Сонник Бик — до чого сниться ?

Побачити в сні запряженого бика — знак невдячності по відношенню до вашим близьким. Бик уві сні персоніфікує озлобленого і могутнього ворога, а іноді владного лідера. Тому побачити його у сні — завжди попередження про небезпеку. Вам слід бути обережнішими у ваших справах, вчинках і постаратися не викликати невдоволення керівництва. Білий бик у сні — знак успіху і багатства. Бачити уві сні пасуться биків — передвісник міцного положення в суспільстві й загальної поваги, якщо тільки бики не виснажені. Бичок пасеться у вашому сні пророкує вам швидке отримання спадщини. Бачити биків на водопої — знак любовних утіх і відданості коханого. Племінний бик у сні означає швидке і вдалий шлюб з людиною багатим, владним, впертим і сильним.

Убити бика уві сні — дуже добрий знак, що передвіщає, що вам вдасться уникнути небезпеки і ваше життя не зміниться на гірше. Іноді такий сон пророкує страждання. Бачити його мертвим — зміна обставин, яка, з одного боку, допоможе вам добитися успіху, а з іншого — доставить вам багато неприємних хвилин і прикростей. Якщо уві сні бик нападає на вас, то вас чекає удача в любові і щастя, які будуть болісні, але доставлять вам багато задоволення, однак їх затьмарять наклепницькі чутки про вас.

Якщо уві сні білий бик підняв вас на роги, а ви не злякалися, то вас чекає слава, якої ви самі здивуєтеся. Зарізати бика у сні означає, що вам доведеться запастися терпінням на довгий час, поки не мине неблагополучний період. Бачити уві сні забіяк биків або кориду означає, що вас чекає любов і визнання шанувальників, які можуть ощасливити вас, якщо тільки ви цього захочете. Якщо вам доставило задоволення спостерігати за ходом кориди, то скоро вам належить участь у тривалій суперечці між вашими конкурентами.

Хто побачить у сні, що має багато биків, той досягне управління країною, якщо у нього є для цього шанси і можливості. Якщо він побачить, як сів на одного з них, то Аллах пошле йому благо і врожай. Той, перед ким у сні бик замукав, відправиться в далеку путь. Хто ж побачить, що бик збив його з ніг, той близький до погибелі. Його бачення також вказує на спалах смути і війни чи на допомогу в подоланні важких справ і робіт, особливо, для які займаються сільським господарством. Мукання бика означає розбрат. Інші кажуть, що бачити уві сні бика — передвіщає вам припинення фізичної допомоги в якомусь розпочатій справі з боку родичів, дузей або інших людей. Заколоти уві сні бика означає, що Вас переможе людина, що наводить на всіх страх. Побачити в сні бика без рогів — до спілкування з нікчемним, приниженим або бідною людиною.

Побачити добре вгодованої бика — означає, що Ви станете лідером у Вашому оточенні і жінки будуть шукати Вашого товариства. Побачити товстих биків на зеленому пасовище — обіцяє Вам успіх і високе положення в суспільстві, про який раніше Ви не змели і мріяти. Якщо бики схилилися до траві — це означає, що стан дещо зменшиться, а друзі відвернуться від Вас. Побачити мертвого бика, — знак печалі.

Якщо Ви бачите добірних породистих биків — це передвіщає щасливе одруження на заможної нареченій або з’єднання зі своєю колишньою, вірною дружиною. Якщо бики п’ють воду з чистого ставка або струмка — можливо поява поруч з Вами милою і відданої жінки. Якщо такий сон привидиться жінці — вона прийме пропозицію свого відданого коханого. Особливо щасливий сон, у якому Ви бачите білого бика.

Побачити в сні бика – незабаром Ви зіткнетеся з труднощами взаєморозуміння з коханою особою, причиною яких стануть ревниві і заздрісні суперники. Якщо молода жінка в сні зустрічає бика – наяву вона скоро отримає пропозицію вийти заміж, яке варто відхилити, так як шлюб буде нещасливим. Якщо Ви бачите, як бик нападає на когось, – чекайте неприємностей в особистому житті з-за власної легковажності. Якщо чоловік бачить у сні теля бика, це означає, що він розпещений жіночою увагою. Породисті бики обіцяють одруження на багатій нареченій. Бики, п’ють чисту воду, означають появу відданої супутниці життя.

Бик є символом чоловічої сили і привабливості. Ототожнення себе з биком говорить про вашу надмірній вірі в своє сексуальне чарівність. Полювання на бика означає прагнення позбутися від сексуальних конкурентів. Втеча від бика символізує, що ви можете стати об’єктом сексуальних домагань, в тому числі і гомосексуального типу. Якщо ви дражніть бика, то ви нерозбірливі у виборі сексуальних партнерів.

Побачити уві сні череду биків — це передвісник процвітання і успіхів у справах, особливо добре побачити биків на пасовищі: такий сон означає швидке збагачення, пошана, отримання титулу. Закоханим цей сон передвіщає щасливе одруження і отримання спадщини від багатого родича. Якщо уві сні бик переслідує Вас, це означає, що у Вас з’явиться ворог або суперник, який буде вельми докучати Вам.

Бики символізують галузь сільського господарства і наполеглива, старанна праця. Якщо у вашому сні фігурували бики, це може говорити про наявність у вас бажання повернутися до більш простому, аграрного укладу життя або ж свідчити про просторості ваших робіт в реальному житті. Подумайте, чи не відчуваєте ви на своїх плечах чужий вантаж, несправедливо звалених на вас.

Бик підіймається на схил гори — велике щастя і процвітання, успіх. Кров на рогах у бика — передбачає досягнення трьох вищих посад у державній адміністрації. Вбивати бика і є його м’ясо — віщує багатство й знатність.

Добре відгодований бик віщує вигідні угоди і несподіваний прибуток. Стадо биків сниться до досягненню успіхів і високого становища в суспільстві. Якщо уві сні вас переслідує бик – чекайте серйозної, твердої конкуренції.

Агресивний бик (Як, Тур тощо) — новий партнер в сексі. Розлючений, нападає — небезпека бути зґвалтованою, стати жертвою маніяка. Дикий — ви не задоволені у своїй сексуального життя.

Бик обіцяє Вам сильне і глибоке почуття, пристрасть. Якщо ж сниться бодающийся бик, будьте готові до того, що Ваше ім’я потрапить на мову словоохотливых пліткарів і заздрісників.

Бачити бика уві сні — будь обережний, піддатися нападу — щастя в любові, зарізати — пізнати терпіння, вбити його — уникнути небезпеки.

Це сон, що означає стереотип сили і агресивної позиції жінки, яка насаджує свою негативну чільну роль.

Сни про бика — хвороба, печаль. Переслідує — до спадщини.


Залишити відгук