Сонник Гаманець — до чого сниться ?

Гаманець у сні є символом благополуччя і сімейного щастя, удачі в справах. Якщо уві сні ви знайшли його і підібрали, то ви дізнаєтеся новину, яка з’явиться для вас повною несподіванкою, і ви дуже здивуєтеся. Якщо ви відкрили гаманець і побачили там багато грошей, то вас чекає прибуток і багатство. Якщо гаманець виявиться порожнім, то ваші сподівання марні. Відкрити гаманець у сні — знак одержання звісток.

Якщо у сні ви втратили його або хтось погрожує, що забере ваш гаманець, то сон застерігає вас від вчинення необачних вчинків, про які в подальшому ви можете дуже пошкодувати. Вам необхідно вжити всі заходи, щоб уникнути втрати грошей. Ні в якому разі не давайте і не беріть грошей у борг протягом трьох-чотирьох місяців після такого сну, тому що ніколи не зможете повернути борг і ніколи не отримаєте своїх грошей назад. Якщо уві сні ви побачите, що ваш гаманець порожній, то вас чекає бідність, нестаток і розчарування. Дивіться тлумачення: Гаманець.

Якщо у приснившемся сумочці були гроші, вас чекають прибуток і багатство; ви зможете отримати прибуток з якогось нового джерела. Порожній гаманець — поганий знак, оскільки він обіцяє бідну життя і розчарування. Якщо уві сні ви втратили гаманець, і наяву буде якась втрата. Швидше за все, вона буде пов’язана з чимось матеріальним, але необов’язково. Вам подарували новий гаманець — будьте насторожі, тому що вас можуть спокушати підлабузники.

Повний грошей гаманець сниться до того, що у вас буде наповнена благоденством і процвітанням життя. Додавати туди купюри або монети — це до прибутку. Чим більше ви поповнили свій портмоне, тим на більш великий прибуток можна розраховувати. Побачити порожній — це до переляку. Може статися якесь подія, яка змусить вас відчути страх перед майбутнім, але він швидко розсіється як дим.

Повний грошей – винятковий успіх, виконання бажань; старий і пошарпаний – невтішні результати великої і важкої роботи. Також див. Гроші.


Залишити відгук