Сонник Дельфін — до чого сниться ?

Дельфін є чоловічим символом. Резвящийся дельфін символізує ваше здоров’я і сексуальну привабливість. Безліч дельфінів символізують вашу активну і різноманітну сексуальне життя. Якщо ви пливете на кораблі, а навколо вас граються дельфіни, то навколо вас в’ється безліч людей, які хотіли б відбити вашого сексуального партнера. Будьте пильні та уважні до свого партнера.

Якщо чоловік плаває серед дельфінів або на дельфіні, то це символізує його гомосексуальні прагнення. Якщо жінка плаває серед дельфінів або на дельфіні, то це символізує її ненаситність. Одного чоловіка їй явно недостатньо. Поранений дельфін символізує захворювання статевих органів. Мертвий дельфін символізує імпотенцію або фригідність.

Якщо вам снився дельфін, то сон пророкує, що від падіння в безодню вас врятують друзі. Нападник на вас дельфін сниться до невдачі в справах, винна в якій пасивність. Дружелюбно настроєний дельфін сниться до того, що вашим сумнівам прийшов кінець, ви взяли правильний курс і тому зможете взяти тайм-аут для відпочинку. Сон на п’ятницю означає, що ви потрапили в струмінь і досягнете успіху в будь-якому починанні без особливої напруги сил. Сни на суботу говорять про те, що, хоч ризик і є благородною справою, перевіряти на собі правильність цього твердження ви не повинні.

Сни про дельфінів не можна вважати добрими. Після них вам треба побоюватися моря, адже в ньому загине кращий друг, там залишаться ваші світлі надії і мрії про кохання. Дельфін приснився під час подорожі — обережно, вам загрожує велика небезпека.

Це уособлення позитивності здорових відносин, дружби, компаньйона або позитивних домінуючих інстинктів.

Бачити дельфіна — означає Вашу схильність потрапляти під вплив нового уряду. Це не дуже хороший сон.

Бачити його в сні — знак одержання радісних звісток.

Білий дельфін — віщує призначення на посаду.

Радість, хороша звістка.


Залишити відгук