Сонник День народження — до чого сниться ?

Є два варіанти снів про цю подію. Перший — всі знають про те, що у вас день народження. Можливо, вам сниться вечірка або просто привітання друзів (див. Свято).

Другий варіант — ваш день народження трохи затьмарений тим, що всі забули про таку важливу для вас подію. Останнє свідчить про прагнення збільшити свою значимість у суспільстві. Для такого тлумачення сну визначальними будуть наступні елементи: кого ви зустрічаєте, наскільки явно ці люди ігнорують ваше свято, як реагують на ваше нагадування (або на красномовні невербальні натяки). Ви, мабуть, відчуваєте себе в суспільстві зайвим, вам не вистачає уваги з боку оточуючих. Якщо ви не хочете нагадувати про те, що у вас день народження, значить, ви вимагаєте, щоб зі сну вам люди самі вам приділили більше уваги. Якщо ж ви повідомили про свій день народження, а люди у відповідь поспішили принести свої вибачення, можливо, ви відчуваєте, що вони грають на дефіциті спілкування з вами. Якщо вам вручили подарунок, то який?

Якщо у сні вам присниться, що у вас день народження, то це віщує вам отримання хорошого звістки, що в подальшому вплине на ваше майбутнє. Літнім людям такий сон пророкує довголіття, хворим одужання. Бути в сні на чужому дні народження — до вісток від знайомих або близьких. Іноді такий сон указує, що ви незадоволені своїм життям, хотіли б змінити її і тому заздрите людям, які живуть інакше.

Якщо день народження був веселим, яскравим і барвистим, то скоро ви отримаєте важлива звістка, якому щиро зрадієте. Якщо ж чужий день народження у вашому сні був похмурим або нудним, то сон пророкує вам розчарування і засмучення. Такий сон закликає вас бути більш діяльним і не кукситься.

Якщо день народження сниться юнакові — це знак майбутніх грошових труднощів і віроломства друзів. Літній людині він обіцяє ще великі прикрості.

Власний — досягнеш похилого віку; чужий — багато радості.

День народження — Свій — до довгого життя. Чужий — до веселощів.

Свій — довге життя, чужий — багато радості.


Залишити відгук