Сонник Буря — до чого сниться ?

Якщо в сні ви спостерігаєте за бурхливою стихією з безпечного місця, то сон пророкує вам, що ваш друг поділиться з вами своїми бідами, а ви його підтримаєте. Потрапити в бурю у сні означає, що незабаром ви можете опинитися в небезпеці. Життя приготувала вам тяжкі випробування, і ви вдало впораєтеся з ними, якщо уві сні не злякалися. Після цього вас чекає щасливий період у вашому житті, який передвіщає вам благополуччя і вдалий шлюб. Іноді сон про бурю пророкує закоханим, що у них є щасливий суперник (суперниця), і ви переживете багато з-за цього. Сон, у якому ви укрываетесь від бурі, обіцяє вам отримання поганих новин, розгубленість або зустріч з могутнім ворогом, який намагатиметься зашкодити вам. Дуже благополучний сон, у якому ви потрапили в бурю і вона стихла на ваших очах.

Після бурі у сні чекайте великих прикростей і втрат. У вас вистачить мужності і стійкості витримати всі випробування. Можуть бути образи і гоніння, та все ж вороги не зможуть завдати великої шкоди. Людині закоханому не варто боятися суперництва, оскільки його улюблене істота утримається від небезпечних спокус і збереже свою чистоту і красу.

Буря — соціальні події; з блискавкою — може бути революція; з громом — громадянська війна, заворушення із застосуванням зброї. Потрапити в бурю — особисто брати участь у цих подіях. Зазнати збитків від бурі, рани можуть бути неприємні наслідки, пов’язані з соціальними катаклізмами.

Бачити або чути в сні наближається бурю – передбачення тривалої сварки з коханою людиною, невдач у коханні, внутрішнього розладу, що стане причиною Ваших тривалих страждань. Якщо ж у сні буря вщухла – Ваше горе буде не настільки тяжким.

Приснилася буря — готуйтеся до непорозумінь у любовній сфері, у справах відбудеться небезпечний поворот. Вам належить неминуче участь в судовому процесі.

Бачити і чути – тривала хвороба, невдачі, розлад з друзями, великі страждання; стихає – Ваше горе буде не настільки тяжким.

Буря у сні передвіщає серйозну життєву боротьбу, з якої ви скоріше за все вийдете переможцем.

Бачити уві сні бурю — чекай життєвої боротьби, з якої однак, вийдеш переможцем.


Залишити відгук