Сонник Пляшка — до чого сниться ?

Пляшка, як посудину, символізує собою жіночі статеві органи. Звідси і всі типові тлумачення. Відкривання пляшки символізує статевий акт, втрату невинності. Струмінь з пляшки символізує задоволення. Велика кількість різноманітних і красивих пляшок у вашому барі символізує вашу активну статеве життя, а також говорить про велику кількість ваших сексуальних партнерів. Нерішучість при виборі пляшки в магазині або боязнь такого вибору говорять про вашу невпевненість перед особами протилежної статі і страху вступу в статевий контакт.

Якщо ви посилаєте своїх дітей здавати пляшки, то ви агресивно налаштовані по відношенню до своїх дітей. Якщо ж ви доручаєте це своїй половині, то ви таємно ненавидите його (її). Якщо ви вдарили кого-небудь пляшкою, то ви незадоволені своїм партнером і хочете змінити його, а заміна у вас вже є. Розбита пляшка символізує ваше невдоволення своїм сексуальним життям. Збір порожніх пляшок говорить про вашу безладді. Покупка в магазині доброю і красивою пляшки говорить про те, що ви цінуєте свого партнера, або скоро зустрінете свою мрію.

Побачити в сні порожню пляшку означає тривогу і марні надії, нужду і важкі переживання. Іноді сон пророкує сварку з близькою людиною або розлучення. Якщо у вашому сні вона розбивається, то це добрий знак, що передвіщає, що ваші справи підуть на лад, але ви будете важко переживати те, що трапилося. Розбита пляшка у сні — знак печалі; пляшка наповнена пророкує, що вас чекає багато проблем і перешкод у справах, які вас так стурбують, що ви втратите і сон, і апетит. Якщо уві сні ви п’єте із повної пляшки, то чекайте запрошення на вечірку, веселощів, спілкування з друзями, яке принесе вам велике задоволення. Темна пляшка уві сні пророкує швидку смерть милого друга. Пляшка з вином означає достаток. Перекинута пляшка — до неприємностей удома. Дивіться тлумачення: Штопор, Напій.

Повна бутель вина, що з’явилася у вашому сновидінні, означає, що життя буде вельми благополучною. Порожня пляшка — це символ вашого таємного ворога, у якого є компрометуючий вас секрет. Якщо він буде розкритий, вам буде завдано великої шкоди. Пити вино з пляшки — це заклик подумати: можливо, поруч із вами є людина, якій ви здатні завдати непоправної шкоди. Це спричинить за собою загибель власної душі і репутації.

Бачити уві сні пляшки добре, якщо вони вщерть заповнені прозорою рідиною: Ви подолаєте всі перешкоди в любові, добре влаштуєте Ваші справи. Якщо ж пляшки порожні — прийдешні нещастя обплутають. Вас міцними мережами і Вам доведеться докласти великих зусиль і вміння, щоб звільнитися від них.

Пляшка, повна алкогольним напоєм — вас чекає важке похмілля і в прямому і переносному сенсі. Битий — надмірне вживання алкоголю і жирної їжі призведе до хвороби шлунка. З водою — можуть захворіти нирки. Незвичайної форми — до рідкісного захворювання.

Пляшки, доверху наповнені рідиною, – сприятливий знак. Це означає, що ви подолаєте труднощі і будете щасливі в любові. Порожні пляшки, навпаки, сняться до непорозумінь і сварок.

Бачити пляшку — до тривозі; розбиту — до смутку; наповнену — попереду важка робота; пусту — будете потребувати.

Пляшки, повні води, означають, що ваші справи успішно влаштуються.

Порожня — досада. Повна тлумачиться по змісту.

Отримаєте спадок від далекого родича.

Пляшка у сні означає розлучення і розлуку.


Залишити відгук