Сонник Папір — до чого сниться ?

Бачити уві сні чистий аркуш білого паперу — знак хвороби, переживань, розгубленості, виправдання, клопоту. Побачити в сні фірмовий бланк або гербовий папір означає, що вам належить здійснити велику справу, яку обіцяє вам вірний успіх. Якщо папір у вашому сні буде чорного кольору або з чорною рамкою, то вас чекають сумні звістки про хвороби або смерті вашого друга або родича. Біла папір у сні — передвісник нудною і нецікавою життя; блакитна — передвіщає радість і означає чистоту почуттів; рожева — передвісник ніжності і взаємної любові. Різнобарвна папір у вашому сні — знак одержання радісних звісток. Списана папір у сні — знак брехливого доносу, переслідування і помилкових обіцянок.

Якщо на папері у вашому сні надрукований текст, який ви не пам’ятаєте або не змогли прочитати, то ви отримаєте плутану інформацію, що цікавить вас. Розмальована папір — знак розчарувань і сум’яття. Якщо уві сні ви тягнете папір до себе, то вас очікує сварка з близьким і дорогим людиною. Рвати папір у сні — передвісник неприборканого гніву. А порвана папір є предвестьем того, що ви втратите ваших переваг або привілеїв. Писати щось на аркуші паперу у сні означає, що вас чекають погані новини. Карлючки на папері бачити — до злиднів, суперечок і негараздів. Бачити уві сні летючі листки паперу пророкує вам, що ви перебуваєте в розгубленості і зовсім не знаєте, як вчинити. Вважати уві сні аркуші паперу або перегортати чисті аркуші — знак порожньої витрати часу. Сон попереджає вас, що не треба тішити себе марними надіями і вислуховувати порожні обіцянки, щоб потім не пошкодувати про це.

Бачити уві сні чистий аркуш паперу, що лежить перед вами, — передвісник майбутніх змін, які, однак, не відбудуться без діяльної участі. Спраглим нової любові такий сон пророкує, що удача зовсім близько і йому варто лише трішки постаратися, щоб дотягнутися до неї. Зім’ята папір або складена пророкує, що ви будете багато переживати із-за втрат і неприємностей. Якщо папір акуратно складена, то ваші очікування справдяться і ваші справи просуваються згідно з вашим очікуванням. Промокальний папір у сні означає, що ви разболтаете про чужому секреті і підведете людини, що довірився вам.

Папір і всі вироби з паперу є символами жінки або жіночих статевих органів. Розглядання друкованих видань говорить про інтерес до протилежної статі. Якщо жінка бачить уві сні безліч паперів, то це говорить про її прагненні до жіночого тіла, про тязі до лесбійського кохання. Якщо чоловік бачить у сні безліч газет, книг або паперів, то він вважає себе дуже популярним у жінок.

Палаюча папір символізує статевий акт з чоловіком, який є для вас найбільш сприятливим і бажаним партнером. Виявити (зім’яту) папір в кишені, портфелі, гаманці — згадати про жінку, яка не нав’язується вам, але готова завжди прийти на допомогу. Пропозиція паперу або друкованих видань говорить про прагнення встановити сексуальні контакти. Якщо ви дар відкинули або розірвали, то вас чекає невдача. Читання книги, газети або журналу говорить про безладної статевого життя. Страх доторкнутися до нової книги (або іншого виробу з паперу) говорить про вашому страху перед майбутнім сексуальному контакті або боязні почати статеве життя.

Якщо ви пишете листа представнику протилежної статі на гарному папері, то ви задоволені своїм сексуальним життям. Якщо ви пишіть такий же лист представника своєї статі, то це говорить про схильності до гомосексуальних (або лесбійських) контактів. Якщо ви пишете листа на клаптику паперу, недбало або в поспіху, то ви відчуваєте почуття незадоволеності своїм статевим життям. Рвати папір — прагнути до бурхливої і пристрасної сексуального життя.

Чорна папір сниться до недобрим вістям. На папері було надруковано текст — такий сон пророкує, що люди будуть перед вами запобігати та виявляти шану, можливо, нещиро. Зарисованная фарбами, олівцем або чим-небудь ще папір загрожує розчаруванням; списана — переслідуванням. Рвати уві сні папір, пергамент — доведеться впасти в гнів. Папір чистий сниться до клопотів; писати на ній — отримаєте листа з неприємним змістом. Приснилася порвана — доведеться розлучитися з якимись правами; побачити, що літає в повітрі папір — до непевності, хисткості ваших надій. Бачити, як роблять папір, — якусь інформацію ви використовується з вигодою для себе. Біла папір сниться до того, що ваша невинність у якійсь справі перестане бути таємницею. Кольоровий папір приносить добрі новини. Побачений пергамент обіцяє щастя в любові.

Приснився папір або пергамент — це попередження про можливу біду. Є ймовірність, що вас звинуватять у злочині. Доведеться витратити багато грошей і душевних сил, щоб домогтися виправдання. Якщо приснився чистий аркуш паперу, це означає, що ваш обранець або обраниця відчувають щирі почуття, які незабаром зігріють вам серце.

Якщо побачили папір в плямах або поцятковані незрозумілими і недбалими карлючками, це означає, що вас чекають проблеми або участь у якихось інших справах. Але якщо папір була списана акуратно, це сон до вигідних операцій. Папір була недбало складеною, зім’ятої — це до розчарувань. Акуратно складена папір, на якій не видно текст, передбачає, що всі ваші плани будуть реалізовані.

В сновидінні ви надсилали адресату або просто тримали в руках папір або пергамент — значить, попереду у вас будуть втрати, які можуть бути пов’язані з судовим процесом. Молода жінка, побачивши такий сон, посвариться зі своїм коханцем. Якщо ви одружені, стережіться сварок по сусідству з вашим будинком: з-за них ризикуєте постраждати і ви або ваш близька людина. Крім того, сон може означати й те, що з’являться пересуди навколо вашого імені. Див. також Макулатура.

Брати папір з рук поважних осіб, таких як імам мечеті — до підняття авторитету і слави серед людей. Писати щось на аркуші паперу-до виникнення недовіри між друкарськими і іншими людьми.

Якщо молодій жінці сниться, що вона тримає папір, це знак того, що вона посвариться зі своїм обранцем. Одруженим сон обіцяє сварки і наклеп.

Якщо у сні вам довелося мати справу з якимись паперами, чекайте ускладнень з законом, витрат, пов’язаних з судовими витратами.

Пятицветная папір — говорить про великому додано багатства. Ковтати пятицветную папір — просунетеся у написанні віршів.

Писати на папері — неправдиві наклепи, порвати або поставити пляму — поліпшення в справах.


Залишити відгук