Сонник Бульдог — до чого сниться ?

Побачити в сні бульдога або бути його господарем означає, що у вас є вірний друг, який не залишить вас у біді; можливо, це ваш опікун або якийсь високопоставлений чиновник, який сприяє вам. Іноді такий сон пророкує вам зустріч з другом, якого ви вважали втраченим назавжди. Ваші стосунки після такого сну відновляться, і він допоможе вам фінансами та дружньою порадою. Якщо уві сні до вас лащиться бульдог, надійний друг допоможе вам домогтися успіху. Сон, у якому на вас накидається чужий бульдог, попереджає вас про те, що у вас будуть неприємності з законом або ж з якоюсь людиною, наділеною владою. Можливо, ви будете втягнуті в судовий розгляд. Дивіться тлумачення: Собака.

Побачити себе входять в незнайомий дім, де на Вас накидається бульдог, означає можливе порушення законів своєї країни, лжесвідчення для досягнення своїх цілей. Якщо бульдог зустрічає Вас дружньо. Вас чекають успіхи в житті, незважаючи на сувору критику з боку Ваших супротивників і їх недружні вчинки.

Побачити бульдога — у вас буде опікун. Купити собаку цієї породи — у вас з’явиться один з непростим, почасти злісним характером, який завжди буде ревно вставати на ваш захист. Мати бульдога — розбагатієте.

Бульдог в сні символізує людину, яка з радістю стане вас опікати й захищати.


Залишити відгук