сприймаються як щось само собою зрозуміле, іншими — як символ впливу, контролю, відображення статусу. В залежності від наявності проблеми з грошима сни про фінанси можуть, зокрема, служити вказівкою на ваші почуття по відношенню до сили, в якій би формі вона виражалася.

Знайти гроші — такий сон передвіщає появу приводів для незначного занепокоєння. У той же час він відвідує перед великим щастям, сприятливими змінами в житті. Виплачувати комусь гроші — зазнаєте невдачі. Отримувати золото — до прекрасних перспектив і радість, які ніщо не зможе затьмарити. Втрата грошей обіцяє якісь домашні і службові неприємності. Підраховуючи свої гроші, виявити нестачу — переживете неприємності, пов’язані з якимись платежами. Вкрасти гроші — це знак загрожує вам небезпеки і заклик до більш обачного поведінки.

Економити гроші — уособлення майбутнього багатства і життєвого комфорту. Ковтати гроші — у вас з’явиться якийсь новий корисливий інтерес. Перераховувати великі суми — сон говорить про можливості жити щасливо і заможно. Знайти пачку валюти і виявити, що на неї пред’являє права молода жінка, — є загроза втрат у бізнесі, винна в яких буде близька дівчина або жінка, вмешавшаяся у ваші справи. Побачивши такий сон людина може усвідомити, що живе не за коштами. Цей сон є попередженням: не треба розбурхувати себе марними фантазіями.

Дрібні монетки сняться до незадоволеності в справах. На роботі можуть трапитися неприємності, а дорогі вам люди будуть нарікати на те, що ви занадто до них неуважні. Втрата дрібних грошей загрожує легкою зневагою до себе і невдачею, знахідка — сприятливими перспективами. Вважаєте уві сні монети — будете проявляти практичність і ощадливість. Якщо уві сні ви взяли гроші в борг, наяву опинитеся в складному становищі: люди будуть думати про вас краще, ніж ви є насправді, тільки вас це не порадує. Просили у когось гроші в борг — на тлі уявного відчуття благополуччя з’являться нові клопоти. Витрачали чужі гроші — будете спіймані на дрібному обмані; втратите одного. Підробляли гроші у сні — поганий знак.

Якщо ви знайшли уві сні гроші, будьте обережні, оскільки якийсь чоловік з вашого кола спілкування замислив проти вас щось дуже зле. Вам не можна брати чужих речей, навіть якщо вони будуть залишені в якомусь глухому місці. Справа в тому, що з їх допомогою люди з нечистими помислами на хороших, добропорядних людей насилають псування. Ви отримували гроші — значить, люди бачать у вас щедрого, доброго людини, готового прийти на допомогу у важкі моменти життя.

Якщо приснилися порвані купюри, то це позначення злиднів, голоду, розорення, які можуть прийти у ваше життя. Є ймовірність, що в майбутньому ви втратите всі свої заощадження через вчиненого на ваш будинок розбійного нападу. Вважати уві сні гроші — такий сон свідчить про те, що ви дуже дріб’язкові; перегляньте своє ставлення до грошей, адже вони не в змозі замінити людських відносин. Якщо уві сні простягали комусь гроші, такий сон говорить: щоб колись розпочату справу мало вдале завершення, скоро на нього вам доведеться серйозно витратитися.

Валюта сниться до зміни напрямків діяльності. Якщо ви уві сні знайшли валюту, то підете на великий ризик. Перераховували — це сон до грошової винагороди в самому найближчому майбутньому. Приснилося, що ви у кого брали в борг іноземні гроші, — значить, ваше бажання жити безбідно незабаром виповниться. Якщо комусь уві сні віддавали свою валюту, то скоро вас чекає відпочинок, швидше за все, на свіжому повітрі, в лісі і т. п.

Сновидіння, в якому ви відкриваєте валютний рахунок, повідомляє про високу ймовірність отримання великого спадщини. Виявлена у себе фальшива валюта сниться до того, що ви станете ще більш проникливим і обережною людиною. Якщо оточуючі досі не звертаються досить часто до вас за допомогою, то незабаром неодмінно будуть це робити. Уві сні власноруч займалися підробкою іноземних грошей — значить, в недалекому майбутньому ви досягнете підвищення фінансового добробуту, оскільки у вашому житті настає пора змін.

Гроші є символом сексуальної енергії і сексуальних бажань сновидця. Якщо ви витрачаєте гроші, то вас переповнює сексуальна енергія. Ви готові займатися сексом з будь-якою людиною. Якщо він вселяє вам хоч якусь симпатію. Якщо ж ви отримуєте гроші, то це символізує брак любові у вашому житті. Радощів сексу вам теж не вистачає. Зароблені гроші символізують ваше прагнення до сексуальної розрядки. Знайдені гроші символізують радості сексу при несподіваній зустрічі. Вони можуть символізувати майбутню зміну сексуального партнера. Втрачені гроші символізують занепад сил і можливу імпотенцію. У будь-якому випадку краще перевірити своє здоров’я.

Якщо у сні ви знайшли гроші — попереду дрібні занепокоєння, зміни і, врешті-решт, велике щастя. Втратили гроші — чекайте неприємностей, як вдома, так і на службі. Виплачувати гроші — до невдачі. Вкрали гроші — ви в небезпеці. Отримувати гроші — до хороших перспектив та сімейних радощів. Рахувати свої гроші і виявити нестачу — до неприємностей. Економити гроші — до багатства й комфорту.

Добути уві сні гроші — до серйозних витрат; мати фальшиві — втратите спадщину; побачити багато — до несподіваного багатства; вважати велику суму грошей — до нових заробітків; втратити — вам не вдасться попрацювати; видавати гроші — до більших витрат; давати в борг — настають тривоги й турботи; грошові операції сняться до збільшення сімейства.

Якщо у сні Ви вважаєте гроші, це означає, що Вам варто задуматися про те, чи не занадто трепетні почуття Ви до них відчуваєте. Дріб’язковість і скнарість, що вириваються з Вашої підсвідомості, приречуть всі Ваші спроби зав’язати нове знайомство на провал. Якщо Ви знайшли гроші – це знак, що передвіщає благополуччя в особистому житті.

Платили за щось гроші — ви можете успішно вести справи і досягти блискучого їх закінчення. Отримувати від когось гроші — з’явиться на світ дитина; суд ухвалить рішення на вашу користь; в цілому це сон до добробуту. Знайти гроші — у вашій справі буде несподіваний успіх; можливо ваша участь у веселій весіллі.

зі сну дрібні гроші віщують грошові втрати. Паперові купюри обіцяють обман, якщо ви наяву дасте комусь грошей в борг, і втрату, якщо зробите внесок у банку. Так що забирайте свої кровні, поки не пізно. Старовинні монети та купюри віщують вам отримання подарунків.

Повертаєш людині гроші — позбавлення від хвороби. Підбираєш гроші — велика удача. Бачити гроші влітку-навесні — на щастя, бачити гроші восени-взимку — до нещастя. Розподіл грошей в сім’ї — віщує розставання.

Якщо приснилися гроші, переживете сильний гнів. Рахувати гроші — до достатку. Збирати гроші, якщо вони розсипалися, — до невдачі.

Мідні гроші сняться до смутку; срібні — до сліз і прибутку; паперові — до звістки, обману; золоті — до горя.

Символ нефункціональних думок, переконань, фальшивих цінностей.


Залишити відгук