Сонник Дідусь — до чого сниться ?

Сни, в яких ви розмовляєте з власним дідусем, прорицают смерть близьку вам людину, можливо, родича. Якщо уві сні ви розмовляєте з померлим дідусем, то в реальності на вас обрушиться лавина проблем і невідкладних справ, які цілком захоплять вашу увагу і час. Якщо снилися в ролі дідуся ви самі собі, це застерігає вас від поспішних кроків на шляху до наміченої мети: почекайте, зірки розставлять все на свої місця. Може трапитися, що ви перебільшуєте складність проблем, що виникають, і для їх вирішення вам досить просто зробити в потрібному напрямку пару кроків. Разом з вами сидить за столом дідусь сниться до того, що перед вами розстеляється довга життєва дорога. Якщо наснилося, що ви отримуєте від дідуся який-небудь подарунок, то в реальному житті можете стати повноправним спадкоємцем великого стану, який дістанеться вам після його смерті.

Бачити уві сні живими свого покійного дідуся — до позбавлення від труднощів і проблем. Бачити живих близьких людей мертвими, означає, що їх життя триватиме. Сон, у якому померлий б’є сновидця, означає, що він скоїв якийсь гріх. Хто побачить, що знайшов покійника, той скоро розбагатіє. Якщо померлий, якого Ви бачите в сні робить щось погане, то він застерігає Вас від вчинення цього. Якщо померлий, якого Ви побачили уві сні робив якусь добру справу, то це для Вас знак, щоб і Ви зробили щось подібне. Бачити уві сні померлої людини живим і свідчить, що він живий і у нього все добре — вказує на дуже гарне положення цього людини на тому світі. У Корані сказано: «Ні, вони живі! Доля свій знаходять у Господа свого». (Сура-Імран, 169).

Якщо в сновидінні ви зустрілися зі своїм дідусем і бабусею, поговорили з ними, це знак, що передвіщає проблеми, впоратися з якими буде досить складно. Однак на допомогу вам прийде чий-то хороший рада. Крім того, зустріч з цими родичами служить нагадуванням про ваших старих боргах. Якщо дідусь виглядав суворо або сумно — щось значне ви випустили з уваги у своєму житті, і це вже скоро може привести вас до каяття. Вам слід подумати, про що може йти мова. У той же час посмішка на обличчі дідуся свідчить про вірність обраного вами шляху. Ще одне можливе значення цього сну — скоро хтось поверне вам борг.

Дідусь є символом чоловічого начала. Для жінки дідусь символізує її прагнення знайти надійного і постійного сексуального партнера. Для чоловіка дідусь символізує його страхи перед можливою імпотенцією або боязнь виявитися недостатньо заможним в ліжку, то є страх, що партнерка залишиться незадоволеною.

Дідусь – наймудріша частина особистості сновидца, добрий рада; ситуація болісного вибору.

Дідівський будинок — смерть в родині.


Залишити відгук