День Народження 2 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Товариські Стрільці, які відзначають свій день народження 2 грудня, володіють добрим серцем і відмінно вміють мирити ворогуючі сторони. Страсна, відкрита натура цього знака доповнено співчуттям і бажанням допомогти, властивими числа народження. Крайнощі — не ваш стиль, та на складні ситуації ви реагуєте спокійно і врівноважено. Товариський і схильний до співпраці, ви — далеко не слабкий гравець, оскільки незалежний дух не дозволяє вам залежати від впливу зовнішніх сил.

Здоров’ю народжених 2 грудня в чималому ступені сприяє їхній гідна поваги віра в себе. Однак їм все одно потрібно проходити регулярні медогляди у домашнього лікаря, якому вони довіряють. Інакше вони ризикують запустити дрібні нездужання (інфекції, болі різного виду, мігрені, розлади шлунка), які без належної діагностики та лікування можуть обернутися великими проблемами. Особливу увагу народжені 2 грудня повинні приділити кровоносній системі, зокрема, судинах ніг. Поглиблюючи свій інтерес до кулінарії, вони можуть позитивно вплинути на свій апетит і збалансованість дієти. У тому, що стосується фізичних вправ, що рекомендуються лише помірні навантаження. Сон (десять годин, ніяк не менше) дуже важливий для підтримання спокою і душевного комфорту, оскільки народженим 2 грудня потрібно багато часу для мрій і сновидінь.

Народжені 2 грудня мають воістину величезним запасом душевних сил. Незалежно від своєї фізичної комплекції, вони надають потужний вплив на оточення, чим у чималому ступені дивують людей. Тільки в натиску народжені 2 грудня здатні блищати. Ефект їх присутності і впливу на події може бути настільки магічним, що мимоволі складається враження, що вони — посланці небес. Народжені 2 грудня вимогливі і назидательны — до кращого або гіршого. Базуючись на ідеалах добра і честі, вони, як правило, справедливими у своїх оцінках, але в той же час можуть проявити своє невдоволення, засуджуючи тих, хто не відповідає їх уявленням про порядність. Менш освічені особистості з цієї причини іноді навіть завдають чималої шкоди іншим, висуваючи свідомо нездійсненні вимоги. Здійснюючи помилки, народжені в цей день до кінця залишаються переконаними у власній правоті і лише по закінченні тривалого часу можуть визнати, що були не праві.

Знак Зодіаку 2 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до вогненним знакам, які відрізняються наступними якостями: ентузіазм, грубість, люб’язність. Стрілець — людина енергійна, любить тварин, має велику спрагу особистої самостійності.

Планета Управитель: Юпітер. Відповідає за пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувалося давно. Планета сприятлива для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

Народилися 2 грудня – Стрільці. Вони є типовими представниками знаку, але мають деякі особливості. Сильною рисою особистості Стрільців є толерантність. Натури жалісливі ніколи не залишаються наодинці. Коло спілкування Стрільців постійно розширюється. Представники знаку мають невичерпний запас душевних сил. Це може стати для них серйозною проблемою. За миротворчими ідеями та цілями Стрільці забувають про власні інтереси, потреби і потреби.

Народжені 2 грудня не тільки виявляють свій сильний характер, але і цінують його наявність в інших людях. Вони, безумовно, не з тих покірливих овечок, що слухняно йдуть за більш сильними лідерами, але можуть підкорятися тим, кого визнають в цій якості. Для народжених в цей день характерна віра в загальнолюдські цінності. Їм цікавий весь калейдоскоп людських емоцій, вчинків, думок і почуттів — від базових до найбільш піднесених. Життя — їх бог, але життя, сповнена віри і сміливих вчинків. Як правило, спровоковані недоброзичливцем, народжені 2 грудня можуть піти на конфронтацію, але взагалі агресивність їм чужа. Оскільки вони рідко відступають або здаються, бійцівський дух стає для них чи не маніакальною ідеєю.

Нерідко народжені 2 грудня уявляють життя як боротьбу, у якій вони просто зобов’язані здобути перемогу. Однак мета їх боротьби необов’язково пов’язана з особистим благополуччям, набагато частіше вони борються за спільні ідеали — якими вони їх собі уявляють. Поряд з характером і чесністю вони також цінують і цілісність натури. Таким чином, виявивши, що діяли несправедливо, вони починають мучитися муками совісті. Почуття провини часом стає чільним в їх житті. Для народжених 2 грудня основними життєвими цілями є розвиток власної індивідуальності, пошук і слідування своєму духовному шляху. І все ж вони нерідко відхиляються від взятого курсу, особливо в годину випробувань. У складній і важкій життя, яку вони ведуть, їм потрібно перш за все навчитися розрізняти істинні та фальшиві цінності, ілюзії і значущі категорії.

Чоловік Стрілець — народився 2 Грудня

Чоловіки, народжені 2 грудня — можуть похвалитися наступними відмінними рисами: такий кавалер — захоплений, відкритий, спортивний, ризикований, чесний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 2 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 2 грудня, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — розумна, турботлива, авантюрна, філософічна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 2 Грудня

Стрільці, народжені 2 грудня, доброзичливі, щирі та веселі люди. Незважаючи на видиму легковажність, вони вкрай цілеспрямовані, і наполегливо йдуть до своїх цілей. Вони завжди впевнені, що будь-яка проблема вирішиться. Оптимістичний настрій і віра в краще вірні супутники на їх життєвому шляху, народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, допомагають зберігати впевненість незворушність, навіть у дуже делікатних ситуаціях. Люди, народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, володіють нестримною енергією і прагненням діяти. Для них важливі моральні правила, вони ніколи не змінять своїм принципам. Вони дійсно впевнені, що добро завжди бере верх над злом, народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, помічають навколишню красу, великі вчинки звичайних людей. Особливий інтерес у них викликає людська природа і психологія емоцій.

Мінусом характеру, можна назвати, нездатність визнавати свої промахи, непохитно переконані у правильності своїх дій. Народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, самостійні, рішучі та сильні особистості. Вони часто чекають від оточуючих стоять вчинків, які б могли зробити і самі, але коли їх надії розбиваються, тривалий час відчувають розчарування через те, що помилилися в людині. Мають загострене почуття справедливості, чесність завжди стоїть вище власних інтересів. За неї вони готові боротися і відстоювати, але при цьому, вони повинні бути впевнені, що це буде на благо оточуючих, інакше довго будуть відчувати докори совісті.

Люди, народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, легко піддаються сторонньої маніпуляції, для цього достатньо піднести, окресливши важливі для них цінності, і вони негайно приступлять до дії. Часто їх чуйність і готовність допомогти навіть на шкоду собі негативно позначається на їхній кар’єрі і репутації. Хоч характер цих людей позбавлений конфліктності, але вони можуть завзято відстоювати благородну справу завдяки азарту, їм невластиве здаватися, не довівши справу до кінця. В натиску вони повністю розкривають свій потенціал.

Народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, щоб досягти внутрішньої гармонії потребують міцних любовних відносинах і щирих почуттях. Затяті ідеалісти, до вибору супутника життя підходять дуже серйозно і ретельно, нерідко ставлять завищені вимоги і очікування. Для коханих, народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, готові на все заради їх благополуччя і щастя. Турботою вони виявляють свою безмежну любов, але нерідко мотивуючись благими намірами, стають нав’язливими та їх гіперопіка починає дратувати і викликати дискомфорт.

Любов окриляє і допомагає боротися з труднощами, для спокою відносин вони готові першими миритися і прощати, уникають суперечок і залагоджують конфлікти. Заради коханої людини готові на все, навіть переступити через свої принципи і переконання. У постійних відносинах, для народжених 2 грудня, особливе місце займає духовний зв’язок і спільне духовний розвиток. Народжені 2 грудня знак зодіаку Стрілець, ніжні та відкриті до своїх близьких, але іноді можуть демонструвати байдужість та відчуженість, найчастіше це відбувається у переломний для них період життя.

Любов і Сумісність

Любов і дружба відіграють у вашому житті велику роль. Ви романтичні, ніжні, але не так емоційні, як більшість Стрільців. Ви хочете, щоб партнер поділяв вашу пристрасть до подорожей, і можете набагато швидше вступити в довготривалі стосунки, ніж багато ваші товариші по знаку Зодіаку.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Особи, що з’явилися на світ 2 грудня, унікальні. Вони – природжені миротворці. Такі люди доброзичливі, співчутливі, толерантні, справедливі. Народилися 2 грудня натурами є відкритими і пристрасними. Але при цьому вони практично ніколи не впадають у крайнощі. У складних ситуаціях народилися 2 грудня схильні вести себе спокійно і розважливо. Для таких людей немає нічого неможливого. Вони знають, як домогтися своїх цілей. У чому народився 2 грудня допомагають вдячні приятелі, друзі, знайомі. Громадська підтримка – сила миротворця. Народилася 2 грудня навіть не завжди доводиться просити про допомогу. Навколишні пропонують участь у справі, проекті, ситуації самостійно.

Роботі Стрільці, які народилися 2 грудня, віддаються на всі 100. Вони можуть прославитися трудоголіками. Невгамовна енергія представників знаку дозволяє їм не горіти на роботі. Працювати багато для Стрільців – звичайна справа. Вони отримують задоволення від вирішення непростих виробничих, адміністративних, управлінських завдань. Стрільці можуть займатися практично будь-якими видами діяльності. Хтось знаходить себе в інженерії, а хто-то в журналістиці. Складно представникам знака даються психологія, філософія. Наукова діяльність – теж не коник Стрільця.

Здоров’я і Хвороби

Віра в себе – основа здоров’я Стрільців. Представники знаку передчувають поява недуг. Але нехтувати профоглядами навряд чи варто. Краще довірити діагностику фахівцям. Особливу увагу Стрільцям рекомендується звернути на ризик зараження інфекційними захворюваннями. Не варто недооцінювати попередження Моз про епідемії. Профілактика – найкращий друг Стрільця в такий період.

Доля і Удача

В цей день народжуються життєрадісні, веселі, добродушні, в міру амбітні люди. Це оптимісти, справедливі і надійні друзі партнери. На них можна покластися. Народжені 2 грудня мають воістину величезним запасом душевних сил. Незалежно від своєї фізичної комплекції, вони надають потужний вплив на оточення, чим у чималому ступені дивують людей. Тільки в натиску народжені 2 грудня здатні блищати. Ефект їх присутності і впливу на події може бути настільки магічним, що мимоволі складається враження, що вони — посланці небес.

Поради Стрільцям, Народженим 2 Грудня

Народився 2 грудня Стрілець повчальний і вимогливий. Часто вимоги до себе бувають занадто високі. Їх рекомендується переглянути. Висунення адекватних вимог до себе – основа психологічного комфорту. Слідкуйте за своїм характером. Незважаючи на загальні твердження, перемога — це не найголовніше в житті. Справжня самооцінка зведе до мінімуму вашу потребу у визнанні. Постарайтеся бути менш вимогливими і повчальними. Для самовдосконалення потрібно насамперед визнати свої слабкості та помилки.


Залишити відгук