Сонник Давати — до чого сниться ?

Давати комусь флейту — популярність, слава. Давати людині якийсь одяг — виникнуть службові справи, буде хвороба, недуга, горе. Давати людині кастаньєти — віщує сварку. Давати людині ніж або кинджал — віщує нещастя. Давати людині шовкову матерію — велике нещастя. Далекі подорожі у всіх напрямках — щастя. Іншій людині даєш поздовжню флейту — віщує популярність, славу.

Жінка дає чоловікові води — щастя. Дружина і чоловік дають один одному гребінця — віщує щастя. Людина дає вам велике відро — вигода. Людина дає ваги — віщує володіння владою. Людина дає три меча — станете начальником округу, губернатором.

Бачити у сні, що Ви даєте гроші в борг, віщує труднощі в оплаті грошових рахунків або інші неприємності. Позичати речі — обіцяє Вам, що Ви станете на шлях великодушної допомоги іншим людям і таким чином прийдете до думки про необхідність самовдосконалення. Якщо уві сні Ви відмовляєтеся позичити речі — сон передвіщає, що в Вас прокинеться величезний інтерес до своїх справах, ведення яких викличе повагу к. Вам оточуючих. Якщо хтось пропонує Вам позику гроші чи позичає Вам речі — то цей сон є предвестьем початку міцної дружби.

Якщо снилося, як щось давали вам, то це до блага, яке може проявитися в найрізноманітніших формах. Якщо ви давали, то належить множення тих речей, предметів і т. п., які давали комусь уві сні. Бачити, як хтось комусь щось давав, — теж добра ознака.

У сні роздавали що-небудь у якості подарунка — наяву вам дадуть відповідь невдячністю. Бачити, як хтось щось роздавав, і при цьому вам нічого не дісталося, — значить, ви будете обділені в чомусь одному, але зате в іншій сфері ви отримаєте якихось благ в надлишку.

До придбань. Значення сну залежить від того, що саме лунало. Якщо, наприклад, це були алмази, то ви станете винуватцем створення ситуації, в якій вам та іншим людям доведеться пролити сльози.

Давати милостиню бідним — самі того не очікуючи, отримаєте прибуток; давати в борг — будуть промахи, помилки і як наслідок — каяття.

Втрата. Милостиню — придбання, поліпшення справ.


Залишити відгук